С Дюкан изхвърлихме 5 тона мас!Не вярвате?Елате, вижте,ще покажем и на вас!(146)

  • 28 120
  • 589
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 63
Здравейте  wavey
Толкова ме запалихте, че вече не затварям темата.

Желанието ми да кърмя е по-силно от това да съм слаба.
23кг съм отгоре и мислех да почна да свалям година след раждането.
Тъй като нормалното ми хранене се доближава до този режим днес направих плаха стъпчица на присъединяване към вас.
Не смея да кажа, че започвам, защото няма да правя цялата програма в реда, в който я правите вие.
Засега се придържам към "Трети олекотен - за бременни и кърмачки"
От около месец съм спряла тестени и сладки продукти, газирано от след раждането.
Единствено, което промених днес в храненето си е,че се разделих и с олиото (мога да готвя и без него) и за момента замествам свинското с телешко (и без това ми липсваше в менюто).

Когато съм по-запозната с темата може и да почна всичко поетапно.
Аз и пухкава си се харесвам, ама ако сваля 8-10 килца в близката годинка, поне няма да ми е така тежко 
 Да знаете, че не пропускам пост Flowers Bouquet и чета книгата задълбочено

# 586
  • Мнения: 0
Много ми харесааааааааааааааааааа нашТа срещаааааааа!  Peace
Katyadjin  Hug , Baby_doll  Hug , Катя*  Hug , Марчела5  Hug , Креми Савова  Hug , Labello  Hug , Denni  HugTattit  Hug,
Dorchestur  и аз се надявам следващия път да си поговорим, възхищавам ти се   bouquet
Dahlia   bouquet
Feelgood и с теб не можах да се запозная  bouquet
Адреналинка - и с теб не се запознахме   bouquet
Bermudez, sass, Играчка-Плачка ще се запознаем следващия път  Hug  Hug  Hug
Относно мен - режимна съм Марчееееееееееее и днес, въпреки МЦ-то ми съм -200грама  Wink радвам се - закръглих ги на три килца за петнадесет дни! Обичам Ви  всички Дюканки!  Hug
Много ще е забавно, ако си направим среща Варна и Бургас  Hug
Лека нощ от мен  newsm46  luvbed

# 587
  • Мнения: 91
Рекох да дочакам, ама НъЦ    smile3507 А как имам нужда лелей!  Вещи де сии ? Simple Smile  Дано ми помръднат тез грамчета мои  Heart Eyes Бухам се в леглото, увии а на късметлиите - успех Simple Smile

# 588
  • Мнения: 663
Здравейте момичета ...
минавам само да ви поздравя ...
днес бях на първите процедури за зъбите .....след 3 часа престои в зъболекарския кабинет ...имам чувството че ми е минал един танков батальон ... в устата ... чувствам я като "разбита"... след тежко къртене на зъбен камък ( това беше едната процедура ) на всички зъби и незнам още какви манипулации...абе с две думи сега ме болят всички зъби и направо цялото чене ... опитах на вечеря да гризна от една пил пържола ..но не можах и ядох малко супа + кофичка кисело мляко ... май следващите месеци ще съм основно на полутечна храна ....
леле толкова ме болят зъбите че даже не ми се пише ....не само че даже и да говоря ми е трудно ,.... ужасно е ... тези дни една мацка която е родена на моята дата ме попита как преживявам "сатурновата дупка "...аз в първия момент гледах като теле в шарени порти ... после се сетих че имаше някаква теория че човек преди рожденния си ден изпадал в нещо като емоционална дупка ... засмях се и казах на мацката че това са глупости ...нооооооооо май тези дни съвсем пропаднах в някаква такава дупка ....
лека нощ на всички
ПП. кантара само се държи добре днес показва 67,6 кг ...което си е с -2 кг от килограмите с които влязох в трета фаза .

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=365021.msg9865180#msg9865180

И от мен лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт