AXN, GTV - Шеметна надпревара.

  • 4 106
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 785
Слави ше прави ШН? Аз кво изпуснах за 2 седмици без нет....  Sunglasses Ма гледах нещо подобно с едни двойки именно в шоуто на Слави, дето ще се женят. Имаха такъв етап... да нямате предвид това?

# 31
  • Мнения: 4 585
Не не, за сватбите е друго. макар, че и там търпи критика. Предложи 100 бона на булката да не вижда десет години любимия си, а тя, сиромашката безработна. А ако беше се съгласила?
Кой е Слави, та да променя с мангизите си хода на човешките съдби толкова радикално, по такъв нелеп начин?
Господ Саваот? А младоженеца вкара в чисто нов Мерцедес.
Те, всичките шоута на Слави са копия, побългарени. Това го обявиха накрая, не се знае още за какво става въпрос. Предполагам е вариант на Шеметна надпревара.

# 32
  • София
  • Мнения: 746
Аз пък мисля,че ще е друго.Ще събират семейни двойки,в смисъл,сестри ,братя и т.н.Питат единия,какви са страховете на другия,примерно,той ги казва и след това трябва заедно да се преборят с тях.Трейси,ти не си дочула нещичко Wink.Аз имам голямо желание да се запиша,но като не знам със сигурност какво ще е ,не смея Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 4 785
Ма аз изобщо не съм разбрала явно за кво иде реч - само по коментари тука. Ако има ШН ще накарам някой да участва с мен и най-накрая ще отида да си прибера книжката от КАТ, че може да ми трябва - аз ся без нея си карам...ма това ще ме стимулира да ходя да си я взема  ooooh!

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Аз пък мисля,че ще е друго.Ще събират семейни двойки,в смисъл,сестри ,братя и т.н.Питат единия,какви са страховете на другия,примерно,той ги казва и след това трябва заедно да се преборят с тях.Трейси,ти не си дочула нещичко Wink.Аз имам голямо желание да се запиша,но като не знам със сигурност какво ще е ,не смея Rolling Eyes

Това ми звучи много познато. Нямаше ли подобно английско шоу с водещ чернокож футболист. Преодолява се страха на  първия за да може да се осъществи мечтата на другия.

Писна ми от Слави. Не искам да ми разваля любимите предавания. Шеметна надпревара се прави с много пари, а той няма такава възможност. Най-малкото може да го направи само в България. Тъпо.

# 35
  • Мнения: 181
Miriel , това шоу се казва "Готов на всичко".
Мисля, че Слави ще копира Шеметна надпревара, задачите в Сватбеното пътешествие бяха точно такива.

Общи условия

Активация на акаунт