Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 16

  • 17 575
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Иха нова темичка Laughing

Мелани,благодаря  bouquet
Много хубаво си я оформила.

iou,какви са тези драми?
Я я карай по спокойно.Ми ако сега хабиш толкова нерви,какво ще стане след няколко години?
Имаш 2 варианта,или правиш пас и си гледаш живота или "риташ" здраво пък да става каквото ще.
Ама да си тровиш така нервите не става.




# 16
  • Мнения: 57
имам съмнения че всичко това става заради парите..
брат на тасос ,може да е голям човек вече на 25 ,но винаги иска пари от брат му..
 същото и майка му.
за кабинета не са му дали нито стотинка,сам си е направил всичко но сега  видяха че работата му върви добре и са му качили на главата..майка му иска да и купи тв,килим,и нови мебели са салона...
мен ме помогнаха родителите ми с кабинета за да нямам заеми от bank и тнт.
 истината е че в икономическото отношение и нивото на образование моето семейство е на по високо ниво от тях.
 а мисля че може да ги е страх че ако моята работа не върви добре,може той да ме държи икономически,а те да губят предимствата им сега..


много мислех за това и вчера затова му казах \"кажи на брат ти че и работа да нямам въобще в кабинета ,няма да ме издържиш ти..имам други доходи от наеми и тнт.той няма да губи предимствата му\"

надявам се да го каже не само на  брат му но и на майка му и на баща му...!

# 17
  • Мнения: 2 924
 iou,
а защо не се държиш с него все едно ти е любимо малко братче и посрещаш заяжданията му с шега?

Той вероятно се заяжда с теб само защото вижда , че ти се обиждаш и те боли .
Това е  енергиен вампиризъм. Черпи от твоята енергия, унижавайки те пред другите и така се чувства силен и значим
Вероятно го прави несъзнателно и не  е лош  човек.
Вместо да се опитваш да разбиеш вратата, опитай се да намериш ключа.
Този човек е значим за теб, брат е на приятеля ти, който може би и съпруг ще ти стане

Имала съм контакт на времето с такъв човек.,много близък роднина
Постоянни забележки, много тънки подмятания, целящи да ме унижат и разстроят.
Е, в началото се връзвах и по цели нощи не спях, премисляйки ги, после взех да ги приемам с насмешка и да се шегувам и аз с така наречените ми "недостатъци".
Сега с този човек сме приятели.

Е, ако не намериш ключа там зад вратата едва ли има съкровище така , че я подмини:)
Не позволявай на който и да е да кара да се чувстваш като събрана от улицата:)

# 18
  • Мнения: 1 567
iou, μην επιτέπεις τέτοια συμπεριφορά. Απο κανένα. Ακόμα περισσότερα από ένα άτομο που στα 25 του χρόνια ζητιανέυει απο τον αδερφό του.
Κλασική ελληνικά ζήλια. Συγνώμη, αλλα έτσι είναι...
Νομίζω, ότι ήρθε η στίγμη για μια σοβαρη συζήτηση με τον Τάσο. Να μίλησετε για τα πραγματα με τα όνομα τους. Καθοριστική συζήτηση.
Iou, χτύπα ξύλο, αλλά αυτά τα άτομα, άυριο μεταυρλιο μπορει να είνα συγγενείς σου... Τότε  #Cussing out #Cussing out #Cussing out τι γίνεται?!?!?!?
Ή να αντιμετωπίζεις τη ζήλεια με αστεία και χιούμορ. Αλλιώς θα στεναχωριέσαι συνέχεια...

# 19
  • Мнения: 57
в началото така правих..винаги усмихната и вечно с радост.
 даже като тасос ми казваше за него че пак му е поискал пари а не може така,аз му казах \"по малък брат е..\"
като искаше от тасос да му купи подарък винаги обаждаше на мен (само в такива случаи ми е обадил-нито на имения мi ден,нито за Коледа,НИКОГА!- за да ми каже да говоря на тасос за подаръка му.
аз казах на тасос 2-3 пъти че за Коледа например трябва да му подари нещо.

 но като виждам такова отношение към мен след това,извинявам се ама не съм длъжна да приемам униженията и това лошо отношение!

с милост с опитала,да го игнорирам сам опитала,остана само да реагирам като той!

veselinap ακριβώς για αυτό τον λόγο προβληματίζομαι.οτι θα κάνουμε μαζί οικογένεια είναι λίγο πολύ δεδομένο πια..
απλά έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως η συμπεριφορά του αδερφού του απέναντι μου είναι τέτοια επειδή φοβάται μη τυχόν μετά τον γάμο,ο Τάσος διαθέτει τα χρήματα του σε μένα και οχι σε αυτόν.

# 20
  • Мнения: 2 924
е, щом мислиш да започнеш война виж с какви оръжия разполагаш и намери съюзници:)
Успех

# 21
  • Мнения: 57
 предпочитам да действам така че да се вижда че а3 толкова сам добричка с него ама той не се държи добре... Hug
 а това пред други...като сме насаме Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 558
я си признавайте така можете ли  Thinking

PS: кой изпълнява песента?
PS2: някои хора играят с много чувство, ужасно вглъбени в музиката и танца... сякаш се пренасят на друго място.. преди години по Коледа бях снимала чичото на моя приятел да играе такова нещо докато бяхме на гости на негова  братовчедка...

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 12:57 от pepelja6ka

# 23
  • Мнения: 2 924
не мога, ама много ми харесва, когато съм в някое заведение и танцуват така- душата ми изпълват:)

# 24
  • Мнения: 57
tova ne e sirtaki..
 zempekiko se kazva

# 25
Здравейте на вси4ки !Аз с малко закьснение да се запиша!  bouquetВращам се назад да ви 4ета ,4е току виж сьм изпуснала нещо!  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 924
е, то българите в България на всеки гръцки танц сиртаки казват:)
Всъщност сиртакито е танц, изкуствено създаден и популяризиран с филма Зорба Гърка. Музиката е написана от Микис Теодоракис.

# 27
  • Мнения: 4 111
Пак съм изпуснала новата тема.
Ще чета после, че има доста за четене  Simple Smile

Знаете ли кога ще почиват магазините по празниците? Или по-скоро кога ще разботят? Интересуват ме големите магазини  и супермаркети.

# 28
  • Мнения: 2 149
Хоп и аз тук Hug
Зимбекико и аз не съм играла,но ми харесва,наистина е много чувствен танц.Според скъпия имитираш пиян мъж JoyЗорба Гърка го гледах на театър още в младежките си години,тогава за първи път видях и чух т.н. сиртаки,много се впечатлих. Peace
Лилянчо магазините са си отворени,дори сега по цял ден,но предполагам на самитя празници,ще са със съкратено раб.време,нали и те са хора,да ходят да се подготвят Wink

# 29
  • Мнения: 4 111
Разбирам, мен ме интересува точно кои дни са официално неработни. На 25-ти не работеха миналата година. Но работят ли на 24-ти не помня, мисля, че да. 26 и 27-ми предполагам, че са работни, но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт