За млечните каши на Хумана

  • 7 945
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 501
Здравейте

Знаете ли дали млечните каши на Хумана са с АМ и кои други  млечни каши са с АМ

Предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 15 242
Подобна тема имаше преди няколко дни: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353248.0

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 23:55 от Vivi

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,всички вносни са с АМ.

# 3
  • Мнения: 1 512
Купувала съм кашите на Фризокрем,Хипп и  Хумана и съм сигурна че са с АМ.За другите незнам.

# 4
  • Мнения: 498
С изключение на Слънчо,всички останали са с АМ

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Май всички млечни каши са с АМ

# 6
  • Мнения: 6 713
Май всички млечни каши са с АМ

И аз така мисля, не би трябвало да съдържат обикновено мляко, а адаптирано за бебета. Peace

# 7
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
А Нестле? Купих онзи ден на дъщеря ми и на опътването пише , че трябва да се направи с АМ или кърма.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 734
Пише,че трябва да се направи с АМ или кърма,защото си купила безмлечна каша вероятно

# 9
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ами Сладки съниша е -Каша с липов цвят. Много се очудих като прочетох.

# 10
  • София
  • Мнения: 15 242
Ами Сладки съниша е -Каша с липов цвят. Много се очудих като прочетох.

Има млечни и безмлечни каши.
Млечните се приготвят само с вода, а безмлечните-с кърма или АМ.
Тази, която си взела, е безмлечна.

# 11
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Не знам дали девойките са чели състава на кашите,но на кутията на Хумана си пише,че са приготвени с обезмаслено мляко и не трябва да се дават ако бебето има непоносимост към КРАВЕ МЛЯКО.Няма нищо общо с АМ

# 12
  • Варна
  • Мнения: 957
Не знам дали девойките са чели състава на кашите,но на кутията на Хумана си пише,че са приготвени с обезмаслено мляко и не трябва да се дават ако бебето има непоносимост към КРАВЕ МЛЯКО.Няма нищо общо с АМ
Абсолютно! Дъщеря ми (6 месеца) зверски се изрина от млечна каша на Хумана и педито ме светна, че те са си с обезмаслено мляко, а не с АМ. То си и пише, ама кой да чете! Но каза, че повечето бебета си я понасят добре. С млечните каши, които са с АМ, не сме имали проблеми.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 337
Да и аз давам банановата на Хумана,както и Слън4о съм давала и слава Богу нямаме проблеми..но в на4алото 4етох по опаковките и на Хуманата и сега видях ,4е пише,4е са с обезмаслено мляко(предполагам това не е еквивалент на Ам)...то4но същото каквото пише и на Слън4ото Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 15 242
Ето какво са отговорили на подобен въпрос в сайта на Хумана: http://humana.bg/club/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=36.0

Общи условия

Активация на акаунт