Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 3

  • 36 243
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 426
Моите зоопарци не са интересни засега.По-натам ще ги показвам.
запис  Crazy

# 32
  • Мнения: 2 035
Днес съм щастлива newsm44

Цитат
15.01.2009
WAF реши да те окуражи в усилията, които полагаш за защита на животните и реши да ти даде едно животно, за да подпомогне опазването на вида. Среща в клетка по твой избор. Избери животното, което искаш да притежаваш и то ще ти бъде подарено от WAF. 
От както играя за пръв път имам подобно събиетие с Ваф, преди все неговолни и са ме глобявали, а днес , пу-пу  Crazy

# 33
  • Мнения: 199
Браво, val_stef ! Simple Smile
Най - после Ваф са видяли в твое лице една отдадена природозащитничка! Grinning

Аз днес пак съм като и преди - само едно новородено - и то пуйче( поне да беше прасе или магаре)... и уж със специален подбор на персонала направих животните щастливи с средата, в която живеят и уж посетителите щели да го оценят, ама досега нъц - днес ясно време - 630 посетители - така до догодина ще събирам пари за втора зона... колкото и да се напъвам, не мога да докарам дори 4500-5000 приход, а фермата ми е почти пълна - липсват ми само 2вида от специалната зона...

# 34
  • Мнения: 2 116

И аз и аз!  Laughing Laughing Laughing Получих сребърен медал за Продължителност на живот!  Sunglasses И дойде и пеликана Флориан!  bowuu

# 35
  • Мнения: 6 904
Честито на щастливите Grinning И аз днес имах безплатно животно от УАФ. Те напоследък доста подаръци ми правят, но този беше най-хубавия. Взех едно рядко, което ми го искаха за мисията и фактически като я изпълних ми го платиха.

# 36
  • Мнения: 280
Честито и от мен на печелившите  Laughing

Аз пак съм само с 7 новородени и пак не от клетките със сърца ... вече се отказвам да си хабя сърцата за клетки в слънчевите дни ... когато го мина ,тогава.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 106
Ниво 50

Условия :
-   Трябва да получиш златен медал за най-атрактивен зоопарк.


Ниво 51

Условия :
-   Трябва в зоопарка ти да се роди Сребърна арована.
-   Трябва в зоопарка ти да се роди Гологлаво укари.
-   В зоопарка ти трябва да се роди Зебу.
-   З зоопарка ти трябва да се роди Каракал.



Още 2 нива за първият пост Wink

# 38
  • Мнения: 74
А това е и моят зоопарк http://titi789.mondozoo.com

# 39
  • Мнения: 1 425
Браво момичета, стархотни новини. При мен днес нищо интересно. Имам подарък от фейчките едно животно - Кветцал Simple Smile Птичка от специалната зона на Амазонска джунгла, ако го продам на черния пазар ще спечеля - 50 000 лол и много му се чудя Simple Smile
Имам и подарък от фейчките - 8000 лол, въобще днес са много благосклонни Simple Smile

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Естрела, до къде му са линийките на директора ти?

# 41
  • Мнения: 426
И аз днес имам подарък от феите 20000 лол

# 42
  • Мнения: 1 425
Естрела, до къде му са линийките на директора ти?
Ето му данните от последния одит:
Очевидно и друг път твоят директор е шмекерувал, но ще съумее ли да укрие за дълго нелегалните сделки от WAF ?

Твоят директор няма никакви познания в комуникациите, и не ти препоръчваме да му поверяваш ръководствто на рекламна кампания.

Твоят директор е роден мениджър ! Мотивацията и ефикасността на персонала са закон за него ! Той със сигурност знае как да извлече най-доброто от своя екип !

Твоят директор има известно понятие от намаляването на разходите, но не знае точно как да го постигне в твоя зоопарк. Ето защо и резултатът е доста посредствен.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тези данни хич не ги гледай те по одитите така си пишат, линийките виж ако зелената не му е някъде близо до книгата хич не се и опитвай, ще те ловнат после не можеш да си оправиш репутацията.

# 44
  • Мнения: 1 425
Тези данни хич не ги гледай те по одитите така си пишат, линийките виж ако зелената не му е някъде близо до книгата хич не се и опитвай, ще те ловнат после не можеш да си оправиш репутацията.
О там му е на червено Simple Smile Аз до сега имам само няколко продадени на черния Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт