Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора
Жал ми е да ги иэхвърля!Знам,че има много бедни семейства,които нямат възможност да купят нови дрехи на децата си!Има и домове за изоставени деца,но нямам никакви координати.Моля ако имате адрес на някой дом или познавате нуждаещо се семейство,споделете!
Цитирай

Перник

Здравей, ние нашите дрешки ги даваме в Църквата "Св. Троица", тате ги носи там не зная дали ги оставя или ги дава на някого Smile.
Цитирай

Виж тази тема  Smile
Цитирай

София

Аз мисля да ги запазя за следващото  Smile
Може да ги раздам и на приятелки, на които им предстои щастливото събитие.
Цитирай

Sofia

дълго време ги пазих по разни кашони и чували, но накрая ги дадох на приятелки и познати които имаха нужда
Цитирай

Аз ги раздавам на приятелки.
Цитирай

Русе

Аз събирам за следващите ми деца, нищо не давам!  Mad
Цитирай

Както tedi_bi ти е писала, можеш да се свържеш с Движение на българските майки.
Цитирай

София

Смятам да си имам още едно дзверче Very Happy по нататък!
Цитирай

Варна

събирам ги за следващото  Laughing 
а някои, които не ми допадат много (най-често подарени  Embarassed) ги подарявам
Цитирай

София

Раздавам на бременни приятелки. На нас също много дрехи ни подариха. Мислим да имаме още деца, но дотогава няма смисъл да събират молците в някой кашон, а хората да дават пари за дрехи. Запазила съм 2-3 дрешки със сантиментална стойност.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Давам, продавам, подарявам и давам по събирателни акции за Домове за сираци.
Цитирай

София

ми и аз ужким пазих, раздавах, подарявах. накрая събрах всичко и на Лавендър Smile
Цитирай

София

Събирам за номер 2.Което не ме кефи - подарявам.Което се е скапало - хвърлям.Моите стари дрехи нося в църквата наблизо или оставям до контейнерите.Миналата зима видях една баба-клошарка, пременена в старото ми палто и страхотните ми ботуши от естествена кожа, които ми умаляха hahahaСтана ми готино, че съм стоплила една бедна душа Smile
Цитирай

Ами аз раздадох всички дрехи, които бяха останали от сина ми и сега май ще се налага да купувам нови. newsm53
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора