В тази тема са събрани пловдивски деца и мами - 23

  • 22 308
  • 315
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Благодаря за бързите отговори. Още днес ако спре да вали или утре ще го заведа. Сигурно ще бъде много радостен.

# 61
  • Мнения: 1 900
Някой може ли да даде координати на добър хомеопат?
620-629 Любомира Филева, от 9 до 11 ч. Класическа хомеопатия.

# 62
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Искам съвет къде е по-добре да направя РД на Алекс искам да е в детски център.Но и да не ми излезе много скъпо в смисъл над 300лв

# 63
  • Мнения: 15
На 31 декемви синът ми, който е на 1г и 8 месеца получи фебрилен гърч. За ужасите в Пазарджишката болница ще ви пиша друг път сега искам
да ми препоръчате детска клиника или болница в която не дай Боже ако някога този фебрилен гърч се повтори да отида там и да съм сигурна че ще съм с детето си и ще получи най - доброто лечение. Няма значение дали болницата е часна или държавна.
Благодаря за отделеното време
Нека мамите които са преживели това да ми пишат как къде и кой лекува дечицата им

# 64
  • Мнения: 1 053
Искам съвет къде е по-добре да направя РД на Алекс искам да е в детски център.Но и да не ми излезе много скъпо в смисъл над 300лв
svetli_845,аз мога да ти препоръчам Тон Бонбон и двата рожденни дни на дъщеря ми бяха там,останахме изключително доволни и за 10 деца и още толкова родители и с торта,украса и аниматорки мисля,че ни излезе някъде към 220 лева  Rolling Eyes

# 65
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
miss_74 ,благодаря като гледам ще се наложи да обиколя да преценя къде и  колко.

# 66
  • Мнения: 204
Някой може ли да даде координати на добър хомеопат?
620-629 Любомира Филева, от 9 до 11 ч. Класическа хомеопатия.

Валерия  bouquet

# 67
  • Мнения: 394
miss_74 ,благодаря като гледам ще се наложи да обиколя да преценя къде и  колко.
А във хотела Ленинград за 10 деца + аниматор и меню за децата  ще ти излезе 100 лева -защото там не се заплаща залата. но и няма украси и други такива извънредни разходи!

# 68
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Благодаря ,май в понеделник ще ида до там да проверя на място,че вече е време да помисля къде ще е РД

# 69
  • Мнения: 6 206
miss_74 ,благодаря като гледам ще се наложи да обиколя да преценя къде и  колко.
А във хотела Ленинград за 10 деца + аниматор и меню за децата  ще ти излезе 100 лева -защото там не се заплаща залата. но и няма украси и други такива извънредни разходи!
Принципно вече се въздържам от коментарите, но това със 100то лева много ме развесели.
Дай една разбивка какъв фокусник трябва да си да се вместиш в 100 лв?

# 70
  • Мнения: 394
Що бе Каспър -нали аниматор струва 50 лева и 10 деца бяха по 4лева меню -за родителите бях поръчала по две банички от 1 лев и газираното и ми излезе към 110 лева!
То не е като при теб рожденния ден. но в тази криза повече неможех да си позволя!

# 71
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз днес ходих в Сан Петербург в детския клуб и запазих час за 29 март ,много ми се искаше да е на датата ,но на 28 всичко е заето, та ще празнуваме на 29.Момичето ми обясни всичко ,аз няма да наемам аниматор там има достатъчно играчки,много ми хареса.Ще си платя менютата и каквото майките поръчаме и тортата от там ще поръчам .Момичето каза ,че няма да ми излезе повече от 150-170лв за 10-12 деца.Това ме устройва като ида преди рождения ден ще уточним всичко останало и каква ще е тортата.Според мен е добре като цена ,но има детски центрове който искат много повече пари моята приятелка плати пред мен 365лв за час и половина или два (вече не помня точно) останах като гръмната Shocked това са си доста пари, а аз нямам такава възможност .

# 72
  • Мнения: 6 206
Що бе Каспър -нали аниматор струва 50 лева и 10 деца бяха по 4лева меню -за родителите бях поръчала по две банички от 1 лев и газираното и ми излезе към 110 лева!
То не е като при теб рожденния ден. но в тази криза повече неможех да си позволя!
Менюто не е 4 лв, а поне 6,50 със сокчето
Тортата не е под 50 лв, а там няма как да си вкараш евтина и гадна торта
10 деца - 65 лв, торта 50, аниматор поне 50, ако са няколко  и сметката на родителите, само водички и кафенца, отива към 200, без да е поръчвано никаква храна за родителите, а не 100. С ядене за родителите става съвсем различно.

А ако някой  е платил пред теб 370 лв в детски център, повярвай имало е за какво, щом си била там си видяла. При мен сметка 370 лв има всякакакви екстри и за родители и деца и много деца и много родители. Има и рождени дни за 130 лв в детски център- точно толкова беше сметката преди седмица на момиче точно от форума.
Точно затова много обичам писаниците по форумите, често нямат нищо общо с реалността, но важното е ние да си вярваме.
И още нещо - в никой детски център не се плащат сметките пред приятелки, толкова етикет поне има. Но го има и другото съвсем пресен пример - плаща се сметка 250 лв от баща и след минута отвън татковците си говорят - "Ей, 500 лв платих сега, егати и сметката".  Laughing При положение, че преди минута лично съм взела точно 250.
Та така със сметките - кой както му е удобно - къде умножено по две, къде разделено. Важното е да докажем, че ние не сме се прекарали.

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 22:50 от Каспър

# 73
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Миличка пред мен плати моята най-добра приятелка сметката за партито и всичко беше описано 365лв .Нямам файда да те лъжа само не искам да споменавам в кой детски център  Peace
И на мен ми се иска най-прекрасния детски рожден ден на детето ми ,но като няма възможност  Confused Мога да отделя 200лв и това е ,точно затова се спрях на Ленин град ,все пак там не се плаща базата ,а и няма да викам аниматор ,видях че има достатъчно играчки за да се забавляват децата.Торта от 50лв не ми е проблем ,така или иначе щях да поръчвам от Неделята ,а там няма евтини торти Grinning
Смятам ,че ще ми излезе толкова колкото имам парички.

# 74
  • Мнения: 6 206
Не е въпросът в кой детски център, а за какво.  Simple Smile
Цените навсякъде ги знам много по-добре от който и да е тук.
Базата никъде не се плаща, плаща се услугата. Но всеки плаща каквото му е важно и каквото му харесва.
Истината е, че цените навсякъде са еднакви, плюс минус 40 лв за аналогични неща обаче. Точно за тези 40 лв разбрахме, че никой не е.

Общи условия

Активация на акаунт