Моля прочетете и помогнете

  • 25 386
  • 226
  •   1
Отговори
# 75
# 76
Здравей,мила майко.Просто незнам какво да те посъветвам,но не одобрявам идеята да си вземеш детето и да го махнеш от тази болница.Но не ми допада и това да не виждате детето,поне за няколко часа на ден.Моля пишете как е малкия .Желая ви скорошно оздравяване.Дано господ бъде с вас.

# 77
imam dete na 2 gd .i2 m. nikoi ne bi me prinydil  da go ostavq v bolniza bez men      a sly4iloto se s ilian e ne 4ove6ko  ne go asimiliram   #2gunfire

# 78
 #2gunfire това заслужават всечки които не поткрепят тези страдащи хора.моя съвет е наистина си приберете детето от там и го заведете в такова здравно заведение в което може да сте с него.защото и това е от голямо значение за оздравяване на малкия илиян.от сърце ви пожелавам скоро всичко да се оправи  bouquet

# 79
predi 4g na dashteria mi postaviha diagnoza MININGIT . Blagodarenie na dr. Kova4eva ot infekciozno otdelenie v Pazardjik  vsi4ko mina uspeshno.Togava dashteria mi beshe na 8g .  i doktorite kazaha 4e shte napraviat izkly4enie za nas da me dopusnat da byda pridrujitel, zashtoto ne biahme ot Pazardjik. Nemoga i da si pomislia 4e shteshe da izdarja aako ne biah pri neia. Tova e palen absurd  3 g. dete da sedi samo varzano za legloto.  Na roditelite kuraj a na malkia Ilian barzo  ozdraviavane. Dano  doktorite vi pomognat kakto na nas pomogna dr. Kova4eva.

# 80
Много се разчувствах, след като видях репортажа по телевизията. Напълно Ви подкрепям за решението което сте взели за медиина изява. Небива да позволяваме да ни тъпчат кой като си иска. Едно толкова малко и още повече болно детенце небива да остава само и то в болнично заведение като нашите /нехигиенични, студени и т.н./. Аз също съм майка на 5 год. момченце и всичко бих направила за него както Вие. Небива да се предавате и имайте надеждата, че всичко ще мине добре. Само се моля дано този път сте попаднали на КАДЪРЕН ДОКТОР. Пожелавам ви търпение, много сили и упоритост. Нека БОГ да бъде с Вас и да Ви помага навсякъде.  

# 81
  • Мнения: 1
Как може да са толкова зле тия докториии  #Cussing out  Подкрепям всички мамчета!!! А Илиянчо е силно хлапе и ще оздравее бързо!!! Успех на всички!!!  Hug

# 82
  • Мнения: 110
дали пък последните гости не са от един IP адрес??  newsm78
малко се преекспонираха нещата май!?!

# 83
  • Мнения: 2 176
Подписах петицията, наистина доста емоционално написана, но основното искане е ясно и аз съм "ЗА". Безобразие е с децата да не се допуска придружител.


Мария, основанията на болницата са, че лекуват инфекциозни болести. И нищо отвън не бива да бъде внасяно, никакви микроби, бацили и пр.
Обаче, всяко дете носи със себе си "домашните любимци" на семейството. Каквото и да казват, дете което не ходи на ясла, градина или у-ще, е обменило тези неща в семейството. И да се счита майката за външен заразоносител, е абсолютна глупост! На каквито и хигиенни условия/изисквания да подложат майките, те ще са съгласни, само и само да не се отделя детето от тях.

А и как ще се лекува дете, отделено от майката?
Ако новия конфликт е по-малък от стария - може би..

# 84
  • Мнения: 3 506
Ясно ми е, че имат цяла купчина 'основания', кое от кое по-безсмислени... Значи тия в Инфекциозна са по-глупави от тях като пускат и придружители, а??? Или пък туберколозата е по-заразна от хепатит, стомашно-чревни вируси и други видове менингити? И за болните там 'външните' бацили са по-безопасни?! Просто не се е намерил някой да им обясни, че така не става... Дано го разберат бързо сега.

пп Много се ядосах, защото си спомних предната майка, която писа преди около година и с която се бяха гаврили по същия начин...

# 85
  • Мнения: 1 763
Всъщност на лекарите им е по-удобно да няма майки, които постоянно да питат и да се месят и си измислят един куп глупости.

# 86
  • Мнения: 110
току що чух по календар новина  за късната емисия в 23.30 как майки организират протест по темата тук.
май от тук нататък все нашия саит ще ''организира'' всякъкви протести. Tired
(за мен протеста е безсмислен след като се запознах с случая тук.)

# 87
  • Мнения: 908
току що чух по календар новина  за късната емисия в 23.30 как майки организират протест по темата тук.
май от тук нататък все нашия саит ще ''организира'' всякъкви протести. Tired
(за мен протеста е безсмислен след като се запознах с случая тук.)

Още в централните новини го даваха репортажа, дадоха петицията и Милена Златкова  Peace Също и министъра на здравеопазването...

# 88
  • Мнения: 2 176
току що чух по календар новина  за късната емисия в 23.30 как майки организират протест по темата тук.
май от тук нататък все нашия саит ще ''организира'' всякъкви протести. Tired
(за мен протеста е безсмислен след като се запознах с случая тук.)

Да, и аз чух. Но много голяма част от информацията се преиначава от медиите. Включително четох в дир.бг (когато за пръв ден 'пламна' проблема), че има съмнения дали детето е имунизирано изобщо! Не се коментираха неадекватните реакции на някои лекари, не се коментираха диагностичните методи... Детето не е сред приоритетите им..  Sad
 

# 89
Привет!
Да кажа само, че Дива коза се е заблудила. В новините не стана въпрос за темата "тук", а за петицията на страницата на bgpetition. Вече има около 500 подписали се! За 2 дни мисля, че е относително добре.
Уважаеми, родители, моля всеки един от вас да изпрати по-долу посочения линк на всички свои познати в мрежата. Моля заедно да положим началото на борбата с безхаберието в здравната система и нехуманното отношение на лекари и медицински персонал. Не желая да слагам под общ знаменател всички представители на лекарската професия, но така се случва в повечето случаи - заради некоректното, неадекватното и нехуманното отношение на някои, биват набедявани всички! Моля още веднъж участниците във форума да ме извинят, в случай че по някакъв начин нарушавам правилата тук. Не желая да досаждам с тази петиция, но считам, че всички сме засегнати в случая.
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!
http://bgpetition.com/ilian-zdravkov-tuberkolozen-meningit/index.html

Общи условия

Активация на акаунт