Отново съм жива и влюбена,но не във мъжът ми-има ли и други?!

  • 5 683
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448
Къде съм казала,че ми е шеф newsm78

Цитат
защото работим в едно министерство а и той е на по-висок пост от мен.
newsm78

Кажи сега каква е интригата, недей само с ronkis да обсъждате на лични, ние тука в неведение и отговаряме неадекватно. много ясно, че на базата на инфото което има тук отговаряме. Казва  е тази провокация да каниш мъж за секс, а да нямаш намерение да го правиш. Тука вече стана интересно. 

# 61
  • Мнения: 189
Да си изтрия темата,че на китайски беше написана щом толкова не разбрахте Mr. Green Това,че е на по-висок пост не означава че ми е шеф Peace Провокация ми беше съобщението-да разбера нещо Flutter

# 62
  • Мнения: 2 448
Провокация ми беше съобщението-да разбера нещо Flutter

Ееееееееее ба си напрежението дето ни държиш, какво да напишем, ако не знаем каква е целта.  Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 5 468
Мишке, мишкеее... намерила си къде да пишеш, че си влюбена в мъж, който не е твой. Боже  Crazy. Тук няма такива, дето да не искат да гушкат собствените си съпрузи бе Mr. Green. Как реши въобще да пускаш тема подобна точно в този форум.

# 64
  • Мнения: 293
Олеее тука се развихрил голям купон.... ooooh! Joy Пасинет,успех !!! Hug

# 65
  • Мнения: 1 335
Айде сега някой и да каже каква е интригата, че да можем да си легнем спокойно..... Wink

# 66
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Поне да те беше огряло ...сигурно не си негов тип CryТо жените като сами се предлагаме ...а имаме мъже ,деца ...толкова е грозно...

# 67
  • Мнения: 293
Няма интрига,тва е проблема  Whistling

# 68
  • Мнения: 46 539
Мишке, мишкеее... намерила си къде да пишеш, че си влюбена в мъж, който не е твой. Боже  Crazy. Тук няма такива, дето да не искат да гушкат собствените си съпрузи бе Mr. Green. Как реши въобще да пускаш тема подобна точно в този форум.

Ню, Мишка да не ти е втората регистрация Mr. Green

# 69
  • Мнения: 5 468
Мишке, мишкеее... намерила си къде да пишеш, че си влюбена в мъж, който не е твой. Боже  Crazy. Тук няма такива, дето да не искат да гушкат собствените си съпрузи бе Mr. Green. Как реши въобще да пускаш тема подобна точно в този форум.

Ню, Мишка да не ти е втората регистрация Mr. Green

хахахах... е, бива ли така пред всички? Close

# 70
  • Мнения: 2 448
Е, щом се разбра всичко да отивам да лягам.   Laughing smile3524

# 71
  • Мнения: 1 335
Е как да няма, жената казва искам, отговарят и че може.. и накрая тя казва аз искам да знам, но какво да знае не е ясно. Да каже какво е искала да научи? Simple Smile

# 72
  • Мнения: 293
На жената и се иска да има интрига обаче няма.Това и е проблема и пуска тема.
Кажи кой е тоя-да го натиснем да ти дойде на гости....

# 73
  • Мнения: 312
Авторката е изтрила целия пост, защо тогава пусна темата не разбрах.

# 74
  • Мнения: 5 468
и накрая тя казва аз искам да знам, но какво да знае не е ясно. Да каже какво е искала да научи? Simple Smile
Ами кво иска да научи... иска да знае, дали има сестри по съдба. Какво му се чудите толкова? И има, със сигурност, но тук никой няма да го напише Wink.

Общи условия

Активация на акаунт