Кандида при приятеля ми ???

  • 10 086
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 162
отиди при свестен лекар- потърси в интернет някои професор или най- малкото доцент от твоя град. Не че имам нещо протил лекарите, но те не са толкова запознати.. а понякога и компетентни. Това си е сериозна инфекция!

# 31
  • Мнения: 2
Здравейте, проблема ми е следния- онзи ден ходих на лекар и се оказа, че имам гъбички изписаха ми Клотримазол и Мико Макс- 3 таблетки. Понеже с приятеля ми сме правили секс само с презарватив и нямаше симптоми до днес лекарката не ми изписа нищо за него.Та въпроса ми е следния трябва ли и той да пие нещо и какво? До какво водят гъбичките при мъжа, ако не се лекуват и от тях ли изпитвам болки по време на секс, защото прегледа при лекарката беше доста претупан явно бързаше за някъде и ни6то не ми обясни. Благодарч предварително  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 250
Могат да се хронифицират

# 33
  • Мнения: 162
Могат да станат хронични , а те вече се лекуват много трудно. препоръчвам ти да пие и той микомакс 2 таблетки, по схема, за по сигурно.Болката при теб не може да идва от гъбичките, по добре иди на друг лекар да ти направи обстоен преглед, това си е сериозен признак.

# 34
  • Мнения: 5
Могат да станат хронични , а те вече се лекуват много трудно. препоръчвам ти да пие и той микомакс 2 таблетки, по схема, за по сигурно.Болката при теб не може да идва от гъбичките, по добре иди на друг лекар да ти направи обстоен преглед, това си е сериозен признак.

Здравейте, искам да попитам как се разбира, че гъбичките са станали хронични. скоро ми откриха Candida Albicans в устата, но мисля че от доста време имам подобни оплаквания. но чак сега се изследвах... та, от само изследване разбира ли се дали са Хронични или трябва друго изследване. Мерси Simple Smile)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт