Survivor 3 - дни преди ФИНАЛА

  • 57 817
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 364
Изчетох го и направо съм потресена,ако това наистина е бил баща му значи Ники има за какво да го мрази Shocked

# 16
  • Мнения: 110
гласувах за ники, но тази анкета не е фактор за съжаление.

дано поне този път по достойния да победи.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 891
                                          Peace

# 18
  • Мнения: 3 294
и аз съм за Ники. много се надявам най-сетне да победят уменията и съобразителността, а не селската хитрост и тъпота.
Взе ми думите от устата  Peace . Само Ники ... само Ники  Peace

# 19
  • Мнения: 279
                                          Peace

# 20
  • Мнения: 106
Аз също гласувах за Ники. Рядко пускам СМСи, но в неделя мисля да го направя. Надявам се да победи най-достойния играч, т.е. Ники. Също така искам да вметна, че с гласа, който даде за Галя, Герчак се превърна в най-честния за мен играч. Поздравлетия! Малко са хората, които биха постъпили по този начин.

# 21
  • Мнения: 210
Направо съм потресена.И от къде такова самочувствие незнам.Затова ли Али беше толкова тънкообиден на тема етническа принадлежност.
Трейси,какви са тези обръщение.Нямаш ли възможност да му  го кажеш лично или Спас чете във нашия форум.
А за парите които Николай е предлагал той сам даде обяснение-Пущал въдицата ,да им види колко им е акъла.Е,как пък всички се оказаха толкова морални,че да му откажат 15 хиляди.А и то времето си показа кой прави уговорки и коалиции.
Николай влезе в шоуто точно с тази цел-да покаже на дъщерите си,че човек може да оцелее и без съюзи.Че за да оцелееш в Сървайвър трябва да имаш житейски опит.

# 22
  • Мнения: 1 095
Направо съм потресена.И от къде такова самочувствие незнам.Затова ли Али беше толкова тънкообиден на тема етническа принадлежност.

Sick Ако е вярна статията, направо ....... #2gunfire

# 23
  • Мнения: 4 076
Али ми е бил винаги много неприятен,но това няма нищо общо с баща му(ако е наистина убиецът).Не смятам,че детето трябва да плаща за бащата,каквото и да казва религията по този въпрос.
Аз гласувах за Ники и смятам,че има големи шансове,след като Мого Мого се разколебаят за кого да гласуват-Спас или Силвия/Галя(смятам,че днес те двете ще изгонят Янита и ще се състезават помежду си за третия финалист).А и все повече хора започват да оценяват наш Ники.Желая му успех утре,но по принцип не изпращам смс-и в игри,освен ако не искам да си пробвам късмета за награда.А и до гуша ми дойде от рекламите в това предаване,така че продуцентите без пари няма да останат.

# 24
  • Мнения: 312
                                          Peace


     Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Банкя
  • Мнения: 823
...(смятам,че днес те двете ще изгонят Янита и ще се състезават помежду си за третия финалист)...

Аз разбрах, че на самия съвет ще бъдат изгонени 2 девойки и останалата отива директно на финала, без игра... или бъркам newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 746
Аха,на мен също, не ми е ясно нещо newsm78

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
В крайна сметка Али не е отговорен за действията на баща си, никой не избира родителите си.
Момчето си е с комплекси. Първо, защото е турчин, второ , защото интелектуално не стои особено високо (опитах да се изразя меко). В Бургаско на турците се гледа с известно пренебрежение (лични наблюдения), защото те населяват предимно селата, между тях има много необразовани, българският им е лош, имат силен диалект(може би е акцент, не знам), манталитета им и начинът им на живот като цяло се отличава от масата, може би защото населяват области, където няма или почти не са останали българи.
Наблюденията ми в Пловдив са, че тук турците почти по нищо не се отличават от останалите, предполагам, че и самочувствието им по тази причина не е зависимо от етническата принадлежност.

# 28
  • Мнения: 312
Аз разбрах, че на самия съвет ще бъдат изгонени 2 девойки и останалата отива директно на финала, без игра... или бъркам newsm78



Довечера е последния съвет.  GrinningПърво ще има игра между трите мацки и която спечели, ще стане третия финалист. Mr. Green Другите разбира се, стават членове на журито. След това ще се проведе съвета, на който журито ще задава въпроси на тримата финалисти и накрая ще гласуват. Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 746
Много благодаря,сега ми се изясни Wink

Общи условия

Активация на акаунт