Гоблени-38

  • 57 424
  • 437
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз откога мрънкам за среща, ама никой не ще и не ще Cry А дано поне междупразнично се смислят за една среща Wink Аз пак ще помоля за схемата и ключа на спящите мечета, сладурски са, също и на трите котета в тройна рамка Wink

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Зори, поръчах си Фара естествено  Mr. Green Да не остана по назад, а и ужасно много ми харесва  Hug

# 92
  • Мнения: 161
Vesito – защо ти върнаха подаръка? И аз вече взех да се притеснявам... трябваше вече да е пристигнал при моята жертвичка още преди няколко дни... newsm78

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 580
    Момичета, страхотни красоти сте показали. Поздравления.  bouquet Аз не съм пипала игла от 1 месец, но се надявам по празниците да си наваксам.
       Много съм щастлива - дойде и моето коледно подаръче от една добра фея - gesh44. newsm51 А, че е фея и има магически способности няма две мнения, иначе от къде щеше да знае, че "кончетата на Вервако" са ми любими и ми изпрати комплектовка да си ги ушия. И още едно гобленче подарък за моите момчета. Безкрайно ти благодаря, мила Гери за прекрасните пожелания и чудесния подарък.  Hug

http://www.album.bg/alessina/?upload_done=2

# 94
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да ви кажа този дядо Коледа ще го подпукам и аз май за другата година, не се траете вече, много ми харесва.

Иначе се очертава след Коледа да съм в София и за НГ съм там, тааааа ако има желаещи за междупразнично виждане аз съм на линия, Здравче, Кате, Гери? Heart Eyes
Марулева,обичам те международно,да знаеш.
Чакам те .. Heart Eyes

За дедото Коледа ще си го подпукаме двечките заедно. Wink,догодина.

# 95
  • Мнения: 315
Браво -страхотни неща сте ушили.Ама този дядо Коледа ми взе акъла-много е хубав и рамката е чудесна.Откъде да си взема схемата?

# 96
  • Мнения: 59
Връщам се от дълга разходка. Взех вазичките на мама вече са рамкирани и се чудя защо съм избрала това паспарту, май съм имала някакво умопомръчение

Дианче и на мен ми харесва рамката.
А този дядо Коледа е невероятно красив и в тази червена рамка просто супер.
Аз си купих конци за онова гобленче на Вервако бебето с бащата и сега виждам че Хипатия е пуснала конците ooooh! аз малко инпровизирах ще видим какво ще излезе на края. Е ма то които си е шемет като мен цял живот си върви така Sunglasses Rolling Eyes #Crazy

# 97
  • Мнения: 7 106
Неличка, напротив, паспартуто според мен е много подходящо, така изпъква самия гоблен  Peace

Веси, стискам ти палци този път да си получиш пратката. Фара е страхотен избор, и аз съм му фен Grinning.Изобщо тези Дименшъни яко са ми взели акъла  Crazy!

# 98
  • Мнения: 0
Неличка, и на мен ми харесва много с паспартуто гоблена е много красив! Мисля че си направила много добър избор  newsm10

# 99
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Браво -страхотни неща сте ушили.Ама този дядо Коледа ми взе акъла-много е хубав и рамката е чудесна.Откъде да си взема схемата?
Ето от тук я вземи.. Wink

# 100
  • Мнения: 131
Зебрите си стоят идеално в тази рамка!
Зори,дядото наистина е великолепен в тази рамка!
Веси дано нямаш проблеми със фара,защото Таша си го купи от "Герика" и вече трети конец не и стига,да не говорим,че един изобщо липсваше и сравнени с оригиналните конци се разминават цветовете.
Неличка вазата е много шик,дано и майка ти да и се радва!

# 101
  • Мнения: 315
ketri , бльгодаря Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 711
    И аз тоже си поръчах фара на Дименшън, чакам го с огромно нетърпение. И се моля покрай коледената истерия да не изчезне по трасето.
    Имам да показвам рамкирани калии, но друг път!

# 103
  • Мнения: 643
Неличка, хубави са много вазите! Не се притеснявай изобщо.
 
Ето вариантът, който аз имам , но едва ли тук някой ще ги направи така , тези не помня откъде съм ги сваляла.

http://picasaweb.google.bg/ina2211abv/fHkdeD?authkey=P_NNaZJjwik … 81585198725886082

# 104
  • Мнения: 470
 newsm44  newsm44  newsm44  santa2  Дядо Коледа дойде и неговото име при мен е  Yolinka . БЛАГОДАРЯ ТИ   bouquet .Подаръка е невероятен,дъщеря ми е фен на котета и само като го видя и си го приватизира,едва го изкопчих преди да го е ушила тя  hahaha Joy.
А за морето - ааааах морето,както се пееше в една песен,така няма да ми липсва толкова много и ще се надявам един ден да съм под палмите и аз на този екзотичен остров  Wink.Още веднъж много ти благодаря и пожеланията да ти се връщат двойно.
След двата дни прекарани в София и натрупалите ми се проблеми ,тази вечер като се прибрах и мъж ми като ми връчи пакетчето се почувствах невероятно.
Сега нямам време да ви изчета назад,но утре като се посъвзема ще ви разгледам.
А ето го и моя подарък ,цък цък  Peace 

Общи условия

Активация на акаунт