Нашите любими торти ... глазури покрития и фигурки за тях 64

  • 38 054
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 492
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИРИНКА

В ТОЗИ ТОЛКОВА СПЕЦИАЛЕН ДЕН, ТИ ПОЖЕЛАВАМ ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ДА ОБИЧАШ И ДА БЪДЕШ ОБИЧАНА  love001

# 286
  • Мнения: 634
Честит Рожден Ден,Иринка.Пожелавам ти много здраве и късмет другото ще се нарежда. smile3525 1dating
Момичета ,аз заливам шоколадовите торти по следният начин.Охлаждам сглобената торта в хладилника.Разтопям шоколад или кувертюр на водна баня и на 100гр.шоколад прибавям 3,4 с.л.олио .Става доста редичко и сипвам в средата като започвам да издърпвам с лъжиза към края,след което леко подрусвам тортата за да се получи гланца от горе .Това е.Асега да ви покажа,как изглеждаха масите в кухнята броени часове преди новата година.
[/urпо l][url=http://storage3.album.bg/e23/alim2173_b5a18_10090609.jpg][/
url]по единично можети да видите в албума

# 287
  • Мнения: 1 550
Иринка28, Честит Рожден Ден!  party023 
Бъди здрава, щастлива и обичана!
Много сбъднати мечти!
newsm67  Gift

# 288
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честита Нова Година!

# 289
  • Мнения: 634
ai-ai,прощавай мила,справила си се отлично.Браво.
Амарето и твоята тортичка е чудесна .Момичета супер сте.
Можете да видите снимки на тортите по отделно в албума.Искам да добавя,че това не беше всичко .Имаше торти вече в кутии плюс пити ,абе точно като за празник.Някой по долу ме питаше дали спя .Ако имам време си поспивам,но ако не по два,три часа на денонощие,толкоз.Но това не е винаги За мен тази работа,както и служебната(правя баници и закуски)ми доставят удоволствие.Така,че когато човек обича това ,което върши не се изморява.Надявам се да сте съгласни с мен,защото виждам,че и на вас това ви харесва  chef  bouquet Naughty

# 290
  • Мнения: 1 491
irinka28   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! да си жива и здрава и много, много щастлива!   bouquet

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Иринка, ЧРД и от мен! Бъди здрава, щастлива и винаги позитивна.

За много години мили момичета!

Извинявам се, че не пиша, но още не мога да си почина от многото празници, а вече имам да подготвям и поръчкови торти  ooooh!

И с най-голямо удоволствие ви каня в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт