Вижте колко е щастлива мама, че си има ПОРОДЕНИ двама! *25*

  • 15 453
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
АнАн, мерси за чудесната тема! Честит да ви е рожденника, на патерици! Много да ви е здрав, да расте спокоен, щастлив и много игрив, и много усмивки да ви дарява!
Честито на всички останали, имали поводи да прануват, най-най-хубави пожелания!

Мишимади
, съжалявам за тъжното събитие!  Hug

а всички болни да оздравяват, и проблемите с детските градини дано се решат.



 Hug за всички ви.


Искам момичета да ви попитам ,тези който са в нови жилища (имам впредвид)сгради ,веднага ли започнахте обзавеждането и нанасянето или изчакахте определен период от време и какъв?Напролет става и новия апартамент и да си направим някакъв разчет.Аз съм пуснала и тема по въпроса ми ,но бях чела че и от вас някоя беше писала и затова ,да попитам.  bouquet

# 16
  • Мнения: 535
Здравейте!
Миши, съжалявам!  Hug Не съм чела тия дни и незнаех, че ще ви дават днес в Часът на мама. Сега ще ви гледам в нета.   bouquet
happymama, ние също сме в 7-мо ОДЗ. Аз лично съм много доволна и даже щастлива, че сме в тази градина. И си мислех, че ако в нашата градина има такъв случай, като при Иви, директорката веднага ще уволни лелката.
Иви, наистина поговори и ти с тях.

# 17
  • Мнения: 1 410
Ехооо,къде сте ,мили мами?

# 18
  • Мнения: 385
Ехооо,къде сте ,мили мами?
Тук сме Hugбс..

# 19
  • София
  • Мнения: 1 402
тук сме и сме изморени ........................ станала съм в 5 сутринта, а съм на работа до 18:30
 

# 20
  • София
  • Мнения: 1 124
И аз съм тук, също уморена и двете са със сополи и нощно време много трудно спят, плюс това Жени я мъчат и зъби, та комбинацията ми дава 4-5 часа сън  Tired

# 21
  • Мнения: 290
И аз съм тук,при мен пък ситуацията е страшна-децата вече се пооправят,но тази сутрин аз се разболях,цял ден съм с температура и силна хрема.Навсичкото отгоре днес прах,чистих и готвих и вече съм напълно изтощена,децата не спряха днес да се карат и бият-никаква тишина,а мен така ме боли главата.Е оплаках ви се.
Бързо оздравяване на всички болни.
Лека вечер!

# 22
  • Мнения: 3 595
Щях да пиша, че лудостта е навсякъде около нас и се сетих за Луда Mr. Green Ако четеш  Heart Eyes не сме те забравили, ако пък не и някой я вижда да и предаде поздрави от нас  Hug

Оздравявайте болнички човечета и мами, ние сме здрави, лудницата наистина е пълна  Crazy аз обмислям предложение за нова работа, а малкия човек не ми го искат за повече от 15 мин на ден  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 385
На всички нас-много, ама много хубава спяща нощщщ! Whistling
Хайде и аз да се оплача Mr. Green:
Ох, момичата гърба ми почна да си казва думата от  "кривото" ми спане-Яна се буди мн често нощем и само с цица се приспиваме, така и не можахме да синхронизираме легналото кърмене, та се храним аз седнала, тя в ръцете ми и докато се усетя така заспиваме и двете...и резултата е болки в гърба...От утре почвам упражнения.. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 196
Оххх,да ви се оплача и на вас ,днес Иванчо дръпна дръжката на вратата към терасата и ме затвори отвън  ,така се уплаших ,нямах телефон в мен и от 6тия етаж викнах на една жена ,която едвам познавам от др.блок та дойде да ме отвори,добре че не бях заключила входната...Той май  разбра че е направил пакост ,та започна и да плаче ..та стана една.Досега неможеше да достига ,даже не се и пробвал  вече ще съм по-внимателна....ама.
Лека и спокойна нощ и от мен Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 332
дааааааааааа, и у нас е луднииииица

hrisi051 бързо оздравяване!  Hug Разбирам те  какво ти е, ние го минахме в петък и събота, но и таткото беше с нас.

Да не казвам голяма дума, но днес всички бяхме без температура  Mr. Green, сега се моля Борис да задържи и нощта без, и ще ми олекне мнооого.

bisssy интересна случка, найстина си имала късмет , да е отключена входната врата, ако ли не.......спайдер ман щеше да се притече на помощ  Party.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 464
Здрасти и от нас!   bouquet
p.s. може ли и нас да ни коригирате, че не сме чакащи бебе, ми сме си голямо момиче на 9 месеца почти  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 1 464
Аз пак не мога да спя. Вчера ходихме да гледаме градини. Видяхме го и 7мо ОДЗ и 8мо... гледахме. Много мъчно ми стана, че не познавам никого (зная как звуча хленчещо и тъпо, но така се почуствах), а децата трябва да ги запиша Крис на 1-ва градинска, а Миа на 1ва яслена. Много добре поддържани изглеждат, а зная и че програмите и им са добри. После ходихме и в една "забавачница", за която ми казаха, таксата е 250лв, но децата са си в апартаментче...просто не зная какво ще правим...
Иначе на Крис му махнахме решетката на леглото и милия пада от леглото през ноща, аз съм сложила възглавнички, че да пада на меко поне, дано да свикне скоро. Аз го премествам отново на леглото, пък той си спи. Иначе като го слагаме да спинка вече е с големи уговорки, става по 6-7 пъти и идва в другата стая при нас... Смешко  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 402
bisssy милата, настръхва ми косата от тая история. Добре, че е имало кой да ти помогне.

Алекси дано така се задържите!!!

happymammy не си сама мила и аз и адрианска сме с децата си там.

към всички липсващи и отдавна непишещи в темичката, липсвате ниииииииии

# 29
  • Мнения: 966
Здравейте  Grinning
При нас мина хремата и вече каката ходи на ясла.
Записахме я в няколко градини,защото все ни казват ,че шансовете са ни малки  Rolling Eyes  Уж казаха  че записването за градина било година за година,а се оказа че не е така навсякъде.Имаше градини с молби още от 2006г. и на едната градина сме 150 номер  Laughing за група от 24 деца.
На една градина записахме даже бебето  Laughing
Това ви го пиша за да имате впредвид ,който ще си записва детето за градина да провери и по рано дали не приемат молби.

Каката все ме пита голяма ли е вече Велинка за да се борят  Laughing  за сега я масажираме вечер заедно и е много доволна.Когато има голямо дете някак бебето неусетно пораства ,поне на мен така ми се вижда.
Лек ден  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт