Концерта на Лили Иванова в зала „Олимпиа”

  • 13 660
  • 355
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Видях част от концерта, доста скучаеше публиката ми се стори.. Confused

# 31
  • Мнения: 6 417
Четох интервюто в "Стандарт" и на въпросът колко души е имало в залата, тя отговаря, че не знае. Е, как?  Thinking Поне й прави чест, че не лъже, а разчита това да сторят всичките журналя, които на гърба на Червенякова, която плати и наем на зала, и хотели, и билети, пътуваха до Париж.  Tired

# 32
  • Мнения: 5 622
Лили има хубави песни. Но да я нарека "най-велика" и, че това и прощава леко неподходящото държание на моменти (опитвам се да се изкажа по-меко  Laughing ), не съм съгласна.

Аз не можах да гледам нищо от Ю туб-а. Нещо звук нямах аз  newsm78

# 33
  • Мнения: 35

2000 места, от тях около 900 били заети.

Интересно,в другия линк се казва: "Над 2000 българи от всички краища на света препълниха знаменитата зала, за да аплодират своята любимка. " Повече от вместимостта на залата?

# 34
  • Мнения: 11 747
Погледнах в Ютуб - ми тя гледката е тъжна  Confused  Не се учудвам, че е била на ръба да припадне, скоро не е яла видимо. Тежи най- много 40кг и трудно запазва равновесие, въпреки недъгавите движения, с които се опитва да се закрепи.

# 35
  • Мнения: 2 018
Концерта в НДК на мен ми хареса. И ако отново има концерт в летния театър Варна идващото лято, то аз ще бъда там.

Нищо лошо не виждам и в думите И.
Особено в тези: "Смятам, че не се работи, за да се повдигне духът на тази нация. Французите ме попитаха къде са цветята от президента, премиера, министъра на културата. Защото не аз, спокойно мога да кажа, България беше в “Олимпия“. Но това не се забеляза в моята страна. "

Именно - забелязват се посредствени неща, като падане, задъхване... Неща достойни за жълтата преса, но не и на хора, запознати с огромния труд, който се полага за да бъдеш там, където е тя.

Чета интервюто, но не виждам, къде е казала, че е пяла само тя в зала Олимпия.  Rolling Eyes

Не знам. Аз се възхищавам на тази жена. Разбира се, че е възрастна /набор е на майка ми/, но залите са пълни, издържливостта И за тази възраст е похвална, гласът И е перфектен, тялото /за тази възраст/ също. Подържа се. Когато падна комунизма, тя беше първата от "старите муцуни", която се изправи на крака и влезе в ритъм. Дори и Васил Найденов все още мълчеше и не издаваше никакви песни. /поне такива са ми спомените/.

Виждате недоволството и "тръшкането" на Лили, а не виждате че всички хора на културата са такива. Комунизма ги направи галеници и глезеници. Не възрастта е виновна за това, а начина им на живот преди известно време.  Wink

# 36
  • Мнения: 17 546
Виждате недоволството и "тръшкането" на Лили, а не виждате че всички хора на културата са такива. Комунизма ги направи галеници и глезеници. Не възрастта е виновна за това, а начина им на живот преди известно време.  Wink
Искаш да кажеш всички хора на културата от времето на Комунизма? Но по принцип не съм съгласна.

# 37
  • Мнения: 6 417
Бо, съгласна съм с теб, но кому беше нужно дни преди концерта да се тръби как билетите били изчерпани, как интересът към концерта бил невероятен, след като там са били шепа български емигранти, група фенове на Лили, които я следват на всеки неин концерт, група журналисти на разноските на нейната спонсорка и малко музиканти, на които също са платени разноските? В деня на концерта на касата свободно са се продавали билети, а публиката е била точно толкова-900 души.

# 38
  • Мнения: 2 018
Виждате недоволството и "тръшкането" на Лили, а не виждате че всички хора на културата са такива. Комунизма ги направи галеници и глезеници. Не възрастта е виновна за това, а начина им на живот преди известно време.  Wink
Искаш да кажеш всички хора на културата от времето на Комунизма? Но по принцип не съм съгласна.

Да, да. Това исках да кажа.

# 39
  • Мнения: 35
Колкото и да си талантлив и велик певец,дойде ли времето да си четеш текстовете от статив,май е време да се оттеглиш.Гледам клипче от концерта-смущаващо е това подскачане с анорексични краченца напред-назад към статива.Падане,задъхване не би ми направило впечатление,но статива си е ясен знак..

# 40
  • Мнения: 2 018
Бо, съгласна съм с теб, но кому беше нужно дни преди концерта да се тръби как билетите били изчерпани, как интересът към концерта бил невероятен, след като там са били шепа български емигранти, група фенове на Лили, които я следват на всеки неин концерт, група журналисти на разноските на нейната спонсорка и малко музиканти, на които също са платени разноските? В деня на концерта на касата свободно са се продавали билети, а публиката е била точно толкова-900 души.

Виж сега - не съм запозната с ПР приомите. Не съм и чула, дори за този концерт. От тук разбрах. Но, както казах по-горе: Простете на един велик човек, дребните грешки /ако въобще, това е грешка/.  Hug Не може всичко хубаво, българско да потъпчем и опорочим. Така се загубваме като нация. Не разбирате ли?

# 41
  • Мнения: 3 268
Ето това четене от статива и мен ме умори на концерта в НДК

# 42
  • Мнения: 2 018
Но нали пеенето е нейното призвание? Какво значение има, че чете от статив?
Знаете ли - музика се слуша със затворени очи. Тогава най-ясно можеш да я оцениш, разбереш, почувстваш.
Не ви разбирам, честно. Изтъквате такива доводи, които по никакъв начин не могат да ме убедят, че тя трябва да спре да пее.

# 43
  • Мнения: 17 546
Не може всичко хубаво, българско да потъпчем и опорочим. Така се загубваме като нация. Не разбирате ли?
Не, не Бо, не съм съгласна. Не може щом е българско от гол патриотизъм да твърдим, че всичко е хубаво, защото така се самонавиваме. Знаем, че е смешно и жалко, но като кажем 100 пъти, че е хубаво и то става такова. Не е така!

Изтъквате такива доводи, които по никакъв начин не могат да ме убедят, че тя трябва да спре да пее.
В нейния случай, когато нищо на сцената не е премерено, е смешно. Хората не забелязват само гласа и. Няма как, имаме очи и представи за мярка. Не е необходимо да подскача така смешно. Виж танците на бабите, едно към едно са. Те просто всичките така го правят. Тя не го прави защото и иде от емоция, а защото си въобразява, че така трябва и е много шик. Ако излезе в една стилна рокля и се държи подходящо за стила си на пеене, ще спечели много повече. Личният и PR я подвежда и срива и малкото останал и чар. Затова предпочитам да я слушам, а не да я гледам. И ще продължавам да го правя, но само на звуконосител.

ПП. Същото за гледането важи и за Веселин Маринов ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 018
Не може всичко хубаво, българско да потъпчем и опорочим. Така се загубваме като нация. Не разбирате ли?
Не, не Бо, не съм съгласна. Не може щом е българско от гол патриотизъм да твърдим, че всичко е хубаво, защото така се самонавиваме. Знаем, че е смешно и жалко, но като кажем 100 пъти, че е хубаво и то става такова. Не е така!

Нищо конкретно не казваш. Дай ми пример, за да разискваме. Ако си имала предвид Лили, то не виждам защо трябва да твърдим, че трябва да спре да пее. Залите са пълни. Аз съм сигурна, че ако няма нейни фенове, то тогава, тя няма и да прави концерти.
Защо тогава да спира и кое И е лошото.

Ван Гог е бил луд /от абсента/ и той ли трябваше да спре да рисува.
Толкова наркомани има по световната сцена, те защо са там? И те ли трябва да спрат?

Тя има какво да даде още от себе си. Сигурна съм. Защо трябва да забелязваме дребни нещица, а голямото да не виждаме?
Или да я захвърлим, като непотребен парцал, изпълнил предназначението си?

Общи условия

Активация на акаунт