Браво на Слави!БЕЗ МИЛОСТ!

  • 23 117
  • 468
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 227
zayak3 - Глупаци  #Cussing out #2gunfire Нямат край простотиите им. Rage

# 106
  • София
  • Мнения: 62 595
Нали в сряда щеше да е гласуването! ПОне така чух снощи.

# 107
  • Мнения: 4 068
ИДИОТИ!!! Иде ми да ги псувам като дърт каруцар.
Ама нали в сряда верно щеше да е това гласуване? Дащо избързаха така?

# 108
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Ами как защо, да не може нищо да се направи #Cussing out #2gunfire

# 109
  • Мнения: 638
Защото знаеха, че в сряда няма да им се размине централното място в новините.
И защото искат да ни сварят пак по гол гъз, за да ни го....... #Cussing out

# 110
  • Мнения: 1 875
Подозирах нещо такова,
то беше ясно , че ще опитат да осуетят някак нещата.

Жалка работа, все си мисля, че няма да остане така и нещо ще се случи..

# 111
  • Мнения: 227
Еми сега е момента за масови протести каквито се получиха в Гърция. Защото за пореден път се подиграват с народа, който ги храни !!

# 112
  • София
  • Мнения: 958
Чудя се дали Слави ще реагира довечера............?

# 113
  • Мнения: 638
 Praynig
В Зачатие някой спомена, че ще има и тази вечер предаване след тази изненада.

# 114
  • Мнения: 227
mila71 - доста напечено стана в неговия форум откакто се появи новината за заседанието. Предполага се че ще реагира, защото и той много се подпали снощи....би трябвало да реагира защото обеща предаване ако не се получи това, което иска народа.  Peace Незнам за вас, но аз започвам да се чувствам много излишна в тази държава...на никой не му пука дали сме тук или не. Всеки прави каквото си иска. Наистина сега е времето за протести. Ако сега не се случи нищо от страна на народа, и за напред нищо положително няма да се случи.  ooooh!

# 115
  • София
  • Мнения: 2 908
Да току що прочетох в Зачатие че ще има извънредно предаване при Слави тази вечер.

Потресена съм наистина!

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
ще има извънредно предаване довечера
хора, забравете личните си симпатии и антипатии
тук има важна кауза, нека подкрепим Протеста, справедлив е, и се моля, моля и моля  Praynig

вчера плаках, плаках и се вълнувах, благодарение на "шоуто" на Слави - еми шапка му свалям за снощи, едвам заспах от напиращите в мен чувства, емоции, мисли - евалата, Слави   bouquet   bouquet   bouquet

не става дума за това, че аз му се възхищавам... все пак всеки има право на личен вкус... важното в случая е, че той дава ГЛАСНОСТ и СЕ БОРИ ЛИЧНО И С ЕКИПА си с нещо толкова значимо... днес цял ден пиша из форуми и клубове, включих се и във форума на зачатие... ВРЕМЕ Е ЗА ПРОТЕСТ!!!!!!!!! /независимо от кого и защо... независимо от политически пристрастия.../... просто тея отгоре явно наистина НЕ СА ХОРА, не са човеци и заслужават всенароден нов протест... кой не скача - НЕ е човек  Peace

# 117
  • Мнения: 395
Еми сега е момента за масови протести каквито се получиха в Гърция. Защото за пореден път се подиграват с народа, който ги храни !!
Напълно съм съгласна.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
За богоизбрани ли се мислят тия боклуци, че си играят със съдбите и чувствата на хората!

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Най сетненякой да се държи адекватно,много приятно ме изненада Слави Трифонов тази вечер! Браво на него!
Подкрепям с 2 ръце всички семейства нуждаещи се от in-vitro процедура/и!
Подкрепям и идеята на Слави в новия му албум "NO MERCY" -да вземем присърце ситуацията, в която се намираме в тази корумпирана държава, в която живеем!

От сърце ти благодаря за темата!!!  Hug  Heart Eyes   bouquet

Албумът му ми напомни песните за Революцията от 1996/1997 година - явно натам вървят нещата вече...  #2gunfire  Whistling

# 119
  • Мнения: 1 875
...нека подкрепим Протеста, справедлив е, и се моля, моля и моля  Praynig

...вчера плаках, плаках и се вълнувах...
Ама на кого да се моля и пред кого да плача - пред шайка извратени кретеноиди, които хал хабер си нямат от АРТ, но знаят как да лапат!
Да им приседне дано, изроди нещастни, наистина смятам, че е извратено да не позволиш на дете да се роди, да си против продължението на българския род!
Гнусно и противно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт