Имам ли право да съм обидена и да се сърдя?

  • 8 776
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 335


 Съмнявам се дали и той ме обича наистина.


Не, не те обича. Правилни са ти съмненията. Без да се обиждаш от откровеността ми , мисля че и ти не го обичаш, ти просто имаш нужда от мъж около теб.
Толкова си млада, не си заслужава да се измъчваш така. Просто кажи баста и си намери своето момче, на което може да се разчита и което няма да се държи с теб като поредната в списъка.

# 76
  • Мнения: 317
Миличка, мъж, който на 32 години живее при мама и тате и играе на компютърни игри, за да си убива времето вечер... Ми какво повече искаш? Той не е самостоятелен, не взема решения, така ще си се влачите с години, пък той нека да те обича.... Според мен сте много, много различни, седнете и си поговорете, не е хубаво хората да си губят времето взаимно. Ти нямаш гадже реално, предполагам, че с приятелките ти се виждаш по-често от два пъти в седмицата. Изобщо не си престаряла, за да бързаш, но се чувстваш ангажирана спрямо човек, с който отношенията ви реално не са особено ангажиращи.
Peace
Може да звучи тъпо, но според мен факта, че не те е запознал с родителите си е неуважение към теб. Все пак не сте от три месеца заедно, а от три години. Нормално е щом държи на теб и си важна за него да те запознае с най-близките си хора. Те самите не са ли проявили интерес, знаят ли за теб? И един въпрос - защо не живеете заедно, предлагала ли си му този вариант, той какво мисли за това? То със срещи два пъти в седмицата, накрая да не се окаже женен. Шегувам се, не се сърди, но на мен лично наистина ми се струва, че половинката ти е нерешителен и апатичен човек. А и какво значи да кажеш на някой, че го обичаш? По-добре не му го повтаряй, а го покажи, колкото и изтъркано да звучи, направи нещо за него, накарай го да се чувства специален! Според мен не бива да си губиш времето! Щом сега нямате нужда да сте непрекъснато заедно, какво остава за след още няколко години!

# 77
  • Мнения: 2 563
Подозирам, че ако се омъжиш за такъв, след 2 години ще пишеш тема от рода на "по цяла вечер седи и играе игри, нищо не пипва, бебето го дразни".

Не се подценявай и го разкарай този.

# 78
  • Мнения: 86
Защо не му кажеш 4е искаш малко време за себе си и да не се виждате например 1 месец? През това време излизаи с приятели и живеи по-пълноценен живот, ако не по4устваш 4е ти липсва тогава знаеш отговора...
или му постави ултиматум- кажи му 4е ако не се променят някои неща
го напускаш- тои хем иска да е неговото па хем и ти да се промениш заради него...

# 79
  • Мнения: 674
Скорпита пълнап ти е пощенската кутия изчисти я!  bouquet 

# 80
  • София
  • Мнения: 1 252
Имай малко гордост и го разкарай това недоразумение от живота си. За твое добро е. Човекът не е дорасъл за сериозна връзка. Загубила си 3 ценни години от живота си, не губи и ден повече с него - не си заслужава.  Peace

# 81
  • Мнения: 8
аз не бих търпяла.На мнение съм че няма незаменими хора (още повече мъже Mr. Green) така че бий му дузпата и нека да го търпи някоя друга.

# 82
  • Мнения: 596
Човекът не иска връзка, не иска нищо, просто любовница, която да привиква 2 пъти в седмицата.
Надявам се само да не си хлътнала по него дотам, че да си съсипеш живота Tired

Не, мисля, че не е точно така, той иска да бъде с мен - но вечно има пречки. Няма къде да живеем, носи се по течението, добре му е при мама и тати, те имат грижата за храната, сметките, чистенето, той е един син. Иначе наистина искам да получите обективна картина, не искам да се правя на жертва. Има си и добри страни, но е адски пасивен и бездеен. Работи си самостоятелно, има си някакъв куц бизнес, почва в 10 някъде, свършва в 14-15ч, рядко по-късно. Спи ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЛЕДОБЕД, все едно е малко дете. После на компа

Още като прочетох началото мислех да отговоря,че ако ти се иска да си имаш дете и грижи с него,твоят приятел идеално ще ти свърши работа. Mr. GreenПълноценна връзка с този екземпляр не може да имаш,а пък ако си направите и ваше общо дете ти направо ще си имаш две.
Леле какъв живот живеят някои мъже на 32 год. #Crazy

# 83
  • Мнения: 1 335

Леле какъв живот живеят някои мъже на 32 год. #Crazy

Мда, да не разказвам за мъже на 35 какъв живот живеят.

# 84
  • София
  • Мнения: 23 098

Леле какъв живот живеят някои мъже на 32 год. #Crazy

Мда, да не разказвам за мъже на 35 какъв живот живеят.
Е, има мъже, които никога не порастват  Wink Възрастта понякога не е определяща  Peace

# 85
  • Мнения: 1 064
Има си и добри страни, но е адски пасивен и бездеен. Работи си самостоятелно, има си някакъв куц бизнес, почва в 10 някъде, свършва в 14-15ч, рядко по-късно. Спи ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЛЕДОБЕД, все едно е малко дете. После на компа

Има си добри страни???!!!! Кои - че не се карате. Ми, миличка, то ако се карате е хвалба, защото поне в кавгата се проявяват чувства. Твоят мил чувства ли нещо към някого изобщо, освен към себе си. Защото ТИ си го описала, не аз - човек, който СТРАШНО, ама страшно стриктно се грижи за себе си и за душевния си мир. Толкова, че чак не му се занимава да запознае родителите си със своята приятелска. Бягай от него, мила. Колкото може по-бързо и по-надалеч!

Пък и цялото семейство не ми харесва - КАК синът ми ще ходи 3 години с едно момиче и аз няма да настоявам да се запозная с него!!! При това през ден да ми е в къщата.

# 86
  • Мнения: 3 376
Не виждате ли,че тя просто не иска да скъса с него? Rolling Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 204

Човекът не иска връзка, не иска нищо, просто любовница, която да привиква 2 пъти в седмицата.
Надявам се само да не си хлътнала по него дотам, че да си съсипеш живота Tired

 Peace
Абсолютен егоист newsm11

# 88
  • Мнения: 1 897
Не виждате ли,че тя просто не иска да скъса с него? Rolling Eyes
Това беше право в десятката! Peace
И аз останах с това впечатление, четейки темата.
Връзката не я удовлетворява, но и не иска да прекрати, та затова все намира оправдания за поведението на "благоверния".

# 89
  • Мнения: 1 064
Страхува се да остане съвсем сама в чужд град, какво толкова. Миличка, бъди и ти гадна. Поеми си своя живот, без да късаш засега с мързеливеца. После го замени. Гадно е, но той  това заслужава .

Общи условия

Активация на акаунт