За къпането така да се каже:))

  • 6 535
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
КАК СЕ КЪПЕ ЖЕНАТА
1. Съблича дрехите и ги разпределя в коша за бяло и цветно пране.
2. Тръгва към банята, облечена в дълъг халат. Ако срещне съпруга си по пътя, закрива свенливо разголените части от тялото си.
3. Оглежда се в огледалото и отбелязва, че е напълняла.
4. Влиза под душа. Използва маска за лице, маска за тяло, намазва ръцете си и петите с балсам за омекотяване, защото са напукани.
5. Първо измива косата си с шампоан, после я намазва с маска, съдържаща 43 витамина.
6. Изплаква косата си няколко пъти, за да е сигурна, че е чиста.
7. Втрива в корените на косата си ампула с натурално масло от жожоба. Изчаква 15 минути.
8. Изтърква кожата на лицети си с трици от ситно натрошени костилки на праскова. Маската стои 10 минути.
9. Слага балсам за тяло.
10. Измива жожобата от косата си, пак няколко пъти, за да е сигурна, че нищо не останало от него.
11. Бръсне мишниците и краката си (ако мустаци и брада - и тях). Замисля се дали да не оправи триъгълника си, но решава, че коламаска е по-добре.
12. Пищи като заклана, когато съпругът й пуска водата в тоалетната и студената вода рязко намалява.
13. Спира душа.
14. Внимателно избърсва душа със специален препарат.
15. Подсушава старателно банята плочка по плочка. Избърсва се с кърпа с размерите на малка държава.
16. Проверява още веднъж да не е останало косъмче или пъпчица по тялото.
17. Тръгва към спалнята, облечена в дългия халат и с вързана кърпа върху мократа си коса. Мисли си, че изглежда като Нефертити.
18. Ако срещне съпруга си, закрива разголените части от тялото си.


КАК МЪЖЪТ
1. Съблича дрехите си, докато седи на леглото в спалнята и ги оставя на купчина на пода.
2. Отива гол до банята. Ако по пътя срещне жена си, размахва кренвирша само и само да чуе от нея:
Их, бе значииии...!
3. Оглежда мъжествената си физика в огледалото, гълта корема, за да види дали ще изпъкнат перките (не). Възхищава се от размера на кренвирша пред огледалото, докато се почесва отзад.
4. Влиза под душа.
5. Не се оглежда за балсами и маски. Просто не използва такива.
6. Измива лицето си.
7. Измива мишниците си.
8. Изсеква се в ръка и я измива под струята.
9. Изпърдява се мощно, за да се изкефи на акустиката в банята.
10. Повечето време отделя, за да мие старателно доказателството за своята мъжественост.
11. Измива задните си части, като оставя къдрави косми по сапуна.
12. Сапунисва косата си. Не използва балсам.
13. Прави си пънкарска прическа с насапунисаната коса.
14. Хили се пред огледалото на резултата.
15. Доволен се изпикава под душа.
16. Изплаква се и излиза, като не обръща внимание, че мокри навсякъде, откъдето мине.
17. Оглежда се в огледалото, помпи бицепсите, кефи се отново на размера на кренвирша.
18. Оставя банята мокра, а лампата светната.
19. Тръгва към спалнята с кърпа около бедрата. Ако срещне жена си, развързва кърпата и го размахва, за да чуе пак:
Их, бе значии...!
20. Оставя мократа кърпа на леглото.


 Joy Joy Joy Простете, ако е пускано, ама много ми хареса Joy Joy Joy

# 1
  • Мнения: 366
Пускано е.
И на мен ми хареса Grinning

# 2
  • Мнения: 46 539
У нас май сме само мъже ... hahaha

# 3
  • Мнения: 163
И на мен много ми хареса.....
 Party Party
А ние в къщи сме само жени... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  newsm78

# 4
  • Мнения: 9 776
Със сълзи се смях hahaha Joy. На втората част особено Laughing.

# 5
  • София
  • Мнения: 23 098
Мда, четейки втората част, все едно за мъжа ми е писана, с малки изключения! Аз обаче не се идентифицирам с общоприетия образ на жената в банята  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
У нас май сме само мъже ... hahaha

 Joy И у нас!

# 7
  • Мнения: 53
Аз само едно не можах да разбера - след като си насапуниса задните части и остави къдрави косми по сапуна, след това със същия сапун ли си насапунисва и косата ???  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз само едно не можах да разбера - след като си насапуниса задните части и остави къдрави косми по сапуна, след това със същия сапун ли си насапунисва и косата ???  newsm78
За лирическия герой ли питаш?
Нека да оставим това на въображението си  Wink 
Пък и в такива времена живеем, че повечето мъже предполагам няма как да оставят къдрави косми.
Моят мъж не си сапунисва главата, защото ползва някаква гадна хума против косопад (не че действа)  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 936
 Joy Joy Joy
много смях....

# 10
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Излизам след него от банята и всички следи са заличени,космите ,джапанките и хавлиите са строени на мястото си Joy

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз само едно не можах да разбера - след като си насапуниса задните части и остави къдрави косми по сапуна, след това със същия сапун ли си насапунисва и косата ???  newsm78


Пфу, преседна ми сладоледа Sick

# 12
  • Мнения: 1 632
Toва означава ли, че няма кой да ви каже - Их, бе значии...! Crazy

# 13
  • Мнения: 384
 Grinning, като чета съм склона да сложа съпружето в първата част ,а себе си и в двете части по малко

# 14
  • Мнения: 250
ха-ха, много е готино!  Laughing Laughing Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 362
 Joy много е яко

# 16
  • Мнения: 370
хахахаахахахах,това за мъжете много ме изкефи!!!! rotfImbo smile3501егати,всички ли са такива? smile3532

# 17
  • Мнения: 7 723
Ко да ги прайш?...на майките си са се мЕтнали...` сичките! Mr. Green Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Ние се включваме предимно в първата част.Мъжът ми си е кипра,пък и той чисти банята.Втората част ме забавлява,но не искам такъв екземпляр да се мота из банята ми Laughing.

# 19
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Ейййй, това с пърдежа и акустиката направо изби рибата. А купчината на пода няма да казвам колко много съвпада.
Смях, смях, смях moresmile

# 20
  • Мнения: 1 447
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Това с акустиката ме разби.

# 21
  • Мнения: 136
ха-ха голям смях smile3532

# 22
  • Мнения: 317
Ама как са го обобщили хората Joy

# 23
  • Мнения: 1 289
11. Измива задните си части, като оставя къдрави косми по сапуна.

Стига бе човек, ям в момента #Crazy Sick Sick

# 24
  • Мнения: 378
 smile3532,ще го прочета на моя.

# 25
# 26
  • Мнения: 53
От така услужливо подадената ни визуализация, аз най-сетне си отговорих на моя си въпрос!
Не си мие главата със сапуна, с който преди това си е мил задника... Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ей тва ме кефи:

Прави си пънкарска прическа с насапунисаната коса.
Хили се пред огледалото на резултата.
Доволен се изпикава под душа.

А за жената - че си се представя като Нефертити  hahaha

# 28
  • Мнения: 355
Вие се смеете на "акустиката в банята", ама питате ли дали може да се влезе там след изпълнението?  CrazyПоне три точки са верни и за мъжа и за жената, но не казвам кои....

# 29
  • Мнения: 2 133
Как три точки, бе?Повечето са си верни Whistling

# 30
  • Мнения: 542
много е готино!

# 31
  • Мнения: 128
 По точка 11 за сапуна и задните части - ДА ЖИВЕЕ ДУШ - ГЕЛА и неговото приложение в банята! Много се смях!

# 32
  • Мнения: 1 259
Скоро не го бях срещала...мерси за доброто настроение, което предостави!

# 33
Смях се на глас и до сълзи! Laughing Дори се вдъхнових да допълня списъците:

ЗА ЖЕНАТА:

19. След като се е изкъпала влиза в спалнята и съблича халата си, за да си облече дрехите. Точно тогава мъжът й се сеща, че трябва да излезе за нещо на терасата или да отвори прозореца, за да се проветри. Съответно дърпа със замах и без предупреждение пердетата и дава възможност на всички (или почти всички)  съседи от отсрещната кооперация да се насладят на прелестите на жена му! След което има[smilie=smile3512.gif]от страна на жената.

ЗА МЪЖА:

21. След като излезе от банята не е останала една капчица топла вода (при пълен бойлер преди влизането).
22. Банята изглежда така, все едно нея са къпали, а мъжа изглежда така, все едно не се е къпал!
23. След като излезе от банята оставя мокри следи (по-скоро малки локвички) из цялата къща. Така създава условия за подхлъзване, падане и съответно - леки телесни повреди и словоизлияния с нецензурно съдържание от страна на другите обитатели на апартамента! И отново има #Cussing outпо адрес на мъжа.

# 34
  • София
  • Мнения: 395
Хаха много се смях Joy
Веселбата е голяма.

# 35
  • Мнения: 830
Много се смях, ама ако знаете колко истина има между написаното  ooooh!

# 36
  • Мнения: 301
 Laughing Акустиката моят мъж я проверява с едно-две музикални изпълнения.  hahaha фалшиво пее в банята - винаги. Mr. Green

Колкото повече бързам или закъснявам, толкова по-голямо е старанието му да чуе - "Ех бе, значииии... " Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 1 541
  bouquet  bouquet  bouquet за авторката

# 38
  • Мнения: X
Не бях го чела преди,голям смях Joy Joy Joy Joy

# 39
И още няколко щрихи към образа на къпещия се МЪЖ:

24. Бави се в банята толкова много, че съпругата на няколко пъти проверява дали не му е станало лошо. Ако банята и тоалетната са заедно, а през това време на някой от домочадието му се приходи до тоалетна (особено ако е с разстройство!) трябва да прибягва до помощни средства от минали векове ( нощни гърнета, подлоги и пр.)...
25. Когато приключи с т.нар. къпане, което е по-скоро "създаване на минипотоп в домашни условия", отваря вратата на банята и се провиква: "Донеси ми хавлиятаааааа!...", така че всички съседи отгоре, отдолу и отстрани, включително и глухата баба от първия етаж да разберат, че излиза от банята!

# 40
  • София
  • Мнения: 395
става все по-весело

# 41
  • Мнения: 301
И още няколко щрихи към образа на къпещия се МЪЖ:
25. Когато приключи с т.нар. къпане, което е по-скоро "създаване на минипотоп в домашни условия", отваря вратата на банята и се провиква: "Донеси ми хавлиятаааааа!...", така че всички съседи отгоре, отдолу и отстрани, включително и глухата баба от първия етаж да разберат, че излиза от банята!

 Joy Joy Joy
мъжа ми си има близнак

# 42
# 43
  • Мнения: 115
Това ми оправи настроението Joy Joy Joy

# 44
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Ми аз повече съм мъж, отколкото жена тогава. Особено точката за развяването на кренвирша(.....)за едното дразнене smile3532 Инак не оставям косми по сапуна а акустиката я пробвам като викам редовно "беееебчооооо, донеси ми моля те 4етката за коса, (хавлията, балсама дето го купих одеве....." Grinning

# 45
# 46
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Еее, ми то у нас аз и щерката сме мъжете  Joy Joy Joy!

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен обаче все ми е чудно защо аз с използването на всички маски, балсами, шампоани, бръснене и пр. глезотии пак се къпя по-бързо от мъжете в къщата (големите де, малкия зависи от мен колко ще стои)?   

# 48
  • Мнения: 3 315
 rotfImao   лелеее ще събудя детето с тоя хилеж  Joy Joy Joy

# 49
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 247
Много се смях, най-смешна ми е сцената, когато съпругът разтваря с гордост хавлията. newsm62
Аз нападам мъжа ми от засада, за да му дръпна халата и пада голяма борба - той се съпротивлява моля ви се!

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 09:47 от Доналд Тръмп

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Laughing Акустиката моят мъж я проверява с едно-две музикални изпълнения.  hahaha фалшиво пее в банята - винаги. Mr. Green

Колкото повече бързам или закъснявам, толкова по-голямо е старанието му да чуе - "Ех бе, значииии... " Laughing
Милото още ме обвинява че съм секнала таланта му да пее  WinkЕми не можах да се сдържа като го чух как си тананика ДМX и да рапира под душа  Joy

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Joy Joy JoyЛелее и аз се развеселих.

# 52
# 53
Имам една позната, която освен всичко останало има отделна кърпа за коса, лице, крака,тяло и дупе...

# 54
  • Мнения: 617
Аааааааа преди това е "Имаме ли някъде сапун...?"

# 55
  • Мнения: 43
Голям смях падна-това все едно за нас е писано  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 641
Веселба newsm62

# 57
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аааааааа преди това е "Имаме ли някъде сапун...?"

И ако случайно няма,току виж си измил косата с ексфолиантния ти гел за дуШ,а тялото с балсама за коса doh rotfImao rotfImbo

# 58
  • Мнения: 257
Голям смях Joy Joy JoyЩе го покажа на мъжо довечера Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 637
Излизам след него от банята и всички следи са заличени,космите ,джапанките и хавлиите са строени на мястото си Joy
Ох сигурно е много досадно Confused Карай го от време на време да чисти банята Peace

# 60
  • Мнения: 440
 Joyсмях се със сълзи

# 61
  • Мнения: 309
Страхотно е, и да е пускано друг път, радвам се че успях да го прочета, така че мерси за смеха! Joy Joy Joy

# 62
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Имам една позната, която освен всичко останало има отделна кърпа за коса, лице, крака,тяло и дупе...
Да не е Моника от сериала Приятели?

# 63
# 64
  • Мнения: 115
 Joy Joy JoyА какво ще кажете като свърши тоалетната хартия,а пакета с ролките съответно стои в кухнята Joy Joy Joy Имаше един виц"Пенооооооооо,дай хартишка" Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 54
Определено съм мъж, е не 100%, но пък въобще не правя нищо женско в банята  Joy Joy Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 619
 Joy супер

Общи условия

Активация на акаунт