гаджето ми свършва мн бавно

  • 51 767
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 746
 hahaha и аз така Mr. Green

# 16
  • Мнения: 494
Темата,не знам,дали е пързалка,ама директно влиза в категорията"Внимавай,какво си пожелаваш"!

# 17
  • Мнения: 2 448
Това помагат как да го разбирам?  Mr. Green Да я сменяме да не и се умори устата ли?  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 432
авторката ,виждам те.. .разказвай  Mr. Green

# 19
  • Мнения: X
Ам жената страда,кви сте хора значи..

# 20
  • Мнения: 592
За всеки влак си има пътници - разни хора, разни ......! Отговора е нясъде под юрганчето, но трябва да се намери с общи усилия. Пасинет /продължаваш да ми се издигаш в очите/ е права за много неща, но може и да е медицински проблема. Да казва авторката подробности!

# 21
  • Мнения: 2 388
Може би не си достатъчно добра в оралната любов. Thinking

# 22
  • Мнения: 111
Това помагат как да го разбирам?  Mr. Green Да я сменяме да не и се умори устата ли?  Laughing
хахах,мен верно ме хвана мускулна треска на устата.....значи.....ние така или иначе до свършване при вагинален секс няма да стигнем...хич не му е тънък,както спомена вече някой,незнам за първи път ми се случва такова чудо на природата....за варианта,при който може да е свикнал повече с ръчичка,незнам,възможно е,ама той сам си казва,че свършва трудно....и най интересното е малко след това е пак готов за нови подвизи..... newsm78 newsm78 newsm78  Shocked

# 23
  • Мнения: 494
А бе момиче,какво толкова му мислиш?!Вземи една приятелка за отмяна!Няма само ти да се потиш,я! Твоичкият надали ще откаже smile3521 В краен случай просто го сменяш!

# 24
  • Мнения: 111
А бе момиче,какво толкова му мислиш?!Вземи една приятелка за отмяна!Няма само ти да се потиш,я! Твоичкият надали ще откаже smile3521 В краен случай просто го сменяш!
аааааааааа без приятелки...аз съм ревнива,

# 25
  • Мнения: 1 432
Няма да стигнете до свърщване при вагинален секс ли? хъх  Crazy
Я го опиши това чудо на природата , има ли някакви отличителни белези?  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 494
Аааааааааааа,що бе?Приятел в нужда се познава Whistling
А пък вие,доколкото разбрах,сте само от една седмица заедно.Какво толкова има да му ревнуваш?

# 27
  • Мнения: 592
идете на лекар - срам не срам. То няма срамни работи де. Пък ако и там нищо не кажат - преценяй си! Колко жени си мечтаят за цяла нощ клатене..... малиии!

# 28
  • Мнения: 2 448
От една седмица и вече реши, че няма да можете да свършите при нормален секс. Я стига. Все в някоя поза не може да не стане. Нещо техниката му куца на момчето. Или прекалява сериозно с алкохола.

# 29
  • Мнения: X
Ха,много посещавана стана темата нещо newsm78 newsm78 newsm78
Много помагачи.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
danaq_lv ,след тази тема,много мераклии ще има  за твоя,дръж го здраво.. Joy

Общи условия

Активация на акаунт