Кашлица и антибиотик?

  • 45 625
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 133
... Ако има Т е опасно да се дава вентолин, така знам аз...

Това пък защо? Не смятам, че е вярно. Все пак в болницата се прави инхалация с вентолин, а дъщеря ми при всяка пневмония е била с висока Т.

Тарталета, двама доктори са ми го казвали, можело да навреди на сърцето ако детето има Т. Не съм медицинско лице, казвам каквото са ми обяснили докторите. Peace

Има логика. При висока температура пулсът се ускорява, а от своя страна Вентолинът би могъл да предизвика сърцебиене, т.е. да го ускори още повече.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
можеш да разредиш прополиса с физ.р-р и да капеш в носа

Капя и това, освен антибиотичните капки и има ефект - сополите намаляха, освен това от жълто-зелени и гнойни станаха прозрачно-жълтеникави. Кашлицата също намаля. От сутринта насам се закашля само веднъж, на ставане от сън. Днес пак ще я водя да я чуе педиатърката на слушалката, за всеки случай.

# 32
Извинявам се,че се намесвам в темата,но как се правят тези капки с прополиса и физ.разтвор?И какъв прополис?Малката ми дъщеря е почти постоянно с хрема,не се изолираха бактерии,какви ли не капки капах,но не отшумява напълно, миналата седмица направи спазъм,но аз съм си подготвена-голямата ми дъщеря е асматик,и двете са с много алергий Sad.
Благодаря ви предварително, момичета!  bouquet

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 133
5-10 капки клеева тинктура се смесват с 10мл физиологичен разтвор/аз предпочитам със сребърна вода/. Но не знам дали е подходящо за дете с алергии.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вентолина товари сърцето със и без температура.

# 35
Благодаря за отговора за капките с клеевата тинктура!  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Но не знам дали е подходящо за дете с алергии.

Май не е много подходящо  Thinking На опаковката пише за какви алергии е противопоказно.

Общи условия

Активация на акаунт