Идва Новата Година-тупкащи сърчица носи за двамина!29.12.2008-04.01.2009

  • 7 268
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 800
Добро утро,

soff, *MILADY* - Благодаря ви момичета - когато в такъв момент споделиш с някого, който знае как се чувстваш - някак маааалко по лекичко ти става! Мерси много! Hug

kalinka79 - Благодаря ти мила! Hug 

desitalee - Благодаря Hug - няма чак такова голямо значение кой от двата дни ще избереш - аз бих започнала да броя от първия ден с зацапването. За температурите - остави празно - има достатъчно време да почнеш от днес и пак да се вижда ясна двуфазност.

ЧРД и от мен на СЪНЧИ! Здраве и Щастие!

Присъединявам се към поздравите за Стефи - дано от тук нататък само хубави емоции и преживявания да има!  bouquet

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!
Силви продължавам да ти стискам палци!
Desitalee.започни графиката,както ти е писала Силви!
Хубав ден!

# 47
  • Видин
  • Мнения: 961
HugДобро утро, сладурки!!! Hug



 ХЕРИЧ, така добре ли е? Wink Hug Hug                           Много настроение ви желая! 
Стойте на топличко, че навън е голям студ

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 10:31 от Жаклин

# 48
  • Мнения: 304
Ау, Жаки.... чудничко кафенце си ни спретнала, мням!
Много топлина и уют пожелавам на всички!

# 49
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро и от мен

малкия днес става на 4г и ето една малка почерка от нашата фамилия


Жаки благодаря за кафенцето  Hug
иначе при мен май Червената шапчица ще ме посети и няма да ми донесе хубав подарък Sad

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 10:02 от mama nani

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро!
Аз днес съм сънена и махмурлийка след снощното фирмено парти   bigdance2 Drunk ,така че кафето на Жаки ми идва навреме. Hug
Снощи се замислих ,че откакто си правим бебче не съм пийвала спокойно и не съм се забавлявала...последвах съвета на Прити от неотдавна и се натанцувах и си пийнах винце ... и днес  ooooh!
Снощи си теглихме късметчета и моето беше,забележете :Всяко коледно пожелание може да се сбъдне ако вярваш истински в него.
Повярвай и то ще се сбъдне: най-хубавите моменти от тук нататък предстоят! Щастлива Нова Година!


Надявам се всичко със Стеф и бебето да е ок... Praynig Praynig Praynig
Силви ,не се отчайвай докато не разбереш със сигурност ...прегръщам те и се моля и за вас. Praynig Praynig Praynig
desitalee , този месец лелята май се гаври с всички ни...Не се отчайвай  Hug
mama nani,да ти е жив и здрав малкия палавник!  bouquet

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моля да спазвате Правилата на форума и да поствате картинки с допустимите размери.
Тази забележка я правя за трети и последен път. Ще наказвам ако има такива с по-големи картинки и хич не ми пука, че сме пред прага на Новата 2009 година.
Затягането на положението ви съвсем е благодарение на една ваша съформка.
Весели празници

# 52
  • ЕН
  • Мнения: 543
херка съжалявам . смених я с по малка. но се пробвах да намаля старата картинка , но нещо не мога да се справя  Sad
за мен се отнася момичета Embarassed
повече никога ама никога няма да правя така Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 1 187
Здравейте, отдавна не съм писала, но то няма  с какво да се похваля. Заредила съм се с вярата, че следващата година ще е изпълнена само с щастливи мигове. Прегръщам ви всички и ви пожелавам весело посрещане на Нашата година.

# 54
  • Мнения: 7 201
Първо искам да кажа,че се радвам за Стефи и пращам много прегръдки! Heart Eyes
След това-Силви,мила-моля се за теб всичко да излезе на добрата страна! Hug Praynig
Да поздравя детенцето на Мама Нани-Честит ти рожденник!Да ти е жив и здрав!Пожелавам му безгрижно детство и много късмет в живота!



Аманитке-погал по коремчето! Kissing Heart

# 55
  • Видин
  • Мнения: 961
МАМА Нани, честито ти рожденник!
Много здрав и щастлив!

 bdbaloni bdbaloni bdbaloni

# 56
  • Мнения: 1 765
Мама Нани, честит рожденник  Hug

Момичета, отбивам се да ви пожелая весело посрещане на 2009, която да ни донесе много сбъднати мечти.  bouquet

В разрез на празничния дух, искам да кажа, че колкото и тъпо да ви прозвучи, че заключването на темата " Вълшебен списък на успеха " много ме натъжи, няма да се обяснявам защо, всички момичета, които го посещаваха, ще ме разберат. Ако се чувства упрек в думите ми, то той в никакъв случай не е към Хера. Не харесвам нетолерантните и непроявяващите разбиране хора, които смятат, че света се върти около тях....

# 57
  • Мнения: 23
Здравейте момичета,
страхотна темичка...така се надявам новата 2009 да донесе не всички сбъднати мечти, много здраве и любов. Аз имах надежда,че още в 2008 ще ми се случи ама.... вече съм 4 ден закъснение...но теста си е все още с една черта Sad нормално ли е това? за активно бебеправещите такова закъснение обаче с липса на положителен тест си е направо много тегаво...реве ми се направо ама стискам зъби...ще изчакам да минат празниците и чак 3-4 съм решила да правя нов тест Sad и дано да е положителен
пожелавам на всички желаещи да видят двете чертички Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 641
Силви,много мъчно ми стана като прочетох, просто незнам защо се случват тези неща на хора вече преживели ужаса да изгубят бебе Cry Cry Въпреки всичко продължавам да вярвам,че това забавяне в развитието е временно,че всичко се е наред и ще наваксва в развитието Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Милейди, тъкмо щех да питам къде си, помислих,че сте някъде в чужбина. Цункам те Heart Eyes Heart Eyes
Мама Нани, честит рожденник, да ти е много здрав и усмихнат Hug
Жаки, благодаря за кафенцето Hug
desitalee , съжалявам мило, нека следващият месец  е вашият Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте!
Пожелавам на себе си, а и на всички, които мислят, че 2008 не е била особено положителна, по-скоро да посрещнем 2009 година с радостни емоции, вяра и успехи!!! Hug Hug Hug Мъчно ми е и на мен много за "Вълшебното списъче на успеха" Cry Cry Cry Комикс, подкрепям те!!!
Силви, много тъжно ми стана като прочетох сега, какво ти се е случило!!!  Cry Пожелавам ти всичко да се развие както трябва - и само положителни събития!!! Hug Hug Hug
Стеф, стискам палци всичко да е наред и само спокойствие от тук - нататък  Praynig Praynig Praynig
Соф, Милейди, Жени, Аманитка, Мамче, Анетка, Щица, Жаки, Ирина, Атадар, Алчо, Илианке много ви прегръщам и целувам!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 13:51 от (х)снуксито :)

Общи условия

Активация на акаунт