ГЛАСУВАНЕ в конкурса за детска рисунка (6 до 8 г.) на Панагюрище 1962

  • 12 763
  • 149
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 368
Честито на всички малки победители!  bouquet  bouquet  bouquet

# 136
  • Мнения: 3 034
Lennyh, благодаря. да, моя е и малката. тя засега не рисува толкова много, колкото сестра си, но пък за сметка на това не се спира на едно място. Laughing

# 137
  • Мнения: 1 817
Честито на победителите!  Hug
Тук моят фаворит беше Марена !!!
iviche, разгледах албума ви. Не ви познавам, но много ви  симпатизирам Wink Страхотни деца ! Творчески личности Wink И този театър...много сладки !

# 138
  • Мнения: 429
Моите фаворити са Димана, Васко и Лора.  Heart Eyes Браво на всички деца, много са талантливи и на мамма за идеята за конкурса. Скандалите да ги приемем за грешки в растежа.

# 139
  • Мнения: 2 922
Тук моят фаворит беше Марена !!!

И моят също  Heart Eyes

Честито на победителите!   bouquet

# 140
  • София
  • Мнения: 3 816
Изненадана съм приятно от решението на комисията. Изборът им със сигурност не е бил лесен при толкова много красиви детски рисунки. Благодаря!  Simple Smile

# 141
  • Мнения: 4 433
Честито малки маймунки Grinning  bouquet

# 142
  • Мнения: 2 425
Честито на печелившите  Hug

# 143
  • София
  • Мнения: 615
Честита не лека победа на Петя на Гелева !
Желая здраве, свобода за изразяване на листа с рисунка и успех в бъдещи начинания на всички деца!  Hug

# 144
  • Мнения: 1 175
Честито,Петя!Продължавай в същия дух и успех занапред!

# 145
  • Мнения: 3 835
Ивиче, уникални неща видях в албума ти, уникални. Hug А тази, предишната мисля и следващата снимка, са...........страхотни. Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=104692&pid=9487742

# 146
  • Мнения: 3 034
момичета, много ви благодаря. и от името на Марена също.  bouquet

искам да ви поканя в тази тема, не знам дали е добра идея, но ми хареса да разглеждам детски рисунки и си мисля, че на едно място ще е по-лесно.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361572.new#new

# 147
  • Мнения: 370
честито на победителите и особено на Петя ОТ НАШАТА КАТЕГОРИЯ-/6до 8г./. Hugвсички рисунки са страхотни.особено много ми хареса рисунката на Тея,е разбира се си харесвам и на моето гардже произведението. Laughingима доста талантливи деца.
jb,радвам се ,че си харесала на НИЯ рисунката.милата много се беше развалнувала за конкурса.е,неможа да е сред победителите,но важно е ,че има стимул и си носи нашата рисувателна жилка,такаче това няма да я откаже да продалжава с рисуването.с радост бих се включила пак в други конкурси свързани с рисуването.
ИВИЧЕ,много ми хареса това,което видях в албума ти. Hug

# 148
  • хасково
  • Мнения: 378
Честито на победителите!

# 149
  • Мнения: 832
честито на победителите   bouquet
за нас това беше първо участие във форума, имаме и други участия в конкурси, за сега не успешни, но рисуването определено е нашата страст...рисуваме с часове и почти цял ден
беше много стимулиращо, а и конкуренцията влияее положително  Wink
някои рисунки наистина са впечатляващи, и дори се опитвахме да ги прерисуваме, или взаимстваме идеята (както от нашата група, така и при по големите)
успех на всички малки художници

Общи условия

Активация на акаунт