"Хора от Разград навред - Весела Коледа, здраве, щастие и късмет!"

  • 13 203
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 219
Зори, да си жива и здрава, много любов и късмет ти желая !!!

# 76
  • Мнения: 2 774
Честит Рожден Ден Зори
Честит празник и от мен  Hug,желая ти здраве,за да сбъднеш,мечтите си,желая ти щастие,за да се радваш на малките неща в живота,любов ти желая,за да я споделиш с близки и приятели и ти желая късмет,за да те сполетят само хубави моменти....

# 77
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Хей, някой да има връзка с Ивето случайно?

Необичайно е да я няма до това време, и скайпа не й е включен.

# 78
  • Мнения: 2
Танче имам връзка с нея но не отговаря на телефона си аз звъня  отдавна и ще продължавам телефона и дава свободно дано ми отговори скоро ако имам новини ще ви пиша.

# 79
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ани, значи ще чакаме.

Дано всичко е наред.

# 80
  • Мнения: 2
Танче и аз чакам всеки път като ми званне телефона си мисля че е тя дано скоро се обади и всичко е наред щом ми званне веднага ще ви информирам.
Май трябваше да послушам Бен да взема номера на мъжа и

# 81
  • Мнения: 4 585
Хах! Дали е успяла да отиде в Попово. Ако знаем как се казва, може да звъннем в родилното.
Централата на болницата е 624321.

# 82
  • Мнения: 2
Вълчо тя ще ражда в търговище не в попово
незнам докъде е стигнала

# 83
  • Мнения: 124
имам приятелка в търговище,помолих я да се сдобие с някой номер.
Аз малко полягвам,че съм нощна,после ако не сте я чули ще пуснем за издирване.Някой поне не знае ли при кой доктор щеше да разжда или при който се падне.

# 84
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз знам, че нямаше уговорка с лекар. Освен да взема да намеря номер на болницата там.

Вече знам, че я няма в Родилно отделение в Търговище.
А сега си представям, че въобще не е започнала да ражда и ние напразно се притесняваме.

Последна редакция: нд, 28 дек 2008, 14:57 от tania2007

# 85
  • Мнения: 2
Танче въобще не знаем дали въобще е тръгнала за там може да тук в разград последно като се видяхме нямаше уговорка с никои и знам че ще ражда дали тук или в търговище при които доктор се падне.
Ами щом я няма в родилното остава да чакаме да званне на мен или да пише тук и да ни каже какво е станало.

# 86
  • Разград
  • Мнения: 377
Иве, слизай от балкона и пиши как си!  Hug
Аз съм ти приготвила една чанта с дрешки и трябва първо да си ги вземеш и тогава ще раждаш!  Peace

# 87
  • Мнения: 104
 smile3532  Ух милите ми те как се притеснили за мен. Спокойно още сме 2 в 1.  Ходихме до Търново с мъжа ми да посрещаме на кръстника сина.  Аз забравих май да предупредя снощи. Извинявайте, че съм ви притеснила.
Ани не мога да ти звънна от мтелския защото ми изтекла картата, ама ти можеш да ме търсиш май още 1 месец.
Още веднъж извинявам се че съм ви притеснила, аз като тръгна за някъде ще се обадя.
И въпреки всичко ми стана  приятно, че мислите за мен   bouquet

Майче обещавам първо да си взема подаръка, след това да ходя да раждам.  Hug

# 88
  • Мнения: 2
Иве защо ти е изключен скайпа кога ще пием кафе с теб че гледаш скоро си родила да те видя преди туй не че после няма да те виждам ама все пак.

# 89
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Хей, Иве! Аз да звъня в болницата и да те търся, а? А оттам да ми казват, че има друга жена от Разград, а пък теб те няма.

Общи условия

Активация на акаунт