Умопобъркваници и мистерии - 26

  • 41 583
  • 1 359
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 251
Пак с ножа по колоната, ще изреже магнит.
Табуретката се мести пред широката част на масата, слага се чашата на табуретката, с ножа по въжето и пада ключа.Вземат се металните пластини от там. После до уеб камерата: в дясно на нея кликате по тухлите /става активен курсора/ започват да хвърчат едни топчета, събрах 3 и ги поставих по машинарията на шкафа-една до епруветките, една на лявото бяло колело и с третата съборих наредбата. Отвори се книга , вътре има код. Взех още метални пластини от машинарията, 3 пръчки и 1 дъска. 2-те монети ги пуснах в апарата, сега отивам да мъча кода.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 17:34 от Сапфира

# 31
  • Мнения: 2 716
Аз докато се похваля и Сапфира изигра играта  Laughing
На мен ми глътна едната монета.
Взех джойстик и синя джаджа от машината.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 15:17 от Знаток

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Взех ключа, отворих шкафчето и взех батерията и монетите, пластините също, събрах трите топчета, едното сложих при епруветките, но другите две изобщо не мога да сложа  Rolling Eyes Иначе и на мен ми глътна двете монетки.
Уф, много съм зле  hahaha

# 33
  • Мнения: 2 716
Излязох  Laughing
Много хахава игра.

# 34
  • София
  • Мнения: 747
Аз пък нямах нерви да я доиграя Twisted Evil,явно не ми е ден Wink

# 35
  • Мнения: 2 425
Ето една нова http://www.doodoo.ru/games/4841-gold-rush-escape.html. Изнерви ме едно чудовище, което се приближава и ме убива. Няма да я играя.

# 36
  • Мнения: 326
И аз се отказвма #Cussing out

# 37
  • Мнения: 854
И аз ви чета, но съм само до тук...

Пак с ножа по колоната, ще изреже магнит.
Табуретката се мести пред широката част на масата, слага се чашата на табуретката, с ножа по въжето и пада ключа.Вземат се металните пластини от там. После до уеб камерата: в дясно на нея кликате по тухлите /става активен курсора/ започват да хвърчат едни топчета, събрах 3 и ги поставих по машинарията на шкафа-една до епруветките, една на лявото бяло колело и с третата съборих наредбата. Отвори се книга , вътре има код. Взех още метални пластини от машинарията, 3 пръчки и 1 дъска. 2-те монети ги пуснах в апарата, сега отивам да мъча кода.

Някой направи ли нещо повече?  Confused

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 14:10 от bushkata

# 38
  • Мнения: 326
Няма ли някоя нова игра да поиграем Rolling Eyes
Аз търся ама все на играни попадам..явно не знам как да търся нови

# 39
  • Мнения: 2 716
Хвърлих динамита при чудовището. Сега съм със запушени входове. Дадох на едно малко нещо да пие вода.
Намерих гаечен ключ. Излязох.

bushkata - вкарваш 2-та кода в машината и взимаш джойстик и играчка.От играчката вадиш батерията и ги слагаш на джойстика. С джойстика отиваш при аквариума с топче и кутия. Изваждаш ги като го управляваш със стрелките. Взимаш бюрото и го пренасяш в другата стая. Нареждаш върху него всичко. Излизаш  Peace

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 15:45 от Знаток

# 40
  • Мнения: 326
Аз пук си направих изход но не мога да дам на малкото нещо да пие вода

# 41
  • Мнения: 854
Хвърлих динамита при чудовището. Сега съм със запушени входове. Дадох на едно малко нещо да пие вода.
Намерих гаечен ключ. Излязох.

bushkata - вкарваш 2-та кода в машината и взимаш джойстик и играчка.От играчката вадиш батерията и ги слагаш на джойстика. С джойстика отиваш при аквариума с топче и кутия. Изваждаш ги като го управляваш със стрелките. Взимаш бюрото и го пренасяш в другата стая. Нареждаш върху него всичко. Излизаш  Peace
Първият ми изход, с много подсказки  Hug Благодаря.   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 716
tuiti   налей му в кофата. Вдясно от малкото капе.

# 43
  • Мнения: 326
Аз налях ама няма как да му дам Rolling Eyes...мъча се но не става
Иначе с факлата по другият затрупан изход и сте а вън

# 44
  • Мнения: 2 716
С факлата му осветих хралупката и взех динамит. И с него излязох.
Презареди си я, ако искаш.
Намерих някаква игра на Готмейл, но не ме пуска без регистрация.
И не успях да се регистрирам.

http://www.stoneagegames.com/games/797/
Една бърза?

До утре  Laughing

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 17:02 от Знаток

Общи условия

Активация на акаунт