Новата Година вече приближава, в РАЗГРАД лакомства, подаръци и бебета раздава !!

  • 13 129
  • 320
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 774
Весела Коледа ,момичета  Hug Hug Hug.Много любов и сълзи от радост ви желая!

# 316
  • Мнения: 2 774
Мире , много сладък Пухчо си имате.
Lina81,ходихме с моето момче там,много му хареса- доста поигра ,а той по принцип е стеснителен и не се заиграва много,много на чужди места-обикновенно стои в мен,а там не се сети да ме потърси цели 2 часа Peace.
Няколко страници по назад съм дала повече отзиви за клуба   bouquet
Весела вечер ви желая   bouquet

# 317
  • Мнения: 104
Момичета минавам набързо и изчезвам на парти. Весело посрещане на таз вечершния празник. Дано не ни заключат с тия 22 страници, ама все пак е Коледа .  Hug 
Днеска имах чувството че ще родя. Такива болки в кръста, но стягане в корема не толкова силно. Викам на мъжа ми ако днеска не родя ще е догодина. Той ми вика моля те не ме плаши.  hahaha Да не съм го плашела, все едно той ще ражда. Ама поне за сега ми се размина. Дано устискаме поне празниците да изкараме.
Айде като се прибера пак ще намина да ви видя.  newsm51

# 318
  • Мнения: 50
Честито Рождество, момичета! Да сте живи и здрави, вие и семействата ви! Много здраве и късмет, спокойствие, уют и топлина да има в домовете ви! Весела Коледа!

# 319
  • Мнения: 227
Нека Коледната звезда да огрява вашия път в живота, нека здравето и късмета бъдат ваши спътници, а сърцето и умът - ваши съветници!
И не забравяйте да оставите едно отворено прозорче в сърцата си за хората, които ви обичат!
Весела Коледа и Щастлива година!
http://www.vbox7.com/play:6a294e9d

# 320

Общи условия

Активация на акаунт