Какво означава това?

  • 4 164
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 001
според мен трябва да направиш още един тест  Peace на мен ми се появи същото с тест ПРЕСТО а после с шуър се показа и втората черта.Успех!!!

# 16
  • Мнения: 506
според мен е отрицателен

# 17
  • Мнения: 11
Момичета,благодаря за отговорите  Hug Миналия месец ми дойде на 35-тия ден.По принцип ми закъснява с до 35 дни.Обаче сега отиват към 40...Смятам да изчакам още 3-4 дни и да отида на гинеколог.

Всъщност не съм правила секс,само петинг, но четох, че може да се забременее и така,ако попадне сперма.И като ми закъснява толкова време вече,откачам.Искам да си имам бебе,даже 2,обаче още съм малка за това.  Sad

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 19:45 от шуши

# 18
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Еееех голям късмет ще е верно с тоя петинг ако забременееш. Ние практикуваме "всичко вътре", после стискаме кълките и пак не става. Може да опитаме петинг и ние  newsm78

# 19
  • Мнения: 975
Шуши,има презервативи за такива случаи Simple Smile.А с този петинг не  ми се вярва да си бременна.

# 20
  • Мнения: 2 617
Бе то нали знаеш, Пантерка, има някои, дето от поглед...  Simple Smile
Защо винаги ни се струва, че важните неща в живота идват, когато най не ги чакаш, нито пък искаш... Това си е мой коментар, да ме прощава авторката на темата.
Шуши, ако ти закъснява много, отиди на гинеколог, даже и да не си бременна - може да има проблем, за който да не знаеш.

# 21
  • Мнения: 11
Значи..На 31-ви през деня правихме петинг - тогава няма начин. После той си изтри ръцете с няколко мокри кърпички,мисля,че си ги е измил след това, пипал е и други неща.Да сме правили пак петинг след 12 часа някъде,преди това пак с мокри кърпички си ги изтри,за да не ме пипа с мръсни ръце. Доколкото знам, сперматозоидите не оцеляват дълго на въздух...

Но съм притеснена.Не ми е закъснявало толкова.Но може и да е от стрес понеже имам много изпити и ми е доста напрегнато.

Възможне ли е да е,защото ми се струва,че имам мастопатия?

# 22
  • Мнения: 1 045
Относно теста за мен е отрицателен. Относно друго какво може да е че да ти закъснява ти трябва преглед,може и някакви изследвания,но тук отговора няма да го намериш.
Както казавш ти може да е от притеснение,но иди на преглед сега,за да не задаваш после въпроса защо не става бебе.
Надявам се да си вземеш изпитите и да ме послушаш след това. Peace

# 23
  • Мнения: 1 001
Шуши, с това трябваше да почнеш.подкрепям казаното до момента от момичетата Peace теста е отрицателен, иди на лекар.

# 24
  • Мнения: 11
Здравейте.

Днес ходих на гинеколог и се оказа,че ми няма абсолютно нищо. Казаха ми, че скоро ще ми дойде.  Grinning

# 25
  • Мнения: 365
Нищо му няма на теста, контролната черта си е там. За съжаление е отрицателен Confused Такова "размазване" в бялото поле се получава понякога, ако си капнала по-голямо количество урина.
Съгласна съм и на мен ми се е случвало! Naughty

# 26
  • Мнения: 206
Шуши пожелавам ти да стане когато си готова и наистина го искаш...

# 27
  • Мнения: 3 092
Отрицателен е, съжалявам !  Tired
Успех следващият път !

# 28
  • Мнения: 3 695
и на мен ми се е случвало така да се размаже до контролната лента   Peace нормално е , теста е отрицателен

# 29
  • Мнения: 11
Благодаря ви много  Hug

Сутринта ми дойде.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт