Стара Загора 62 - Интерференчна монохроматичност и кохерентна авторефракция...

  • 23 098
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Уоли, нямам по-подходяща снимка...

Принцес, на мен ми харесва, знаеш ми мнението... Ама не се вързва с Едюкейшън... Wink

# 46
  • Мнения: 619
Вързва не вързва - това е ...
Пишете нещо де, само аз ли ще спамя днес?

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз не разбирам какво не и се вързва на снимката с едюкйшъна...
Съвсем малко въображение е нужно да си представиш купчината с лекции, които за съжаление са останали извън кадъра  Laughing
А и по погледа на моделката ясно си личи как е минала токущо по целия конспект... с разбиране Mr. Green

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За да не спамим повече... Ще ви питам нещо...

В старозагорска област има 7 села с под 10 жители...
Едното от тях вече почти го няма на белия свят, въпреки че в него живеят официално 5 човека...
Други две са с по 1 жител...
Знаете ли кои са селата...?

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Това ми прозвуча като текстова задача по математика от 3-ти клас.
И понеже не съм по-умна от всяко хлапе, направо си признавам - в базата ми данни няма подобна информация.
Ще ми е интересно да запълня липсите обаче  Mr. Green

И за да не спамя и аз отчетната тема ще ви питам нещо по същество.
Дайте идея как да извадя зъбчето на Алекс. Това му е първия зъб, който ще пада. Държи се почти на косъм, но не мога да го измъкна с ръце, а и ме е страх да го напъна, че и без това кърви венеца. Той не спира да си го побутва с език, явно го дразни.
Имаше едно време разни методи с връзване на конци и закчане на дръжката на вратата, но ми се иска да пробвам по-човешки методи. Идеи да имате...

# 50
  • Мнения: 619
Хм, Живе, моите зъби изчезнаха докато ядях лакта бонбони или дъвчех дъвки. Беше неусетно и безболезнено. Само това мога да кажа по въпроса. За да не спямя и аз повече ще задам един въпрос: Кое е това село, в което живеят 5 човека?

# 51
  • Мнения: 0
Най - сигурно е с ръка, ама се иска малко опит Wink
Накарай Митя.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Накарах го, той искаше да пробва с клещите.  Joy
Горкото ни дете, такъв ужас се четеше в очите му при споменаването на този инструмент...

Иве, това с дъвките ми се струва добр идея. Може да я пробвам.

# 53
  • Мнения: 0
hahaha
Подстрекавам те за да натрупаш опит, не за да плашиш детето Simple Smile

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Дайте идея как да извадя зъбчето на Алекс. Това му е първия зъб, който ще пада. Държи се почти на косъм, но не мога да го измъкна с ръце, а и ме е страх да го напъна, че и без това кърви венеца. Той не спира да си го побутва с език, явно го дразни.
Имаше едно време разни методи с връзване на конци и закчане на дръжката на вратата, но ми се иска да пробвам по-човешки методи. Идеи да имате...

Не е нечовешки метода... Закачането на другия край за дръжката на вратата е заради елемента на изненадата... Щом зъбът се държи на косъм, вързваш го с най-обикновен конец и докато го забаламосваш човечето, рязко дърпаш в противоположната на корена посока с лек страничен вектор, перпендикулярен на челюстта... И после за да не тече кръв... Разтваряш сол в една чаша с вода и го караш да си направи няколко пъти гаргара с разтвора...




Кое е това село, в което живеят 5 човека?

А-а-а, не така - първо отговаряш на моя въпрос и тогава задаваш свой...

# 55
  • Мнения: 4 585
В едно село до Момин проход попаднах на единствените му две жителки - тъжна работа. Иначе и училище е имало, и църква имало. Тук - там в някой двор си личи някой да е работил. А дръвчетата варосани, я няколко кошерчета пчели.
Освен посоката, трябва да се окаже и големината на насочената отсечка, представител на вектора, вадещ зъб.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Сега, ако ми кажете и колко Нютона да приложа на конец-вектора... равни няма да имате  Laughing

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Около 40 - 45 нютона...

# 58
  • Мнения: 1 165
Здравейте!
ще ви използвам за бюро справки, но нямам към кого друг да се обърна. Имате ли добри отзиви за някой детски очен лекар?Трябва да заведа дъщеря ми-на две години и половина е, вчера ходихме при Русева, но малката плака неудържимо, което се дължаше отчасти и на лекарката.Ако имате координатите на някой добър специалист,ще се радвам да ми ги дадете ,за да мога да я заведа.
Благодаря Ви!

# 59

Общи условия

Активация на акаунт