Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 909
  • 674
  •   2
Отговори
# 15
да наистина, тъй като всъщност това е субстанция подтискаща глада и спомагаща бързото изгаряне, заедно с заздравяването на косата и ноктите, ако се наблюдава и безсъние  и изнервеност-   най добре изобщо да не се пият-

Такива ефекти има от силни медикаменти - като амфетамин, кофеин  ит.н.

# 16
  • Мнения: 3 461
Започнах ги преди 2 дни, много съм доволна.Никакви странични ефекти за сега, при положение, че съм завършен хипохондрик и ме хващат още докато ги чета. Mr. Green  Тренирам, не спазвам диета и в момента съм -1 кг. Освен това имат една съставка CLA, която треньорът ми препоръча да вземам 3 пъти на ден, така че това ми решава въпроса. Пия доста кафе, но не съм се "изцъклила" все още..

# 17
радвам се за теб, продължавай все така шом мислиш че има ефект.

Аз от таблетки не съм успявала да отслабна

# 18
  • Мнения: 3 461
радвам се за теб, продължавай все така шом мислиш че има ефект.

Аз от таблетки не съм успявала да отслабна

Таблетките са в съчетание с 5 пъти седмично тренировки от час и половина с треньор и опит( не винаги успешен) за ограничаване на храната.

# 19
ще потърся някакъв друг метод

# 20
  • Мнения: 8
Изпих 2 опаковки от Витаслим-и за отслабване,и този за коса и нокти.Никакъв ефект от продукта за отслабване,а от другият май има някакъв ефект-ноктите ми се заздравиха.Но този за отслабване на мен не ме подейства,затова и се отказах да купувам трета опаковка.

# 21
A kato gi svalqte kg ima li zona, ot koqto predimno svalqte ili navsqkude. Zashtoto az svalqm purvo ot busta i ako s tiq hap4eta svalq ot tam, predpo4itam uprajneniq.

# 22
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
А дали могат да се пият при кърмене един път на ден!

# 23
  • Мнения: 1
.

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 17:39 от nathalieee

# 24
  • Мнения: 2
аз току що прочетох за тях ... изглеждат ми надеждни  Laughing Чудя се дали да си поръчам ooooh!

# 25
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
Аз приключих с кърменето и се поразрових за тези добавки, обаче попаднах на тези и взех от тях варианта за коса,  http://www.framar.bg/%D0%BE%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BE% … -pid30014986.html  тъй като съм с ужасен косопад. Моя позната каза че е пила тези против целулит и имали невероятен ефект. Ще ви пиша как съм след първата опаковка. http://www.framar.bg/oenobiol-%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0% … %82%D0%B0-dlpb136

# 26
  • Мнения: 972
Минало е доста време от последната публикация.Дайте инфо за резултатите си-и имаше ли изобщо такива...
Аз ги започвам от днеска.Предубедена съм,но все пак... Подариха ми ги ,един вид реклама, и реших да се възползвам...
Направи ми впечатление,че половината от писалите в темата са се регистрирали ,само за да напишат по един постинг ,в защита и за реклама на продукта... Моля ,не си правете труда,да се регистрирате само заради това,защото няма да ви повярвам...
Моля за отговори само от сериозни потребители на форума!  bouquet

# 27
  • Мнения: 0
http://vitaslim.bg/information/vitaslim-light някой да е пробвал тези хапчета? Много се чудя дали да си ги поръчам имат ли ефект?

# 28
  • Мнения: 39
Здравейте на всички,
аз току що си взех от Витаслим лайт и изпих първото хапче. Embarassed Бях толкова гладна ,но там пише да се взема 1 час преди ядене и така и направих,дали от хапчето или от въображението ми нз   newsm78 ,но гладът  ми  изчезна.  smile3555Само дето след един час си изядох 250 -те гр.шунка с горчица. moresmileЕ това е,може би е още рано за резултати, ще попия една- две седмици и пак ще ви пиша.
 
А дотокава ,ако има някои които е доволен да пише   Joy

# 29
  • Мнения: 39
Здравей,
като гледам няма много желаещи да си купят хапчетат.аз ги взех днес.За сега изпих само едно,след седмица ,две ,пак ще пиша за резултат.А ти? купи ли ги вече,има ли ефект? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт