Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 385 160
  • 674
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6
Ми то в интерес на истината не само лекарите ще излязат на протест, а и аптекарите. Една приятелка, която бачка нещо покрай този бранш ми обясняваше, че държавата бавела с месеци парите на аптеките за лекарствата по ЗК. И те били на издихания. Считай, k_remi, дали на малките аптечки им е до продукти различни от аналгин и тези за грип.  Tired  Но както и да е, това май не е за тази тема....

На въпроса колко време пия Лайт отговора е сложен. Започвах го края на юли, но го пиех супер нередовно и по едно време направо спрях. После го почнах, щото една приятелка ме амбицира. Ама сега съм стриктна. Не помня точна дата, но сигурно вече има месец и половина, че да не са и два даже.  Wink  Rolling Eyes

# 196
  • Мнения: 270
ИСКАМ ДА СЕ ПОХВАЛЯ- вчера се теглих и съм с 4 кила по малко.

# 197
  • Мнения: 2
ИСКАМ ДА СЕ ПОХВАЛЯ- вчера се теглих и съм с 4 кила по малко.

Супер резултат, за колко време го постигна? Кой Витаслим ползваш - Лайта ли? Правиш ли нещо друго?
Лелееее, залях те с въпроси, сори   bouquet

# 198
  • Мнения: 270
само лайта вземах и някъде един месец го пих.не съм се ограничавала много .

# 199
  • София
  • Мнения: 9
Eхеееее, браво klims9!!!  Flutter  Честитооооо   bouquet С още по-добри резултати да се похвалиш.
Аз изчаквам края на месеца и тогава ще правя контролно премерване и да видим какво ще отчета.   Laughing

# 200
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен аз да ви попитам мога ли да комбинирам и двата вида и дали резултата ще е по бърз или няма смисъл.Моля ако някой знае да пише.

# 201
  • Мнения: 5
stroina ги комбинираше, но дали все още продължава, не знам.  Peace 

Беше доста доволна от постигнатото

# 202
  • Мнения: 6
И аз днес ще си ги взема и от утре се присъединявам към вас. PeaceДано и аз да постигна добри резултати. Hug Hug HugЧестит празник на всички именници и строители да са живи и здрави.

# 203
  • Мнения: 2
Замислям се дали и аз да не пробвам с комбинацията.

# 204
  • Мнения: 120
Набързо да се отчета.Имам да свалям поне 15 за да се върна в старата си форма от преди раждането.Купих си Витаслим и го пия вече 4 ден.Засега 1 кг надоло.Лошото е че и мен ме боли глава .Даже имам и малко сърцебиене Simple SmileЗа тези 4 дена не съм спазвала никакъв режим на хранене,исках да видя дали намалява апетита и съм доволна.От утре почвам една моя доказана диета,за която нямах достатъчно воля.Дано сега успея.

# 205
  • София
  • Мнения: 9
devil_kin, защо толкова пришпорваш нещата? Бих те посъветвала да го караш по-полека. Не се подлагай на някакви строги диети, защото това е голям стрес за организма. А по снимката съдя, че и скоро си родила (да ти е живо и здраво   bouquet ). Пък и все пак бавно свалените килограми се задържат за по-дълго. Просто си хапвай, каквото ти се прияде, но по малко и ще си екстра.  Flutter

Както обещах, от мен пресни резултати след няколко дни  Peace

# 206
  • Мнения: 120
тя моята диета не е от типа чай и ябълки Simple Smile)През пубертета бях,качила доста и си ги свалих с нея(около15кг),до забременяването след 4 години,не се бяха върнали.тя е на принципа 1 ден ядеш само един определен продукт,примерно варени картофи.Гадното е,че е малко безвкусна.Иначе беб4ето е на почти 6 месеца вече и само се отби

# 207
  • Мнения: 2
Здравейте!

Сега прочетох тук http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3359251 , че пускат нова опаковка на Лайна. Не е в бурканче, 30 капсули е и струва много по-малко.

Май съвсем се навих да си взема едно комплектче Лайн и Лайт и да изпробвам комбинацийката.    Laughing Laughing Laughing

# 208
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Здравейте!

"..., че пускат нова опаковка на Лайна. Не е в бурканче, 30 капсули е и струва много по-малко

  Интересно  се е получило  bouquet

# 209
  • Мнения: 1 883
Здравейте момичета!
Купих си днес Лайт и Лайн от новите по 30 капсули.Ще ги почна от вечерта.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт