Какво ви донесе Дядо Коледа тази година?Да се похвалим

  • 5 379
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Най-хубавото от частта с подаръците е, когато най-малко очакваш,т.е. момента на изненадата..Бяхме се разбрали, че подаръци ще има само за малките - племенничките ни, децата на близките ни приятели..В крайна сметка моят мъж ме сюрпризира с красиво бижу за врата, същата марка като часовника ми, а моето майче ни подари халати за баня  Hug

# 16
  • Мнения: 4 068
От свеки едно много хубаво блузле и боди. От свекъра парички и една страхотна купа за плодове с новогодишен мотив и една метличка за уткаса пак с празнични мотиви. От зълвата и зет ми фотоапарат Канон 10 мегапиксела-много му се кефя. От мъжо парфюм-страхотен е. От мама-панталон на Макс Мара. Май е това. Обичам книги и чета много и няма как да си купя всичко, което искам и затова ползвам библиотеките с голямо удоволствие. От кумовете едно страхотно колие с две сърца-едното било моето, а другото на съпруга ми.

# 17
  • Мнения: 4 451
Моят Дядо Коледа не е романтик. Като всяка година - пари, които аз обикновено "влагам" в парцалки. Женска му работа!

# 18
  • Мнения: 3 016
ботуши и чанта комплект -лачени.

# 19
  • Мнения: 3 394
палто и боти - сама си ги избрах

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
донесе ми... изгубени пари  Confused
Дано поне здраве да ни е оставил, добрият старец, щом материално ни ощети.

# 21
  • някъде
  • Мнения: 979
Абонамент за двете ми любими списания за 2009г., книги, мноооого книги - с пари от баба и мъжа Simple Smile Яке от майка ми, ботуши от мъжа. Обмислям от мен за мен да си купя играчка...... леко ме е срам Embarassed
Каква е играчката Crazy

# 22
  • Мнения: X
Тази година подаръка си го подарих сама - малката ми прекрасна принцеса. Друго нямаше. Пък много обичам - и да подарявам и да получавам подаръци. Някак ми е леко тъжно, но ако погледнем обективно колко случки ни се случиха в семейството последните 2 месеца, само до подаръци им е било. Проблема не е финансов, по-скоро организационни трудности и липса на коледно настроение.
Аз обаче се отчетох, другите си имаха подаръче.

# 23
  • Мнения: 282
пък на мен мъжа ми ми подари талон за 200 лв за спа център Laughing
определено това ми е най-хубавия коледен подарък, който съм получавала

# 24
  • Мнения: 1 731
miro_slava_,я ми кажи подробности ,че искам да сюрпризирам малко със закъснение брат ми .Може и на лична да не правим реклама.  bouquet

Аз имам много хубаво блузонче и парфюм от мама,боди и дезодорант от свеки,от мъжо си е машинката за маникюр и педикюр и от брат ми бюро за компа(имахме нужда)  Heart Eyes PartyЕстествено повечко за децата.

# 25
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Козметичен сет на Ланком+комплект  бельо Волфорд+страхотен златен пръстен с топаз и подарък в плик от майка ми,подарък в плик от баща ми и доведеният ми баща,от свекър и свекървата подарък в плик също и ел.четка за зъби Браун, от мъж ми златна гривна 18к с малко златно  слонче към нея също 18к,на което очите му са 2 страхотни "камъка"(той си знае,че нищо друго не би ме хвърлило в такъв възторг като някой и друг камък  Mr. Green) +тоалета за посрещането на новата година...има и още,но айде стига вече с фукнята... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 84
Донесе ми нова любов Simple Smile
А новата любов ми подари парфюм - ужасен. Amarige na Givenchy... Аз съм тъмна, пуша... изобщо комбинацията е ад... Ама "пени се, не пени", ще го ползвам Simple Smile От любов  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 318
Iguanna, това е любимият парфюм на моя колежка, който аз също не мога да понасям, но търпиш, де да идеш. Все пак, важен е жеста Grinning А новата любов е най-прекрасния подарък Hug

# 28
  • Мнения: 84
Iguanna, това е любимият парфюм на моя колежка, който аз също не мога да понасям, но търпиш, де да идеш. Все пак, важен е жеста Grinning А новата любов е най-прекрасния подарък Hug

Така е, цял живот за това съм му се молила на Дядо Коледа и той чак сега намери време да ми спретне този подарък Simple Smile Дано да изкара поне до другата Коледа  Wink

# 29
  • Мнения: 2 351
Чета и не вярвам на очите си! Как го правите, бе жени, това с подаръците??? Моята свеки ми подари чорапогащник и 20 лв. и това са ми от всички роднини подаръците. Тази година е добре! Защото по други поводи свекито все ми подарява разни кичозни джунджурийки, които аз изхвърлям. От мъжа ми, както винаги, подаръка е едно голямо нищо! Така че ме посъветвайте как и на мен да ми правят такива подаръци?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт