Добър начален учител 2013/14-73-то СОУ и 104-то СОУ

  • 82 523
  • 369
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
саму не в 73то  Stop

# 61
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
кобра13 - страшно мнение, страхотна обосновка, всичко ни се изясни, благодаря за детайлите.

# 62
  • Мнения: 23 087
Побутвам темата,защото ни предстои да имаме първолак 2010/2011г.
Та аз съм в същата дилема-73-то или 104-то.Изначало мислях да е 73-то заради това,че е до блока ни и ще ми е много удобно,но след доста прочетено и чуто вече се колебая.Понеже нямам познати с големи деца,завършили вече начален курс,то искам да помоля за отзиви за госпожите,които ще поемат първолаците 2010г. и в двете училища.Моя син не е много силен все още в писането и четенето,предпочита да играе,да рисува.Много е чувствителен и притеснителен и се чудя какво би било п0-добре за  него .Предварително благодаря

# 63
  • София - Варна
  • Мнения: 170
Синът ми е в ІV клас при Анелия Сенгалевич в 73 СОУ. Мога да кажа, че учителката набляга на грамотността на децата.  Тя е филолог по образование  и детска писателка. Ако имате възможност да запишете децата при нея, няма да съжалявате. Правилата за правопис се овладяват основно  в началния курс, поради което е важно учителката да бъде строга и да изисква от тях.

# 64
  • Мнения: 55
Дъщеря ми е IV лас в 104 ОУ при г-н Цолов - страхотен преподадвател с подход към децата.Преди 4години ми беше странно като чувах да казват:"Леле, как ще се разделяме с господина!".Сега разбирам.Дисциплината е на ниво, набляга и на математиката и на бълг. език и литература и на разказвателните предмети.И най-вече децата го харесват.Препоръчвам го като преподавател и педагог. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 15
Моля Ви споделете повече мнения за Валентина Коринова и Анелия Сенгалевич.  Начални учителки 2010/2011 от 73-то.

Благодаря!

# 66
  • Мнения: 23 087
Моля Ви споделете повече мнения за Валентина Коринова и Анелия Сенгалевич.  Начални учителки 2010/2011 от 73-то.

Благодаря!
Май няма да са те преподаватели на този набор. Thinking

# 67
  • София
  • Мнения: 545
А защо ? Някой ходил ли е скоро до 73-то ?

# 68
  • Мнения: 23 087
А защо ? Някой ходил ли е скоро до 73-то ?
Мисля,че те са на предния набор в момента.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 861
Не знам за кой преден набор става въпрос, но в момента водят четвърти клас и е логично есента (2010/2011) да поемат първи клас...

# 70
  • Мнения: 23 087
Бях останала с впечатление,че са поели набор 2002,тоест 2009/2010 уч.година.

# 71
Имате ли представа колко е броят на паралелките за 1-ви клас които са за 2010/2011 година?

# 72
  • София
  • Мнения: 3 064
Моля Ви споделете повече мнения за Валентина Коринова и Анелия Сенгалевич.  Начални учителки 2010/2011 от 73-то.

Благодаря!

Познавам ги и двете, и двете са много добри Peace

# 73
  • Мнения: 1 014
Записвам се да следя темата. И аз тази година, ще имам първолак и съм се ориентирала към 73-то СОУ. Искам само да попитам: знаете ли дали като критерий за прием се взима това, къде е изкарало предучилищната подготовка детето?

# 74
  • Мнения: 5
Здравейте,

и моят син септември е първолак. Смятам да подам молба и в двете училища, пък каквото сабя покаже   Simple Smile
 
Опитвам се да вляза в сайта на 73-то, но явно има някакъв проблем. Звънях в училището и директорката ми обясни, че в момента го ъпдейтват и затова не работи. Подозирам обаче, че аз не влизам в правилния линк  newsm78 

Ще съм много благодарна, ако някой ми изпрати последния актуален уеб адрес на училището.

PS: Между другото директорката ми обясни, че април месец ще се проведе среща с родителите на бъдещи първолаци.
Незнам повече, затова ми трябва сайта.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт