Отговори
# 30
  • Мнения: 4 300
Проблемът с безплатния вестник е че бива тикван в ръцете ми ВСЯКА сутрин на подлеза на Окръжна болница. А на учивата ми усмивка с "Не, мерси", ми беше отговорено с "Е**ти кривите хора"  Close Вече си слагам качулката и гледам да ги заобикалям тези раздаващите, определено много ме дразнят ...  Crossing Arms
Не по темата, но защо така реагираш? Мъжът ми също винаги ги отказва. Аз напротив, вземам всичко, дори и да го хвърля след две пресечки в кофата. В крайна сметка на мен нищо не ми коства, а хората си вършат работата.

Иначе въпросния не го чета, не се возя в градския транспорт и няма откъде да си го набавя. Ако някоя новина ми се стори интересна ( от друг източник) и особено ако ме касае пряко винаги почвам да търся данни от по достоврене източник, най добре от извора ( в конкретния случай- столична община).

# 31
  • Мнения: 1 924


Не е добре за нервите да се подозира конспирация под път и над път. Wink

Откак се убедих,че заради некачественото мастило не стават за бърсане на прозорци,не взимам.
Всички баби в блока обаче събират настървено,даже специално ходят до "Плиска" сутрин.Пък като се натрупат повечко стари броеве,ги носят към вторични суровини за някоя стотинка.

# 32
  • Мнения: 4 651
Казвали са ми, че издателите с добри рекламодатели могат да си позволят и да раздават вестниците /списанията си без пари. Така, че сигурно може да се издава вестник без пари, издържайки се само от реклами.

# 33
  • Мнения: 16
А някой следил ли е какво пишат примерно в 19'? Там лошо за тройната коалиция рядко да се промъкне, но ББ е най-черния почти винаги. Поне това ми е впечатлението от някой и друг брой който прочетох.

# 34
  • Мнения: 4 275
Не по темата, но защо така реагираш? Мъжът ми също винаги ги отказва. Аз напротив, вземам всичко, дори и да го хвърля след две пресечки в кофата. В крайна сметка на мен нищо не ми коства, а хората си вършат работата.

Ами просто ме дразни това, но грубо отношение към раздаващите вестниците ме съм си позволила. Че си вършат работата, така е, но не искам зад гърба си да чувам: "Е*ти кривите хора" при УЧТИВ отказ.  Stop  Все пак аз минавам всяка сутрин през въпросното място. И не, не ми е приятно в продължение на месеци да ми набутват въпросния вестник в ръцете. Не го искам, не ме интересува.  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 38 489
А пък на мен ми ги носят вкъщи и двата!
Попрочитам ги, като нямам какво друго да правя.
В 19 новините са им стари /от предния ден/ и мастилото наистина е гадно!
И затова вестника не става да се ползва дори за нещо друго. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 841
"Градски вестник" става донякъде, най-вече заради судоку-то и вицовете.
"19`" е абсолютен парцал, толкова тенденциозен, че чак смърди.

Дразнещото и при двата е, че откакто съществуват, около оживените спирки стана още по-мръсно... Не че без тях беше много чисто, но с изпомачканите вестници вече става прекалено. Затова - призив! - изхвърляйте само на определените за целта места, по възможност - и разделно. Благодаря.

# 37
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
аз също не ги чета, но не ме и дразнят

# 38
  • Мнения: 2 759
                        Мен пък ме тормози, че щендерите им са открити, и ако вали всички поставени вестници се намокрят. Не ги чета и не ги вземам дори, просто ме дразни тази глупост - как може да оставиш нещо така на произвола на съдбата? Малко по-закрити да ги направят!

Общи условия

Активация на акаунт