Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 25 дек. 2008, 20:37 ч.

ясмин -проблем -моля за съвет

  • 699
  • 3
  •   0
Отговори
  • варна
  • Мнения: 966
наскоро ми отриха раничка на шииката васпаление на трабите и гъби.Започнах да лекувам всичко едно по едно стигнахме васпалението казаха ми да пия антибиотика( аксеф) си когато ми доиде мензиса ,едновремено с него започнах да пия и ясмини я резултат вече 13 дена не спира да ми цапа някои пат по обилно др не . раших че като спра антибиотика ще ми спре , но пък започнаха да ме болят яичниците както преди да ми открият васпалението.нз какво ми става няма как да открия и на лекар сега покраи тия празници всички са в отпуска .благодаря предварително Confused

# 1
  • Мнения: 287
Необходим е нов преглед;заповядаите в нашата болница;тук се работи непрекъснато и по празниците

# 2
  • варна
  • Мнения: 966
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОКАНАТА Simple SmileТЕЧЕНИЕТО ЗНАЧИТЕЛНО НАМАЛЯ.И БОЛКИТЕ БЯХА САМО 1 ДЕН Simple Smile ЯВНО НАИСТИНА Е ОТ ХАПЧЕТО (ЯСМИН).Къде е вашата болница?

# 3
  • Мнения: 287
"Симеоновско шосе"№4А тел.9622005

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт