Каква марка минерална пудра ?

  • 23 419
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 498
и аз за първи път чувам за минерална пудра на мейбълин. харесват ми продуктите им и бих си взела

# 46
  • София
  • Мнения: 4 772
За тази ли става дума? В БГ мисля, че не се предлага все още.

# 47
  • Мнения: 89
Момичета, вие минералните си пудри само с четки ли ги нанасяте ?
Защото аз нанасям с едно тампонче/гъбичка, което е за фон дьо тен или обикновена пудра. Продавачката ми беше казала, че ако се нанася така, пудрата била по -покривна и по-стояла като фон дьо тен. Веднъж пробвах и с четка, но наистина сякаш (може и да си внушавам), лицето ми стоеше като леко напрашено (като след повечко обикновена пудра), ако някой е пробвал друг също нанасяне освен с четка, да сподели.

# 48
# 49
  • Мнения: 13 627

Почти съм сигурна, че я видях в ремедиум!

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 14:05 от Jaquie

# 50
  • София
  • Мнения: 901
А да знаете някаква транспарентна минерална пудра?  newsm78




Smashbox  HALO Hydrating Perfecting Powder

Чудесна финиш пудра без талк и парабени. Ето какво пише в сайта на Сефора:

This advanced formulation of gold, 48 minerals, 11 amino acids and a powerful peptide work together to perfect the skin. The powder is made for all skin types and is free of oil, talc, and parabens.

ето за още подробности


Мерси за отговора! Тази изглежда чудесно, но май се поръчва само он-лайн или се бъркам?  newsm78 А и май е по-скъпичка. Аз търся нещо до около 20лв, така че ако се сещате за нещо друго....

# 51
  • Мнения: 3 835
Момичета, вие минералните си пудри само с четки ли ги нанасяте ?
Защото аз нанасям с едно тампонче/гъбичка, което е за фон дьо тен или обикновена пудра. Продавачката ми беше казала, че ако се нанася така, пудрата била по -покривна и по-стояла като фон дьо тен. Веднъж пробвах и с четка, но наистина сякаш (може и да си внушавам), лицето ми стоеше като леко напрашено (като след повечко обикновена пудра), ако някой е пробвал друг също нанасяне освен с четка, да сподели.

Само с четка съм я ползвала. Дори си мисля, че е добре да не е от естествен косъм, защото по моята като че се полепва от пудрата.  Thinking

# 52
  • на терасата
  • Мнения: 671
Някой откри ли къде София се продава минералната пудра на Мейбълин?

# 53
  • София
  • Мнения: 4 772
Някой откри ли къде София се продава минералната пудра на Мейбълин?

Вчера влизах в две аптеки в центъра + Бонжур и определено при продуктите на Мейбълин такава пудра нямаше.

# 54
  • Мнения: 13 627
Трябва да проверя в ремедиум...сигурна съм, че я видях, и беше с четка! някой, който я има е най-добре да каже! Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 4 772
Трябва да проверя в ремедиум...сигурна съм, че я видях, и беше с четка! някой, който я има е най-добре да каже! Simple Smile

Вчера не я видях там Rolling Eyes Само МаксФактор и Лореал имаше, те и двете са с четки също.
Освен да не съм я видяла ама ме съмнява. Peace

# 56
  • Мнения: 13 627
Аз така търсих веднъж Dream Matte mousse на Maybelline. 100 продавачки ми казаха, че нямало такъв и го спирали, а това не беше вярно!!! После го намерих, явно не бяха зареждали отдавна! В Бонжур изрично ми подчертаха, че в БГ повече нямало да се доставя. А видиш ли след няколко седмици го имаха пак навсякъде...

# 57
  • София
  • Мнения: 4 772
Ами ще казвате като я видите Simple Smile Аз явно съм кьорава Laughing

# 58
  • Мнения: 13 627
Вчера търсих, но наистина в БГ я няма пудрата на Мейбълин! Поне за сега Simple Smile

# 59
  • Мнения: 43
Max Factor  е минерален фон дьо тен но се ползва като пудра.

Общи условия

Активация на акаунт