подстригването на малчовците ни....?

  • 3 531
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
Нашата госпожица я подстригвам аз и то многократно се е случвало вече. Първите пъти седеше много много послушно, но вече не иска и става доста трудно и опасно да не я убода с ножицата.  Confused Иначе резулатите винаги са перфектни.  Sunglasses
Коса не пазя, много магьосническо ми се струва. Wink

# 31
  • Мнения: 1 985
За първи път го подстрига баща му, когато беше на 6м. и общо взето беше кротък! Тогава запазих от косичката му! Следващият опит беше мой, но не се справих много добре и оттогава насам само на фризьор, вече 3 пъти! Там сравнително мирува, но не бих казала, че му е приятно!

# 32
  • Мнения: 4 784
За пръв път го подстригахме като беше на 11 месеца. Заведохме го със сестра ми на фризьор - ние се правим на маймуни да му държим вниманието и да го задържим колкото се може по дълго на стола, докато фризьорката си свърши работата с ножицата. Беше си цяло изпитание. Сама се пробвах само веднъж, пак с ножицата, защото машинката сякаш го стряскаше и травмираше. Личният ми опит беше повече от неуспешен, та продължихме да го водим на фризьор, но сега вече е доста по - спокоен, заслуга за което има сегашната му фризьорка - успява да му задържи вниманието, говори му, не се притеснява и детето е спокойно. Даже и с машинка вече го подстригва. Отскоро обаче аз сядам на стола, той в мен и това забелязах, че също допринася за спокойното му държание. Кичурче коса пазя само от първото му подстригване.

# 33
  • Мнения: 2 478
Първото подстригване на сина ми беше около годинката.Запазих малък кичур коса и архивирирах няколко снимки.
Следващите подстригвания бяха кошмарни.Рев,писъци,ужас в очите му.А така и не разбрах причината за тази реакция.
Всеки път го водя в различен салон,защото едва ли някоя фризьорка ще иска да повтори процедурата Laughing

# 34
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Моето момче е вече на 3г.и все още изпитва ужас от машинка,затова-само с ножицата си го подстригвам аз:клъц оттук-клъц оттам Laughing

# 35
  • Мнения: 1 380
sladkish4e защо нула номер? Да не би решението ти да има общо с теорията, че така ще се сгъсти косичката? 
Ами да сгъсти се доста, но не я обръснах за това.Исках чрез акта на подстригване да махна отрицателната енергия.

# 36
  • Мнения: 186
Подстригах я още на 1-2 месеца с ножичка. Роди се с огромна коса и все се оплиташе и щръкваше смешно. Не съм я запазила за спомен, не съм суеверна. А като поотрасна малко, май все случвахме на фризьори и не е било мъчително за нея.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Подстригаха го във фризьорския салон на повече от годинка. Запазих си една къдричка в един амулетник и смятам това, живот и здраве да му е подарък - изненада към някой негов празник в бъдеще. Пък ако ще и да го изхвърли след това.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Като беше бебе и подстригвах бритона само като спи.

# 39
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 397
Големият нямаше много за подстригване до 2 годишен. След това го водех на фризьор, стоеше мирен, защото искаше да е хубав.
Малкият имаше доста коса като се роди, която почти не окапа, но е много мека и чуплива и до лятото миналата година не го подстригвах. Първият път подстрига приятелка фризьорка у дома. Стоя мирно горе-долу. Вторият път го заведох на фризьор да го подстрижат доста късо за лятото. Фризьорката беше очарована от него - той почти заспа успокоен от бръмченето и вибрациите на машинката  Crazy Сега винаги иска да го подстригват, когато оправят косата на брат му.
Последно леко му клъцнах само бретона, защото му влизаше в очите.
Пазя и от двамата първото подстригано кичурче коса.

# 40
  • Мнения: 242
За първи път го по стригах на 10 месеца,при фризьор и му запазих косичката-седеше кротък.Но сега е АД направо,въобще не дава Naughty Whistling

# 41
  • Мнения: 3 376
Ние сме го подстригвали само веднъж досега,беше на година и 7-8 месеца.
Водих го на фризьор,аз бях на стола и той в мен Crazy
Запазих няколко къдрички.

Иначе бретона му го клъцвам от време на време,добре,че е с къдрава коса и не си личи,че е неравномерно Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 257
Подстригван е винаги в салон. Първият път му запазиха кичур косичка там и ми я дадоха със специален сертификат за първо подстригване. Wink
Всъщност, преди да го заведа в салон, си отрязах за себе си малко от косата му, за да си имам със сигурност (че не знаех как ще протече събитието в салона, все пак).

# 43
  • София
  • Мнения: 3 880
винаги в салон, много се радва, но и всички в салона имат страхотен подход към него, а това е много важно Peace

# 44
  • Мнения: 139
За първи път го подстригахме на 7 месеца,запазих първото кичурче.Подстригваме го в салон с машинка самолятото,а зимата с машинка и ножица.Иначе голямо залисване пада докато го подстрижат,добре че има тв,сок,четки за коса Laughing

Общи условия

Активация на акаунт