Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,
интересъваме как стои въпроса с яслите в Германия. Моята бебка е на 9м. и искам да я пратя на полудневна ясла, но незнам дали изобщо има тук.  Rolling EyesТрябва да ходя на курсове , а няма кой да ми я гледа.  Crying or Very sadБлагодаря ви предварително Very Happy
Цитирай

Германия

Здравейте,
интересъваме как стои въпроса с яслите в Германия. Моята бебка е на 9м. и искам да я пратя на полудневна ясла, но незнам дали изобщо има тук.  Rolling EyesТрябва да ходя на курсове , а няма кой да ми я гледа.  Crying or Very sadБлагодаря ви предварително Very Happy
Има, но къде си по-точно?
Цитирай
Аз съм в Билефелд на 100км от Ханофер се намира.
Цитирай

Germany

Най-добре се информирай на място какви са възможностите във вашият град, дали има места, колко се чака и т.н., защото във всяка провинция и дори всеки град е различно. Питай в Schulamt-а, там ще ти дадат координати и инфо.
Цитирай

сред цветята

Погледни това, дали може да ти свърши работа.
Цитирай
Благодаря ти роза, но конкретно за БИлефелд няма Crying or Very sad
Цитирай

сред цветята

Благодаря ти роза, но конкретно за БИлефелд няма Crying or Very sad
Боже, днес съм много zавеяна Rolling Eyes Аz чета, че си в Хановер, а не в Билефелд. Crazy
В тоzи случай погледни тук и тук например.
Цитирай

Long Island

Емили, погледни и за Тagesmutter. Ако в яслите няма места все ще се намери някоя Тagesmutter, при която да има 1 свободно място. При нас цените и за двете алтернативи са едни и същи.
Цитирай
Благодаря за отговорите момичета Very HappyЩе проверя какви курсове има и към университетите също.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.