Dali nablijava rajdaneto????

  • 556
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Цитат
Здравейте на всички.Много се извинявам че пиша на латиница,но нямам кирилица на клавиатурата,ако някои може да ми каже как да пиша с бг букви ще съм благодарна.Та по темата.....в събота имах болка наподобяваща разтягане на мускул от лявата страна на корема(по дължината на корема,не ниско долу).Почти целия ден ме боля и малко по малко оцхумя.А днес пак ме заболя само че от другата црана(дясната) и премина за около 30мин но много болеше.Ходих при гинеколога ми и ми каза че може би раждането наближава.Забравих да кажа че съм в 37 г.с.!Искам да попитам дали на някоя от вас се е случвало????И дали наистина това са значи които показват че бебка вече иска да излезне????Много ви благодаря.
Zdraveite na vsichki.Mnogo se izvinqvam che pisha na latinica,no nqmam kirilica na klaviaturata,ako nqkoi moje da mi kaje kak da pisha s bg bukvi shte sum blagodarna.Ta po temata.....v subota imah bolka napodobqvashta raztqgane na muskul ot lqvata strana na korema(po duljinata na korema,ne nisko dolu).Pochti celiq den me bolq i malko po malko otshumq.A dnes pak me zabolq samo che ot drugata tsrana(dqsnata) i premina za okolo 30min no mnogo boleshe.Hodih pri ginekologa mi i mi kaza che moje bi rajdaneto nablijava.Zabravih da kaja che sum v 37 g.s.!Iskam da popitam dali na nqkoq ot vas se e sluchvalo????I dali naistina tova sa znaci koito pokazvat che bebka veche iska da izlezne????Mnogo vi blagodarq. Grinning

Ед. AnMary - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0 - Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 17:58 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз болки преди раждането не съм имала, т.е. преди контракциите.
Първият признак за раждане при мен беше прокървяване и падане на тапата.
Ти май нямаш търпение да родиш?!  Wink
Леко раждане ти пожелавам и здраво бебе   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 10 337
Наближава, наближава. Със сигурност не се отдалечава. Иначе се съмнявам, че точно тази бока е предвестник за скорошно раждане. Докторът на какво я отдаде тази болка?
Леко раждане ти желая и здраво и красиво бебе, когато и да се роди.

# 3
  • Мнения: 345
Mnogo se izvinqvam che pisha na latinica,no nqmam kirilica na klaviaturata,ako nqkoi moje da mi kaje kak da pisha s bg bukvi shte sum blagodarna.
Там където са бутоните БГМАММА,НАЧАЛО .....ИЗХОД ИМА БУТОН EN.Натискаш го и се появява падащо меню,от което избираш БГ.

# 4
  • Мнения: 3 484
На мен ми прилича на бъбрек, поне при мен така започваше. Във всеки случай не е контракция, щом е продължило 30 мин.
Аз родих второто в 37 седмица, но ти не бързай Peace

Леко раждане, здраво бебче и да се похвалиш после  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт