Давате ли колата си на приятели?

  • 2 925
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 181
По принцин НЕ, но знае ли човек ... нали за това сме хора.... нова кола се купува, ама приятелството ...????
По комфортно ще ми е също да откарам някого или да му свърша някаква услуга, но ...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 133
А, не! По-лесно бих дала мъжа си, не и колата.

# 17
  • Мнения: 419
Моята я не давам на никого  Naughty.
Мъжът ми два пъти е давал неговата  ooooh!. Първият път след служебно парти, на сутринта не е бил още изтрезнял, и негов колега е карал на връщане. Със скорост 200 км/ч, в средата на месец декември  #Crazy. Моят е изтрезнял на втората минута (пътят е 200км. в едната посока) и после каза, че топката е седяла една седмица в стомаха му  Sick.
Вторият път на негов приятел, защото трябваше да свършим нещо, а той нямаше как да дойде. Аз бях придружителят. Въпросният изобщо не си сложи колана, извънградско реши да провери колко може да тича колата, и последно погледнах километража на 160 км/ч (отново при зимни условия) ooooh!. В града влезе със 70 км/ч, аз вече се бях уморила да протестирам  Whistling. Спряха ни от КАТ  ooooh!.
Тогава мъжът ми дойде на моят акъл  Crossing Arms. И понеже е мека Мара, аз се погрижих всички, които имат някакви таксиметрови сърбежи, да се обръжат към жълтите автомобили, или както казва Mpulle   , евентуално ако чак толкова е на зор мога да го закарам и да помогна но в никакъв случай да си дам колата  Crossing Arms. Като оставим настрани фактът, че и двете коли сме ги купили със заеми, които ще изплащаме още n-брой години, и двата пъти съществуваше реална опасност да останем в някоя канавка, благодарение на страхотните му колега и приятел.
Приятелството си е приятелство, но който иска да си троши главата, да не посяга на нашите. След като в наше присъствие карат като луди, не мога да си представя какво ще е, ако са сами  ooooh!.
Не, благодаря  Naughty

# 18
  • Мнения: 9 436
Не!   
Моето си е мое Mr. Green

# 19
  • Мнения: 408
Да на близки приятели и роднини,налагало се е и ние да взимаме.Обикновено ги разменяме,последния път беше когато приятел на мъж ми кара нова година в планината при лоши условия на пътищата,а той има голф 3 и не може да иде до там.Мъжът ми му дадете джипа иначе трябваше да го закара и на другия ден да иде да го вземе Crazy.Мъжът ми е тези дето не отказват на никой за нищо и понякога много си пати #Cussing out,не става въпрос за колата.

# 20
  • Мнения: 3 394
категорично не, както и аз не бих взела чужда кола.
Аз и на мъжа не давам колата, но сега сме в етап на купуване на още една-нямам избор ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 498
А, не! По-лесно бих дала мъжа си, не и колата.
Joy
Даваме я Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 990
Нито давам, нито искам. Отнася се като цяло за вещите ми. Единствено ми се е случвало да разменим колите със съпруга ми, когато се е налагало да пътувам служебно в провинцията с други хора и то само, защото моята е по-малка.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 064
Не. Ако някой има някаква нужда, може да го закараме.

# 24
  • Мнения: 200
Даваме я . За това са приятелите .

# 25
  • Мнения: 1 447
Даваме я . За това са приятелите .
И ние даваме.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Естествено ,че я даваме нали са ни приятели.

# 27
НЕ  Naughty
Евентуално ако чак толкова е на зор мога да го закарам и да помогна но в никакъв случай да си дам колата Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 1 819
 Давала съм старата. Лошото е, че в лизинговия ми договор на настоящата пише, че можем само аз и съпругът ми да я ккараме. Иначе бих я дала. Нали приятелите са за да помагат.

# 29
  • Мнения: 67
Даваме я,ако сме заети,иначе ние ги караме.

Общи условия

Активация на акаунт