Обичате ли парфюми-10?

  • 36 021
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 068
На мен червеното ми беше любимо. Лелееее как само звучи това подходящо ЕГН а? Едно време такива на моята сегашна възраст ми се виждаха стари вече, а сега аз се чувствам още на 18.
Сори за спама.

Вчера помирисах Армани даймъндс и не се разбрахме с него. Не е мой тип. И някакво Версаче мирисах и то не ми допадна. Омагьосах се обаче от Армани код еликсир.

# 61
  • Мнения: 868
[Може би алдехидите, които аз усещам доста силно ви правят асоциация за старомоден парфюм. Алдехиди плюс много виолетки.

Ами точно алдехидите не са ми харесали!  И старомодното, което усещам е сигурно същото старомодно в Шанел #5 (единствения Шанел който не ми харесва).  

  



# 62
  • Мнения: 31 244
На мен червеното ми беше любимо. Лелееее как само звучи това подходящо ЕГН а? Едно време такива на моята сегашна възраст ми се виждаха стари вече, а сега аз се чувствам още на 18.
Сори за спама.

Вчера помирисах Армани даймъндс и не се разбрахме с него. Не е мой тип. И някакво Версаче мирисах и то не ми допадна. Омагьосах се обаче от Армани код еликсир.
Ау, нали renci, страхотен е Еликсира Код. Аз го искам също доста,силен, плътен, траен, а и пуста помпичка. Вкусовете ни съвпадат доста. Армани Даймъндс е блъскан с пачули и въобще не ми харесва и на мен.

# 63
  • Мнения: 1 303
Хиляди благодарности на La fornarina,благодарения на този сайт с виалчета ще си спестя някои потенциално неуспешни поръчки на сляпо  Hug Hug

# 64
  • Мнения: 4 166
Всички флакони с помпичка са тооооолкова готини, а този и като аромат е много хубав (Армани Код Еликсир) Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 36 003
Всички флакони с помпичка са тооооолкова готини, а този и като аромат е много хубав (Армани Код Еликсир) Heart Eyes Heart Eyes

готини, ама текат  Crossing Arms

но пък и аз искам такъв с помпа, ще се сдобия! за съжаление не откривам парфюм, който да е в такъв флакон и да ми харесва  Tired
Хабанита пп не се брои, но имам 100 едт и някак не върви да си взема още 100 мл. от тази парфюмна бомба  hahaha

# 66
  • Мнения: 4 166
Ееее, ами аз не съм имала с помпичка от вас съм чела, че имали проблем с пропускливостта Wink - жалко наистина ако е така Blush
Код Еликсир не ти ли харесва?

# 67
  • Мнения: 2 768
Алдехиден си е Метресата, не толкова остро-алдехидно колкото №5 и №22, мек е някак. И страхотно сексуален като послание. Бях писала, че си го асоциирам с кокетка, изящно връткаща си малкото дупе, която скрито се оглежда за мъжки погледи.  Mr. Green Продължава да ми носи такива усещания!

CR, не помня в детайли цветовете, може да си права за синьото  Laughing
А "подходящото ЕГН" е комплимент  Grinning Един вид, посветените в тайнството  hahaha
Много ги пръсках и аз като ученичка тези бикчета. Май червеното ми беше любимо, но често ги сменях, за да разнообразявам  Grinning (каза един силно изразен Близнак)

# 68
  • Мнения: 22 454
О, и аз днес мирисах Армани Даймъндс, но ми се стори ужасен.
Също и една Ескада, ето тази по-точно  Escada S, страшен мирис на спирт. )))

Аз пак да попитам за Amor Amor Tentation, някой има ли го, защото от блотера днес страшно ми хареса и май ще се поръчва.- )

# 69
  • Мнения: 36 003
Мирама, не поръчвай без проба на кожа, независимо колко ти харесва от блотера  Peace
демек, парен каша духа  Blush

# 70
  • Мнения: 22 454
Мирама, не поръчвай без проба на кожа, независимо колко ти харесва от блотера  Peace
демек, парен каша духа  Blush

Ще го пробвам и на кожа, но определено ми харесва. ))))
Ако някой го има се надявам да сподели мнение. ))))

# 71
  • Мнения: 31 244
Мирама, не поръчвай без проба на кожа, независимо колко ти харесва от блотера  Peace
демек, парен каша духа  Blush
Абсолютно съгласна съм. Блотера променя аромата до неузнаваемост. Винаги е по-чист и свеж, както и по-хубав.

# 72
  • Мнения: 3 641
Нова темичка, ура. Party
Аз да се похваля днес ми подариха Коко Мадмоазел и съм на върха на щастието. Е, няма така надслада, дамо се душкам, опознавам аромата. Със всяка секунда все по-вече го заобичвам Crazy
Renci, Densi аз съм влщбена във Код Еликсир. Това ще е сдващият, няма са мирясам докат оне го купя. Божествен, плътен, секси аромат. Усещам портокалови корички, жасмин, накрая опушена ванилия. Траен е колкото Кокото дори Shocked

# 73
  • Мнения: 81
Малко късно, но и аз се записвам в темата!
Днес си получих сета на СДЖП - Лавли от фрагранса,който бях поръчала на сляпо Laughing
амииии  newsm78 определено не е моят парфюм,но бих го поносила лятото.предполагам,че тогава ще се харесаме...не е някъв особен,за да не ми харесва,но и нищо не ме впечатлява в него!

# 74
  • Мнения: 1 645
Малко късно, но и аз се записвам в темата!
Днес си получих сета на СДЖП - Лавли от фрагранса,който бях поръчала на сляпо Laughing
амииии  newsm78 определено не е моят парфюм,но бих го поносила лятото.предполагам,че тогава ще се харесаме...не е някъв особен,за да не ми харесва,но и нищо не ме впечатлява в него!

И аз така си мислех в началото...не е за мен,много е свеж,много остър,много бял...но е единствения парфюм който съм изпръскала до последната капка и веднага пожелах отново да го имам.За 3 месеца изпръсках 100 мл. цяло лято нищо друго не пръсках освен него,всички останали бях забравила. Моят съвет е да го оставиш за жегите,тогава е силата му...и много отива на бели дрехи,направо вървят ръка за ръка Laughing Laughing Laughing
Лятото пак ще купя една стотачка Peace

Общи условия

Активация на акаунт