Къде в ПЛОВДИВ???-4

  • 154 390
  • 1 490
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 351
Майчета бързам да се похваля - открих ново магазинче - склад, но продават и на дребно за детски дрешки. Внос са от Англия, качеството е страхотно, цените са повече от нормални. Намира се в капана - на ул." Алцеко" № 7 . Дрешките са на Дисни, Дора, на Барби,  Ма литъл пони. Продавачката дори ми показа на компа какво зареждане чакат, страшни неща просто. И аз като пълен профан питам - ма нали не са китайски. Чак ми се смяха хората, и тогава разбрах, че ги доставят от Англия. Купих на дребния блузка за 5,50 лв. - намалили ги защото са с дълго ракавче, но пък са тънички и стават точно за момента.
Това трябва да е ново newsm78. Майка ми живеят в Капана и това на 20метра от нашата къща. Довечера ще го посетя това складче

# 1 276
  • Мнения: 5 607
Като стана въпрос за детски дрешки,та да си кажа :

 Запознах се с една жена ( от ромски произход). Има правнучка на 4 м. Трудно им е в момента,затова ме помоли  за бебешки ( момичешки или момчешки) дрешки,"дори скъсани или износени".  Тя работи в центъра ( пешеходната главна към моста на Марица-закрития).

Ако някой има износени непотребни дрешки и има желание да ги даде,пишете ми за подробности на лични. Умишлено не искам да пускам тема,но дори и 1-2 майки да се отзоват,все е нещо Simple Smile

Благодаря  Hug


Libero  с ластик отзад на кръста номер 3 има в склада на Карловска.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 15:43 от Туранага_Санka

# 1 277
  • Мнения: 2 132
А аз от седмица се опитвам безуспешно в интернет да издиря къде в Пловдив правят антицелулитни масажи така наречените LPG и къде има такъв уред Power Plate. В КМ не мога да получа инфо за имена на конкретни салони. Помогнете ми. До сега съм открила в интернет само един салон в Кичука, но ми се иска да събера повече информация, за да сравня нещата.
Какъв е този уред? Дай по-подробно инфо. Моята масажистка има някакъв уред от Франция, но идея си нямам как се казва. Не е от тези големите, в които лягаш.


Привет!
Къде в Пловдив мога да купя антикварни книги, като изключим сергиите до Пощата? Има ли все още антикварни книжарници?
На ул Хан Аспарух има антикварен магазин и разни книги гледам, че продават, но не съм влизала. Набира се близо до св. Петка.

# 1 278
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Привет!
Къде в Пловдив мога да купя антикварни книги, като изключим сергиите до Пощата? Има ли все още антикварни книжарници?

в Стария град има няколко антикварни магазина, там можеж да намериш и книги...

  Има една сергия пред бившия Детмаг  и другата ,за която се сещам е на подлеза с/у  централна гара.
 Кажи какво по-точно търсиш.Може да се сетя и за други места .

# 1 279
  • Мнения: 1 263
Привет!
Къде в Пловдив мога да купя антикварни книги, като изключим сергиите до Пощата? Има ли все още антикварни книжарници?

в Стария град има няколко антикварни магазина, там можеж да намериш и книги...

  Има една сергия пред бившия Детмаг  и другата ,за която се сещам е на подлеза с/у  централна гара.
 Кажи какво по-точно търсиш.Може да се сетя и за други места .
в интернет  Grinning...сериозно, преди 1- 2 години търсех упорито една рядка книга , обиколих много сергии и накрая намерих търсената книга в нет-а...
Виж дали все още не съществува онази книжарница "софия"(май така се казваше) ....на уличката над писоарите на "Железарска"

# 1 280
  • Мнения: 3 997
Какъв е този уред? Дай по-подробно инфо. Моята масажистка има някакъв уред от Франция, но идея си нямам как се казва. Не е от тези големите, в които лягаш.


Ами това Power Plate е явно някакъв вибриращ уред, на който се качваш и правиш упражнения, които до колкото разбрах не че са чак толкова сложни, но заради самата вибрация се изисквало повече напрягане на мускулите. Съжалявам ако не обяснявам с подхопдящите думи, но не забравяйте, че и аз не съм го виждала това чудо. Та това Power Plate с две думи е нещо, което не може да ти замести спорта, но ако проблемът със стягането не е чак толкова голям може да ти помогне. Пак казвам - не е за драстично отслабване, а за стягане. И доколкото разбрах и за целулит.
Другото, за което питах са процедури LPG. Пак едва ли ще обясня правилно, но... LPG като цяло е май процедури, с помощта на които се прави вакумен масаж на тялото. Най-вече предназначено май да се бори с целулита. Но сега един или няколко вида могат да бъдат уредите, правещи PLG процедури не знам. Затова търся инфо

Имам 3-4 килограма излишни, но не толкова те ме притесняват. Не съм от жените дето са вманиачени чак на тема свръх точно тегло (като една позната дето се изказваше за друга как можело толкова да напълнее по време на бременността. Ами може. Не на всички точния телесен коефициент им е фикс идеята). Притеснявам се, че от близо една година си смених работата и вече нямам никаква възможност да се движа пеш както бях свикнала. А да стана в 6 сутринта, за да ходя на фитнес няма да стане. Понеже смятам, че изразът "ЛИпсата на време е оправдание" е глупав. Фитнесът отнема поне 3 часа с ходенето до залата, душа и т.н. Та искам да пробвам тези две неща. Наясно съм, че няма вълшебни уреди, но те така или иначе не се препоръчват за постоянно. Целулитът ми е ужасно много и с известно намаляване на въглихидратите и газираните и с тези уреди се надявам мъничко поне на подобрение. А след това да поддържам в къщи с вендузи примерно.
Нека ако някой е чувал или лично е ходил да пише. Ако трябва на лични, за да не е реклама. В София е пълно с места, където се правят такива процедури и места с уреда, който търся, но тук ... никой нищо не казва.

# 1 281
  • Мнения: 8 242
А аз от седмица се опитвам безуспешно в интернет да издиря къде в Пловдив правят антицелулитни масажи така наречените LPG и къде има такъв уред Power Plate. В КМ не мога да получа инфо за имена на конкретни салони. Помогнете ми. До сега съм открила в интернет само един салон в Кичука, но ми се иска да събера повече информация, за да сравня нещата.
Заповядайте http://studio-marina.net

Иначе майка ми си прави в Енигма процедури преди 2 години.. и е много доволна Simple Smile

# 1 282
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Всъщност търся основно детски книжки. Днес овършах именно сергиите до Пощата, но изборът там не беше кой знае какъв.
  bouquet благодаря за споменатите книжарници, ще ги проверя.

# 1 283
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Всъщност търся основно детски книжки. Днес овършах именно сергиите до Пощата, но изборът там не беше кой знае какъв.
  bouquet благодаря за споменатите книжарници, ще ги проверя.

Провери и срещу Синдикалния дом - от другата страна на "Авксенти Велешки" има една книжарничка "Чапъра", той изкупува и продава антикварна литература. Едната от сергиите на Пощата е негова. Другата добре заредена книжарничка се намира преди подлеза в края на Главната, в "тунелчето" срещу аптека "Марица" (тя преди беше в началото на Пешеходния мост, откъм Главната). На "Капитан Райчо", срещу Маркет център има една сергия за книги и списания, там продавачът може да ти търси по заявка някои книги.

# 1 284
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
На спирката на Сточна гара, откъм страната на главаната, също има сергия с книги.

# 1 285
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Здравейте...... досега водех дъщеря си на плуване във ВСИ, бяхме прекъснали зимния период и сега се оказа, че го затварят за ремонт за неопределено време.... имате ли информация за нова база с басейни... намирала се някъде по пътя за София. Моля някой ако има повече информация да сподели.

# 1 286
  • Мнения: 8 242
Здравейте...... досега водех дъщеря си на плуване във ВСИ, бяхме прекъснали зимния период и сега се оказа, че го затварят за ремонт за неопределено време.... имате ли информация за нова база с басейни... намирала се някъде по пътя за София. Моля някой ако има повече информация да сподели.
Хм, днеска видях едно голямо черно, на което пишеше нещо си Poоl... Обаче си помислих, че там правят басейни  Thinking

# 1 287
  • Мнения: 5 173
Здравейте...... досега водех дъщеря си на плуване във ВСИ, бяхме прекъснали зимния период и сега се оказа, че го затварят за ремонт за неопределено време.... имате ли информация за нова база с басейни... намирала се някъде по пътя за София. Моля някой ако има повече информация да сподели.
Хм, днеска видях едно голямо черно, на което пишеше нещо си Poоl... Обаче си помислих, че там правят басейни  Thinking
И от страната на Цараово има изобразен 1 плувец.
И аз мислих, че правят басейни, по 2 пъти минавам от там дневно Thinking.
Сетих се, че редовно го оглеждах, когато го строяха и ДУПКА в пода нямаше, подът беше равен с налят бетон, дори често виждах паркирани коли вътре, докато хората работеха отвън Peace.

# 1 288
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Случайно някой да е мяркал някъде да се продават абажури за лампиони? От най-стандартните - като пресечен конус.

# 1 289
  • Мнения: 1 251
Момичета, спешно ми трябват телефоните на  студио за Красота Белисима, близо до Богомил което е!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт