В ДГ да сме здрави, грипът да не ни нападне - 20 част

  • 8 786
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 320
cecko05, при нас също е удължена карантината. Не съм сигурна, но мисля, че не може. Явно пак ще ходя за бележка.
Момичета, вие ще се срещнете, но аз не знам нищо за вас, освен кой от какво е болен. Ето ме и мен http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?id=778283772&ref=name
Излиза страницата за регистрация. Това е умна идея да пуснем по една снимка, та да се познаем, не че ще се разминем Heart Eyes. Почвам да търся коя да Ви пусна. До след малко.

# 46
# 47
  • Мнения: 3 219
p.mariana , на осем годинки не е страшно, аз самата съм я карала някъде в четвърти - пети клас, имах предвид по - нататък в годинките Hug

Кали, Честито на Боби, да е много здрав и много подаръци!!!

Аз варицела карах на 25 години заедно с големия ми син, заразих се от него.Хич не ми беше добре...ама това е друга тема за размисъл ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 395

Видях те ..... Simple Smile Изглеждаш чудесно
Аз ще кача своя снимка от вкъщи ,че тук на работа нямам

# 49
  • Мнения: 1 187
Благодаря, но нямах предвид само снимките (а и не съм фотогенична). Там има и малко инфо за мен. Това, което не е написано е, че  работя в офиса на една фирма като офис мениджър, но общо взето върша всичко.
Понеже няма да присъствам на срещата, ми се искаше да знам нещо повече за вас, естествено,  ако искате да споделите.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 035
Честит рожден ден на Боби! Да расте здраво, щастливо и усмихнато момченце.
Аз тази събота не съм свободна, но ще гледам снимки и се надявам да се класирам за следваща среща.

# 51
  • Мнения: 1 949
Аз тоkу-що се регистрирах в този фейсбук, сега трябва да се светна как рабпти това чудо. Иначе, Аурора, опитах да ти пратя покана (или както се нарича) Wink Ако не съм успяла, съжалявам, ама толкоз си мога за сега  Mr. Green

# 52
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Аз предлагам за срещата за си напишем никовете на листче и отдолу имената.  Simple Smile

 baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ! ЩАСТЛИВО ДЕТСВО ПЪЛНО С МНОГО ИГРИ И СМЯХ ПОЖЕЛАВАМ!  baloni

Аaa и аз имам рег. във facebook  Grinning

# 53
  • Мнения: 2 312
 ooooh! ooooh!Нова тема и среща се заформя....
Как ми се идва...дано да измисля нещо....
Та кажете нещо за тоя Домат,не съм ходила....А О,Шипка ми харесва..
Пушачки ли сте...
Четох назад ама не разбрах за 31 ли става дума и колко се очертава да дойдат?

# 54
  • Мнения: 929
Пу все се записвам чак след четвъстата страница  - много сте бързи.

Кали, Честито на Боби, да е много здрав и много подаръци!

Моето магаре кашля като две. Днес майка ми ще я води на лекар пак, защото тя не се подобрява, да видим какво ще излезе  Thinking

# 55
  • Мнения: 56
Нашата къранти беше до 11.02 сега я удължават наново, така може би до лятото след поредното болно дете от Варицела

# 56
  • София
  • Мнения: 1 326
Ей, здравейте и от мен. Супер е идеята за среща. Гласувах. Ако успея да пласирам дребната някъде, ще дойда, а ако се задържите повече от 1 час, ще я сложа да спи и пак ще дойда. Моля, някой да ми "светне" за евентуалната продължителност на срещата, за да знам как да се опитам да планирам нещата.

Подкрепям силно идеята за баджове с ник-а и името

Хайде, до скоро (надявам се)

# 57
  • Мнения: 1 240
Момичета, завиждам ви за срещата, за мен една биричка моля да изпиете.  Laughing

Вчера се случи, че аз взех Гергана от ДГ и госпожата ме изненада, че от януари се плаща месечна потребителска такса от 10 лв. без значение дали детето е било на градина или не, освен това таксата вече е 40 лв. Значи общо става 50 лв. на месец за моето дете. Има ли други градини с такива такси и при вас заплаща ли се такава потр. такса? Не искам да кажа, че е голяма, но на фона на такса от 10-15 лв. за някои деца ми се струва доста.

# 58
  • София
  • Мнения: 395
 #Crazy
Каква потребителска такса? За какво?

# 59
  • Мнения: 929
Дю и нашата такса е 40лв на месец, но нямаме потребителска такса(поне още не съм чула).

Общи условия

Активация на акаунт