Камък-дезодорант?

  • 178 700
  • 582
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 69
Шантарам, благодаря ти   bouquet
аз на санте го изхабих вече, но рол-она не ми допадна. Но аз никой не харесвам  Grinning
Взех си един кристал за около 3 лева и от него съм супер доволна.. Мисля само био продукти да взимам вече или пък натурални (между двете не знам каква е разликата и има ли я въобще)  newsm78
Поздрави!

# 451
  • София
  • Мнения: 3 845
Аз ползвам Ice Guard вече 2 години и съм супер доволна. В големите жеги просто трябва да се натърка повече пъти... Няма миризма, няма раздразнения, повече не бих си купила друг дезодорант.

# 452
  • Мнения: 46
Става дума за http://www.healthstore.uk.com/p428680/ice-guard-natural-crystal- … -stick-120gm.html

Ама в бг-то вярно някои са се позабравили с ценичките и наистина недоумявам - какво като се продават в магазин за "био", нали технологията и съставът са еднакви...

# 453
  • Мнения: 140
Здравейте, видях Кристален дезодорант на хубава цена в БГ сайт, някои ползвал ли го е?  Кристален дезодорант

# 454
  • Мнения: 148
Здравейте, видях Кристален дезодорант на хубава цена в БГ сайт, някои ползвал ли го е?  Кристален дезодорант
Проверете в iherb- аз лично си поръчах от там!

# 455
  • Мнения: 46
Moже да изглеждам и глупава, но чак днес разбрах, че на Белея камъкът от ДМ се натискал отдолу и се движи и подава. Открих го съвсем случайно, че се беше разглобил в багажа и си викам яяя колко много имало още в дръжката  Embarassed Аз на практика до сега повече съм изхвърляла ,отколкото ползвала.

# 456
  • на терасата
  • Мнения: 660
Moже да изглеждам и глупава, но чак днес разбрах, че на Белея камъкът от ДМ се натискал отдолу и се движи и подава. Открих го съвсем случайно, че се беше разглобил в багажа и си викам яяя колко много имало още в дръжката  Embarassed Аз на практика до сега повече съм изхвърляла ,отколкото ползвала.

Има ли го камъкът в ДМ в България? Търсих го напоследък, но го нямаше...

# 457
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Камъкът на Balea го има в България - на стелажите с дезодорантите е.

# 458
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Камъкът на Balea го има в България - на стелажите с дезодорантите е.

Виждам, че темата е стара, но все пак: Доволни ли сте от камъкът на "Балеа"?

# 459
  • Мнения: 148
И на Balea е добър, но аз предпочитам и ползвам този   http://www.iherb.com/Crystal-Body-Deodorant-Deodorant-Stick-4-25-oz-120-g/5705

# 460
  • София
  • Мнения: 84
Ползвам и двата в момента и съм еднакво доволна. Много доволна, да подчертая.

 Това      http://www.iherb.com/Crystal-Body-Deodorant-Travel-Stick-Deodorant-1-5-oz-40-g/5665
 ми е мъничкото. То практически почти не се изтрива и е достатъчно.


# 461
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Благодаря за отговорите момичета, но ми се щеше от тук да си купя такъв. Ще се разровя за нещо от тук.

# 462
  • София
  • Мнения: 3 845
Имат ли срок на годност тези дезодоранти? Защото аз ползвам един (Ice Guard) от 5 години и още не е свършил.

# 463
  • София
  • Мнения: 84
Благодаря за отговорите момичета, но ми се щеше от тук да си купя такъв. Ще се разровя за нещо от тук.


какво значи "от тук". Купи си на Балеа от DM

# 464
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Благодаря за отговорите момичета, но ми се щеше от тук да си купя такъв. Ще се разровя за нещо от тук.


какво значи "от тук". Купи си на Балеа от DM

Имах предвид да не го поръчвам по Интернет. Вчера бях в ДМ и загледах този на "Балеа", добър ли е?

Общи условия

Активация на акаунт