Протестът на 14.01

  • 2 515
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 521
Чу ли се нещо за него по вашите вилаети?
Тук - не. Thinking

# 1
  • Мнения: 4 399
Не, или поне аз не съм разбрала да има.

А някой ще разкаже ли на невежите като мен какъв е този протест с 2 думи за да не Чета тема от 107 страници.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 01:34 от Vjara

# 2
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Не. Аз поне не съм чула по новините...  Thinking

Тук изобщо отделят малко време напоследък за международните новини.

Вяра, много са исканията - няколко социални групи протестират и всяка от тях си има своите искания... Но като цяло събитието е израз на недоволство от управлението на страната. Имало е насилие... Първият ми попаднал линк по темата: http://www.investor.bg/?id=74248

 Peace И тук пише за станалото в последствие: http://www.dnes.bg/article.php?id=64093

# 3
  • Мнения: 69
Тук (Швеция) имаше кратък репортаж по новините.

# 4
  • Мнения: 2 093
ето и видео  от BBC http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7829770.stm. На хората им омрьзна тази безхаберщина.

# 5
  • Мнения: 2 185
При нас нищо не се чу, не съм и очаквала друго  Rolling Eyes . Приятелка ми каза, че по някоя от френските телевизии са излъчили репортаж.

# 6
  • Мнения: 2 563
В Ню Йорк Таймс има няколко снимки на полицаи, които бият протестиращите пред парламента.

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Не съм мяркала ниЩо из тукаШните медии ( визирам новинарските емисии най-ве4е ) Rolling Eyes

# 8
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Не съм мяркала ниЩо из тукаШните медии ( визирам новинарските емисии най-ве4е ) Rolling Eyes

И аз така Peace

# 9
  • Мнения: 3 804
не,сега се следят основно събитията в Палестина

# 10
# 11
  • Мнения: 1 062
Не, или поне аз не съм чула нищо. А и медиите са заети да разнищват подобно развитие на една демонстрация тук, като полицията използва и газ, за да ги разпръсне.

# 12
  • Мнения: 703
Нищо засега не са казали нито по ТВ,нито по..вестниците.. Rolling Eyes

# 13
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И тук нямаше нищо.

Разгледах снимките и се уплаших. Какви са тези страшни полицаи. Сниманите хора ( някои от тях ) са доста странни ( лично мнение).

# 14
  • Мнения: 5 710
Разбира се, че не. Тук започна Биг Брадър и вкараха една жена с много големи цици, която днес се и изкъпа.
Мисля, че новините през следващите 3 месеца не са приоритет.

# 15
  • Мнения: 110
Разбира се, че не. Тук започна Биг Брадър и вкараха една жена с много големи цици, която днес се и изкъпа.
Мисля, че новините през следващите 3 месеца не са приоритет.
Joy Joy Joy
  Дори и да са приоритет, никoй не ги ''чува''. Нали погледите са вперени в youtube и гледат клипчето.   hahaha

  Майтапа на страна, не само не се отбелязват събитията от Бг тук, но и за времето, в което съм тук мисля само веднъж се е споменало името- беше във връзка със семейството, работещо в цирк, чийто дъщери ги пускали в аквариуми с пирани и змии (които в последствие в Бг сайтове бяха разкъсани буквални от коментари).
  А и май няма тенденция да се занимават в международни новини, прекалено концентрирани са върху собствената си държава.

# 16
  • Мнения: 2 567
Не се чу, кой ли го интересува нашите вътрешни неуредици за пореден път?!
За газовата криза обаче научих първо от радиото.

# 17
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Разбира се, че не. Тук започна Биг Брадър и вкараха една жена с много големи цици, която днес се и изкъпа.
Мисля, че новините през следващите 3 месеца не са приоритет.
Joy Joy Joy
  Дори и да са приоритет, никoй не ги ''чува''. Нали погледите са вперени в youtube и гледат клипчето.   hahaha

  Майтапа на страна, не само не се отбелязват събитията от Бг тук, но и за времето, в което съм тук мисля само веднъж се е споменало името- беше във връзка със семейството, работещо в цирк, чийто дъщери ги пускали в аквариуми с пирани и змии (които в последствие в Бг сайтове бяха разкъсани буквални от коментари).
  А и май няма тенденция да се занимават в международни новини, прекалено концентрирани са върху собствената си държава.


както казвам на мъжа ми (с голяма доза злоба), тази държава в Италия не съЩествува, освен като епитет (отрицателен)  в определени слу4аи  Confused

# 18
  • Мнения: 3 932
Не че е особено странно, но и тук нищо.
Във вестника обаче иmа6е сниmка на бате Серго от посещението mу в Русия във връзка със доставките на газ.

# 19
  • Мнения: 3 521
Ясно, нищо и половина.
Интересно ми е, че новините не пропускат да споменат някоя от милиардите френски стачки, но за нас - нъц. Жалко - вярно, че сме последна дупка на кавала, но все пак през България минава някой и друг газопровод. Поне "клозетната" изложба споменаха...като успокоение, че не са най-зле представени Crazy

# 20
  • Мнения: 653
има малко инфо в нет_а, но то доколкото разбрах не е и станало неЩо кой знае колко, 4е да се отделя голямо внимание
ние му придаваме голяма важност, заЩото сме българи
а ина4е не съм съгласна, 4е няма новини за Бг
понякога доста добри и обШирни репортажи съм 4ела, но то какво и толкова да се пиШе: боксуваме си на теми корупция, организирана престъпност и т.н.  ниЩо ново
всъЩност в новините има тендеция да се отразяват само негативни неЩа, та по добре, 4е не ни споменават 4есто
във връзка с кризата за газта, всеки ден говориха за България в новините

а за големия брат 4е по4нал, има си публика явно, но си зависи и от средата, в която движиШ, не съм 4ула някой около мен да го е споменавал

# 21
  • Мнения: 3 521
всъЩност в новините има тендеция да се отразяват само негативни неЩа, та по добре, 4е не ни споменават 4есто

 Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 703
Ааа. днес казаха по един шведски канал тука/ FSТ мисля/ за протести в Латвия,показаха репортаж..малееей..голямо меле http://www.youtube.com/watch?v=K9Q575nhkuo
и накрая казаха едно:Подобно е положението в България/София и показаха картина за 5 секунди та не видях кой знае колко.. Thinking

Ето и пост в You Tube:Riga,Vilnius-YES!!! Tallin-слабо?  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 399
Добре де, а какво да кажат всъщност? Аз съм българка, Четох, гледах, интересувах се и пак нищо не разбрах, какво остава за Чужденците. Ами нали ако кажат нещо, трябва да обяснят какви са исканията. Такива организирани  няма, всеки си иска това дето него го интересува. Или може би да кажат Че полицията е прибрала няколко наркоманЧета които са хвърляли метални решетки по нея. И кое ще е новината? newsm78 Ами тяхната полиция прибира за по-малки вандалства.

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Последното, което имаше за България, беше за газа. За протеста нямаше нищо, или ако е имало, не съм го видяла.  Thinking

Но и тук върви Биг Брадър де.  Tired

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Не съм мяркала ниЩо из тукаШните медии ( визирам новинарските емисии най-ве4е ) Rolling Eyes

и а3....

# 26
  • Мнения: 3 394
не, нищо не се чу Whistling
хората тук си имат прекалено много проблеми-криза, няма работа, бербатов и прочие футболни емоции...

# 27
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
А, Арвен дадоха, на два пъти за протестите и два пъти за газта, мо ББС1. Дори като даваха за газта имаше интервю с едно българско семейство, довори съпругът на перфектен английски.

# 28
  • Мнения: 5 710
.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 14:20 от 10cent's

# 29
  • Мнения: 2 907
Разбира се, че не. Тук започна Биг Брадър и вкараха една жена с много големи цици, която днес се и изкъпа.
Мисля, че новините през следващите 3 месеца не са приоритет.

А по немската започна Сървайвър еди кой си по ред и не само, че е фраш с големи цици, ами и ядат еднометрови живи червеи и се тупат в гърдите, че са герои. Нацията следи всяка изядена гъсеница и всеки дегустиран щраусов пенис.

Където и да кликна да чета новини, все тея големи цици ми излизат, полазени от множество тарантули  Grinning

# 30
  • Мнения: 1 630
По Евронюз имаше кратък репортаж

# 31
  • Мнения: 651

Поздрав за всички, които обичат да стоят срещу бурята...20 години вече

Протестите продължават...
всяка сряда в следработно време.


# 32
  • Мнения: 653

благодаря ти много за поздрава
за мен озна4ава много  Peace  ееех спомени, кога минаха толкова много години...

# 33
  • Мнения: 494
Не, поне аз не съм чула нищо, но не съм и следла много, та може да съм пропуснала

Общи условия

Активация на акаунт