Януари си отива,в ЛЮЛИН срещата ще е игрива

  • 21 824
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 181

[/img]
[/quote]
Момичета, благодаря за поздравите! Чак сега успях да седна да пиша, че нали имаме гости!

# 61
  • Мнения: 85
Еее, не мога да се добера до темата. Иначе съм онлайн нон стоп, но време не остава.

Поздрав за всички! smile3525

Много сте готини на снимките, за децата е излишно да споменавам. Всичко ми стана ясно, само не разбрах как стана така, че не сте установили коя коя е,  Joy Бива ли така? И сега пак виртуално да се издирвате. Направо ме убихте  hahaha tooth

То май доста широко в този клуб. Никога не съм била там, но ми се стори доста просторно.

Както ви казах, ние водим децата на плуване. Малката не остава по назад, разбира се, но нейното още не може да се нарече плуване, а по скоро шляпане. Но все пак я хванахме и в спокойно положение. Ето я

Мира, Мари се роди по принцип с много коса, сега едвам я разресвам, само не знам на кой се е метнала такава къдрокоска.

Вени, зло да те забрави, както аз забравих да те поздравя. ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ОБИЧАНА, ЖЕЛАНА И ДА БЪДЕШ ЯКА МАДАМА!! newsm18 newsm81

# 62
  • Мнения: 181
Melany , къде водиш децата на плуване. Аз питах за Росен, но ми казаха като стане на 4 години, за да слуша треньора. Аз искам да ходи, защото при раждането му бяха скъсали мускул на вратлето и това е съвета на рехабилитатора, а и таткото е бил плувец.

# 63
  • Мнения: 85
Вени, водя ги на Спартак. Ето, копирам си един пост от темата за спортуването на децата.  Аз също дълги години съм тренирала плуване.

Няма специално записване. Който когато му е удобно. Това е графика на малкия басейн. Давам го, че може да има и други желаещи.
А в люлинските басейни наистина искат по-големи деца доколкото знам. Но аз не съм и търсила тук, защото всичките ги знам наизуст, и им знам състоянието.

На Стоян Церовски часовете са както следва:
Понеделник - 10.00 - 11.00
Петък - 10.00 - 11.00 / 11.00 - 12.00 / 12.00 - 13.00 / 18.00 - 19.00 / 19.00 - 20.00
Събота и неделя - 09.00 - 10.00 / 11.00 - 12.00

На Сотирова:
Понеделник  и сряда - 18.00 - 19.00
Събота и неделя - 12.00 - 13.00

На Манолова:
Понеделник  и сряда - 19.00 - 20.00
Събота и неделя - 10.00 - 11.00

На Нейкова:
Вторник и четвъртък - 18.00 - 19.00
Събота и неделя - 13.00 - 14.00

На Енчев:
Понеделник  и сряда - 17.00 - 18.00

На Прокопиева:
Вторник и четвъртък - 17.00 - 18.00

На Доганова:
Вторник и четвъртък - 19.00 - 20.00

# 64
  • Мнения: 181
Благодаря, Мелани, а трябва ли да се обаждам предварително!

# 65
  • Мнения: 1 931
Добро утро. Вчера ходихме на лекар, Йони има леки сополи, Маринка се оказа, че няма белег от БЦЖ-май беше, и в петък към 9 часа трябва да я заведа здрава и тази седмица ще се гледаме. Това трябва да се гледа към 8 месец, но предишната лекарка го е пропуснала, както при смяната на лекар установихме, че беше пропуснала ваксина която трябваше да я бие на 1год.и 2-3месеца, но се би на 2 години. Стана кофти, че като говорих с новата лекарка да се местим при нея й казах, че с ваксините всичко ни е на ред, а първият ни прием юни беше за пропусната ваксина. Но както и да е , важното е всичко да е наред занапред. То и за Маринка и аз малко спрях да следя, та за това и аз съм си виновна до някъде, ама пък нали и лекарите трябва да си следят пациентите.  А за тези ваксини няколко пъти питах дали всичко е на ред и тя ми твърдеше, че е наред. Оплаках ви се рано сутрин.

# 66
  • Мнения: 181
blagovesta , дано всично е наред с малките!
Добро утро , момичета! То като гледам какъв е дъжд и колко е мрачно!

# 67
  • Мнения: 512
Добро утро, сипвам кафе и чакам някоя от вас да избере младеж да го сервира!  Wink

Благовеста, много неприятна работа е това с пропуснатите ваксини на детенце. Дано новата ви лекарка е по-свястна!
А за БЦЖ-то ще правите ли Манту и ако да къде, че и аз съм се заканила да ги водя моите девойки за всеки случай.

# 68
  • Мнения: 1 931
А за БЦЖ-то ще правите ли Манту и ако да къде, че и аз съм се заканила да ги водя моите девойки за всеки случай.
Да, при нашата лекарка в петък между 9 и 9.30 трябва да сме там с малката. Това там е в Люлин 6. За това трябва да е здрава и ще си се гледаме.
И това се видя защото от яслата ни казаха, че трябва бележка, че детето има белег, ако не ни накараха от там нямаше да обърнем внимание. Яд ме е, че предишната лекарка я гледа и твърдо имала белег, а вчера я гледаха, съблякохме я голичка в кабинета и я гледаха, но белег никой не видя.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 08:26 от blagovesta

# 69
  • София
  • Мнения: 746
Добро утро и от мен!Сутринта,докато заведа Камен на ясла,станах вир вода.Бях взела само неговия чадър,егати дъжда е.На всичкото отгоре,като тръгнах да си правя кафе,се оказа,че е свършило #Cussing out,а милото си седи в кухнята и пие последното останало #2gunfire,та от яслата в магазина,дънките,якето,всички ми е мокро.
blagovesta,какво да ти кажа,според мен,всички джипита са гола вода.Пълни некадърници.
Ето компанията за кафето Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 9 858
Здравейте,момичета!
Не чета редовно,тъй като у нас трескаво подготвяме багажа.В събота,тоест след три дни,се преместваме.
Разгледах обаче снимките ви от срещата,много сте хубави.
Все още не съм решила при кой лекар да запиша децата.Имам вече няколко препоръки за много добър педиатър във Военна болница,който макар че има много пациенти се съгласи да ни запише.Може ли някой да ми каже как най-бързо и удобно се стига до Военна болница от Люлин3?

# 71
  • Мнения: 9 973
първо да честитя на патерица РД на ВЕНИ!!!!  bouquet  bouquet  bouquetНе мога да сложа картинка,че от вчера съм с нова виста и ми е малко трудно с някои неща-езици,гугъли и т.н.
Качвам още снимки от Бифана Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 9 858
Вени,и аз съм пропуснала. Embarassed
Честит рожден ден!
Да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 746
Деси,не мога да вляза в снимките,дава ми грешна парола newsm78,нали е lulin,пробвах и с lulin4eta,но не става

# 74
  • Мнения: 9 973
потребителско е люлинчета,а парола-люлин
да правилно си написала

пак опитай

Общи условия

Активация на акаунт