Какъв фон дьо тен ползвате?-3

  • 39 173
  • 402
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
Mi6i76 , излиза ми заглавната страница, може да покажеш кой точно е  bouquet
А , има ли доволни от тези

# 16
  • Мнения: 3 050
От всичко матиращо, което съм пробвала съм най-доволна от оцветения крем на Лед - Актипур. Матира невероятно за целия ден, покривен е като фон дьо тен и изравнява перфектно. Освен това се ползва вместо крем, много е лек и ухае невероятно  Crazy Сега са сменили опаковката и се предлагат вече 2 цвята. Единственото, което не ми допада е, че светлият тон ми идва леко по-тъмен  Rolling Eyes
Има ли мостри?   bouquet

# 17
  • Мнения: 5 647
От всичко матиращо, което съм пробвала съм най-доволна от оцветения крем на Лед - Актипур. Матира невероятно за целия ден, покривен е като фон дьо тен и изравнява перфектно. Освен това се ползва вместо крем, много е лек и ухае невероятно  Crazy Сега са сменили опаковката и се предлагат вече 2 цвята. Единственото, което не ми допада е, че светлият тон ми идва леко по-тъмен  Rolling Eyes
Има ли мостри?   bouquet

Аз съм ползвала Лед Актипур мисля, че дневен крем + почистваща пяна. Козметиката не е никак лоша и е специално за проблемна кожа.

# 18
  • Хасково
  • Мнения: 222
нещо в предишните теми изтървах, някой да е давал отзиви за фдт на буржоа с четката...не толкова фдт-а ме интересува колкото четката, защото иначе тези четки за фдт са ужасно скъпи

Celebre, благодаря ти за препоръката за кларинс :peace
Алегра аз имам фдт-на на буржоа с четката. Фдт-на ми свърши ,но четката продължавам да си я ползвам и съм доволна.Взех си го не заради фон дю тена а заради самата четка. Иначе ползвам MAC Mineralize satin. За мен това е най-уникалния фдт, покривен и прави кожата да изглежда сияйна и хидратирана със страхотен блясък.

# 19
  • Мнения: 7 947
Вече съм го хвалила - но пак да кажа - оцветения крем на Боидерма също е фантастичен, но не е с покривността на ФДТ, която аз търся, особено зимата. само лятото го ползвам и го препоръчвам!

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
От всичко матиращо, което съм пробвала съм най-доволна от оцветения крем на Лед - Актипур. Матира невероятно за целия ден, покривен е като фон дьо тен и изравнява перфектно. Освен това се ползва вместо крем, много е лек и ухае невероятно  Crazy Сега са сменили опаковката и се предлагат вече 2 цвята. Единственото, което не ми допада е, че светлият тон ми идва леко по-тъмен  Rolling Eyes
Има ли мостри?   bouquet

Не знам - аз го взех директно, за да го ползвам вместо фон дьо тен, защото е за проблемна кожа. Рискувах, но съм доволна. На мен по принцип пъпки не ми излизат, но от повечето фон дьо тен-и ми се запушват порите или пък правя алергии и в чудо съм се видяла  ooooh!
Цвят не е трудно да избереш, защото са само 2 - единият за светла, другият за тъмна кожа. Преди да сменят опаковката се е предлагал само 1 тон май  Thinking

# 21
  • на село
  • Мнения: 830
Myriad Canaan, благодаря за изчерпателния отговор!   bouquet

# 22
  • Мнения: 214
*Jeny* ...странно ,наистина.Излиза ми точно този продукт при мен.От заглавната страницаако избереш TEINT с ротация стигаш до WAKE UP MAKE UP цвят 67 е Natural Rose.

# 23
  • Мнения: 149
Ползвали ли сте този ФДТ http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=50441&goChar=E#DETAIL - дайте отзиви.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Мая., аз го имам...хубав е...средна покривност, лесно го нанасям...плътен е  Peace

# 25
  • Мнения: 4 068
Аз в момента за първи път ползвам Джордани голд на Орифлейм. Свеки ми го подари и реших да го пробвам. Честно казано приятно изненадана останах.

# 26
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Останах очарована от един на Manhattan.За пръв път ми беше да ползвам на тази марка.Мноооого съм доволна.Дори е по-добър от тези,които се водят за висшимарки в козметиката и мисля да повторя пак.Имаше леки опалесциращи частички,нолицето не лъщи,а изглежда адски естествено.Казва се WAKE UP MAKE UP в цвят Natural Rose.
Това ли е

За каква кожа е?

# 27
  • Мнения: 29
Divinora Silky Smooth Foundation,ползвам това вече от 2 години и съм страшно доволна, попива много добре и матира достатъчно без излишъци. Кожата ми е суха и може би и за това попива толкова добре. Но най-хубавото е че не цапа дрехите при допир както други продукти. Горещо го препоръчвам

# 28
  • Мнения: 214
*Боби*,да,точно този е.Кожата ми е нормална с леко по-сухи участъци.Много добре се чувствах с него.

# 29
  • Мнения: 149
jorjeta,благодаря.В сайта на ЕЛ пише, че този ФДТ има издръжливост 15 часа.Вярно ли е това.

Общи условия

Активация на акаунт