..::Имаме 102 чифта арабски пантофки, за да посрещаме скъпи гости::..

  • 20 889
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 927
Момичета, просълзихте ме с тези истории. Наистина тези родилни часове се помнят завинаги ( въпреки че мен ме беше страх около 2 седмици да си спомням за родилните болки за да не се върнат пак  Crazy). Тук не навсякъде е ужасно отношението - аз бях много доволна от персонала.
Дин, как е диетката? Аз вчера прегреших със салата с чеснов сос  Embarassed, но пък хапвам по малко и се чувствам отлично  Grinning Марси, държиш ли фронта?  Hug
Тед, браво за дъщеричката. Важните неща обикновено с манипулация се постигат  Laughing Wink То и аз трябва да взема пълномощно от таткото за април  Thinking Креми преди време ми каза, че когато бащата е чужденец  и не живее в Бг не трябва пълномощно, но аз за всеки случай ще го накарам да ни направи.
Монсун, това да не би да е Бенадзир Бхуто  newsm78?

# 61
  • Мнения: 110
Добър ден, момичета!

Съжалявам, че не можех да се включа. Миналата седмица минахме през ада в Мароко - та до снощи беше така: с ЕЕГ, ЕКГ, Доплер и скенер на главата и откриха на съпруга ми тумор в главата. Това обяснява голяма част от странните му реакции понякога.

Аз се прибирам в Бг и Белгия за одити, че искаме да оправим нашата къща и да се отделим - това значително ще намали дразненията и ще ни даде така исканата самостоятелност и живот, който имахме в Белгия - да си правим каквото поискаме.

Ще проучим и възможностите за опирация извън Мароко, както и поддържащото лечение.

Всичко почна след един спор, дошъл - според мен - отникъде е на следващият ден мъжът ми - като го питах как може изобщо така да ми говори, каза "има моменти, в които не си спомням какво правя и какво говоря" - и се е случвало и преди, ама така от разстояние може ли да прецени човек.
Да не говорим за убийственото главоболие, което го мъчи на моменти, неспособността да се състредоточи да прочете нещо - размазва му се. Далго време това състояние - било известно, е пренебрегвано от милото семейство, което иначе с кеф харчи парите от Белгия, и е лекуван с ......... БИЛКИ....

Принцеската на амал да е жива и здрава и много красива и обичлива, а на рени успех и късмет и щастие.

После ще се върна да чета.  

Мислиха, че е проблем със сънната артерия, която не "качва" кръв към мозъка,  опасяваха се за шизофрения или епилепсия, дори един лекар се изказа "от слънцето е така!"

Желая ви лек ден и много много ама много усмивки!!        

# 62
  • Мнения: 927
Кате, прочетох това, което си писала и в другата тема. Съвет не мога да ти дам - ти си знаеш най-добре какво и как да правиш. Мога само да се моля за теб Аллах да ти дава сили и мъдрост. Дано всичко се оправи  Praynig

# 63
  • Мнения: 216
*** Кате-много вяра и много сила ще са ти нужни-направи всичко,на което си способна-***bouquet

Иман-прочетох участията ти в Ислям оф Булгария-нали ти си тази Иман във форума
тамhttp://www.islamofbulgaria.net/forum/index.php/topic,239.msg1040 … oardseen.html#new newsm78-да не съм се объркала прибързано Crazy-Поздрави

Моля, пишете на български език!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 00:11 от Дивиана

# 64
  • Мнения: 927
Дуа, май не съм аз  Blush. Линкът не ми се отваря, но не съм писала в други форуми освен в бг мама.

# 65
  • Мнения: 689
Дуа-ти пък,как можа:xarms:
ти от къде го отвори линка бЕЕ  Crossing Arms Crossing Arms

 Joy

Кате:зле ми става от съветите на сфорумките и изобщо цялата помия която се излива срещу тебе и задкулисно и открито във форума Sick
Моли се на Аллах да те напъти и аз ще се моля за вас.
Знай,че без изпитание няма вечно щастие..Ще бъдеш ли избрана,ако не бъдеш видяна от когото трябва и в лошо и в добро!?
Надявам се,че разбираш думите ми,***!
Бих те посъветвала да се държиш за съпруга си и заедно да се борите.
Ревността е нещо съвесем нормално и не мисля,че е признак на болест.Това е едно предпазване и обич,която не се приема добре от еманципираните европейки,но пък чак шизофрения не е ,инак 99% от арабите ще са шизо Mr. Green

повече не ми се пише,приятен ден на всички

Моля, пишете на български език!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 00:15 от Дивиана

# 66
  • Мнения: 720
Лили  нека не ти ства зле от ''помията '' във форума...защото  това е част от пакета ..така да се каже. Форума е виртуално пространтство./.понякога май се забравя/ всеки може да пише каквото иска и всеки може да /не/ вярва на което поиска. Peace Кое е истина и кое не е ....аз лично само мога да гадая....мисля, че и вие...надявам се ,че ме разбра ...ако не, здраве да е. Peace

Дано повече хора намерят истината и мирът ,който търсят....защото щастието се полага на всеки...но не всеки го търси по правилния начин. успех  bouquet

# 67
  • Мнения: 465
Кате, добре завърнала се.  Hug Съжалявам, за това през което си минала! Акъл и съвет не мога да дам, защото според мен универсални житейски ситуации няма, за това и универсални решения няма. Желая ти от сърце да бъдеш силна и борбена, да не падаш духом и да мислиш положително. Черните мисли съсипват живота и с тях тежко се живее.

Теди, тук съм, но нещо не ми се пише тези дни. Затънала съм в заверки, изпити, документи и подобни нелюбими мои занимания. Поздравления за напредъка по вашия пътешественически въпрос!

Спорти, все съм си така, почнах даже да се мажа с Профенид гел (самоназначих си го  Embarassed). Нямам време да отида и да избера възглавница.

Лили, тук съм съгласна с теб.  Peace Не говоря за болезнена луда ревност, ама и безхаберието не ми се нрави.  Confused От опит мога да кажа, че за мен е било много по-неприятно, отколкото проява на ревност.

Хари, кой може да каже как точно е правилният начин? Всеки го открива в различни неща, спрямо вътрешната си потребност.  Peace

Отивам да спя, че спах само 3 часа снощи и от 7 часа тичам като луда напред назад 1countingsheep

П.С. Къде за загуби Мария? Какво стана с преместването и събирането на багажа? Дано си се подредила вече.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 12:57 от Latea

# 68
  • Мнения: 927
Дуа, успях да го отворя - странна работа - по абсолютно същия начин е написано името  Thinking Ква е тая мистерия?

 А това какво трябва да означава?? Кое му е смешното?
Дуа-ти пък,как можа:xarms:
ти от къде го отвори линка бЕЕ  Crossing Arms Crossing Arms

 Joy



 
 

# 69
  • Мнения: 689
Прочетох цялата магрибска тема,да вниква в житието на Катя Марок...
хубаво е да се поучиш от чуждите неволи,терзания и излияния..
Разбрах те Хари,от де толкова мъдрост в красивата главица ? Wink bouquet

Латеа-това безхаберие аз го наричам търтеизъм.

Мунсунка-мерси за линка,ще им правя палачинки с течен шоколад на моите пакитки,кой не обича палачинки с шоколад?

Иман-мистерия няма,аз съм  *Iman*.И двете сме с еднакви мюсюлмански имена, еднакви български имена и еднакви зодии ,май и години  Crazy
като си сложиш хиджаб един ден,инша'Алла може някой да ни обърка Mr. Green
Заповядай и ти в ислямския форум.

# 70
  • Мнения: 720
Латеа... там е работата че всеки според вътрешната си потребност търси щастие ..и затова не винаги се получва. Няма ли ги простичките принципи за търсене на това щастие ...- без лъжи, и да и ма взаимственост/ ако става въпрос за отношения/ не се получава...търсене на щастие не е да се обвиеш в един илюзорен балон...рано или късно ще ти се наложи да излезеш....

лили.. Wink

# 71
  • Мнения: 927
Цитат
Иман-мистерия няма,аз съм  *Iman*.И двете сме с еднакви мюсюлмански имена, еднакви български имена и еднакви зодии ,май и години 
като си сложиш хиджаб един ден,инша'Алла може някой да ни обърка
Заповядай и ти в ислямския форум.
Добре де  Laughing Ама що и звездичките си ми взела  Laughing Crossing Arms Но ти се казваш Веселина нали? И Стрелец ли си наистина  Party!?

# 72
  • Мнения: 216
Момичета,без да искам щях да провокирам конфликт-АудоБилла

Иман-съжелявам за недоразумението-аз също се подведох заради звездичките,иначе Иман си е много подходящ ник за форум върху ислямска тематика Peace

Лили-ми влязох във форума през твоя подпис-съвсем случайно,мислех ,че ще видя
снимки на твоите принцеси и мои снахички Wink,пък то какво намерих Heart Eyes...
във всеки случай,друг път като ти попадне нещо такова,давай линка на лични...
така ще ти се увеличат`шансовете да пием заедно вода при реката Каусар и да не сме от оная умма,за която ще попита Пророка-защо не са в Рая Wink

# 73
  • Мнения: 904
Здравейте, момичета!
Честита щерка на Амал  bouquet  bouquet, да е живо и здраво дете за радост на мама и татко!
Аз отворих онзи ден форума, ама още преди да стигна до вас ми  се появи личното съобщение от dtti,докато сколасам да и пиша и не успях да вляза и да видя че се е появило това тъй чакано от целия форум бебче.
Олди, как си мила, успях да схвана от прочетеното на кръст,че вече усърдно работите за   ylinfant ,дано скоро се зарадваш и да не чакаш като мен и Мълнийка, това никому не го пожелавам.
Мълнийке, при теб до къде стигнаха нещата!
Аз само по доктори съм тия дни, цяла седмица бях в посока Смолян - Златоград, предната беше към София, утре пак потегляме към София,вече като чуя пътуване и ми се завива свят, дано поне този път  от всичко това да има смисъл.

# 74
  • Мнения: 216
Съобщение

Асоцияцията на палестинците в България,
Ви кани да присъствате на тържеството под наслов
"Газа-твърдост и победа"
под патронажа на посланика на Палестина
и почетният гост-посланика на Боливарска република Венецуела.
на 30.01.2009г.(петък).
в зала номер 11 на НДК,"Люмиер"
в малкото Ндк
от 18.00 часа

Общи условия

Активация на акаунт