дали са зъбки

  • 1 460
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Възможно е да са зъбки.Потърси и други причини,които евентуално биха причинили дискомофорт Thinking
Не съм чувала този гел,който споменаваш.И на нас ни никнат зъби в момента,но имам чувството,че нищо не помага или има съвсем краткотраен ефект-Калгел или Пансорал.

# 16
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен, ние също вадим зъбки, но сме на кътниците вече. От признаците, които изброяваш лично на мен ми прилича да са зъбките, като добавим, че имат и силно слюнкоотделяне. Позволявай и да си чеше венчетата с гризалки, гумени играчки ......., така по-бързичко ще му пробият новите зъбчета на твоето детенце. До сега, ако трябва да бъда точна, не сме използвали нищо, понеже почти не усетихме как ги извади. Но за кътниците е малко по-нервен и определено му е много дисконфортно, за това понякога го мажа с Калгел и Гангигел, а също така включих и малко хомеопатични гранулки  за никнене на зъбки.  А и задължителната възможност и то само да си чеше венчетата. Успех ! Peace

# 17
  • Мнения: 117
И аз мисля, че са зъби, все пак зъбите не никнат от днес за утре,а в продължение на месеци.Аз с каквото и да съм мазала не мисля,че има особенно голям ефект.

Общи условия

Активация на акаунт