закъснение на менструацията

  • 1 057
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте.Миналия месец съм пропуснала да си отбележа датата на цикъла,но имам спомени за 9.11.този месец до днешна дата цикъл не ми е дошъл,правих си тест за бременност на 15.12 отрицателен,много е малка вероятността да съм бременна,да не кажа нулева.През този месец и миналия пих много хапчета-имах проблеми със стомаха-пих мотилиум,нексиум,наложи се  и един антибиотик за гърло.Прочетох в листовката на мотилиума че като страничен ефект дават закъснение на цикъла или спиране.Възможно ли е наистина да е в това лекарство причината и какво следва да направя,да чакам да ми дойде или да отивам на лекар?Личната каза да изчакам още а пък идват празници почивни дни не ми се иска само за това да мисля без да знам къде е причината.
 

# 1
  • Мнения: 5 393
Според мен е напълно възможно забавянето да се дължи на медикаментите, които си пила.  За всеки случай си направи още един тест за бременност, ако това ще те успокои. 

# 2
  • Мнения: 77
Според мен е напълно възможно забавянето да се дължи на медикаментите, които си пила.  За всеки случай си направи още един тест за бременност, ако това ще те успокои. 
Peace

# 3
  • Мнения: 1 484
Не  се  притеснявай  изчакай  още  някои  ден  и  си  направи  един  преглед.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Възможно е, още повече че е посочено и като страничен ефект. Само лекар обаче може да те посъветва какво следва от тук нататък  Peace

# 5
  • Мнения: 110
Здравейте днес ми дойде,явно е станала объркация с датите,вече си отбелязах и ще ми е обеца на ухото.Благодаря на всички за отговорите

# 6
  • Мнения: 77
Здравейте днес ми дойде,явно е станала объркация с датите,вече си отбелязах и ще ми е обеца на ухото.Благодаря на всички за отговорите
Браво   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 484
Браво  и аз  този  месец  бях  на  тръни  но  ми  дойде  на  време.

Общи условия

Активация на акаунт