Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 49 784
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 58
Кала, не зная какво празнуваш  Embarassed Р.ден ли?  newsm78. Да ти пожелая от всичко по-много, с изключение на много кг  Peace   bouquet
Добро утро на всички  Hug
Стигнах 64 кг твърдо, дори слезнах с вариране в кг до 62.50 и ядох доста въглехидратни сладки по празниците. Снощи на гости и в 22.00 ч. пастичка ииии тази сутрин 65 кг и шкембе!  newsm11 Пиша го, за да ми се скарате и да се стегна, а и да знаете колко лесно се връщат кг-те  и да не правите като мен badscale  Sick
Ще си поставя цел до 01.04. да съм твърдо 64 кг и надолу, така ще ми е по-лесно. А вчера мислех да си коригирам лентичката  в подписа smile3515

# 421
  • Мнения: 2 111
Кала,да си жива и здрава   bouquet Пожелавам ти и страхотно тяло  Hug
Хайде да ви почерпя и аз,днес имам РД.

# 422
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, момичета! Hug

Честит Рожден Ден, Кала!  Heart Eyes 



Честит Рожден Ден, erota! Hug



Много щастие и сбъднати мечти, ви пожелавам!

Вчера не можах да спортувам. Sad Отидох до там, беше "фраш" Shocked , нямаше дори шкафче, за да си оставя багажа. Не мога да разбера тези хора - ходят само по един път в седмицата и то точно на най-трудното упражнение от седмицата, става тъпканица, "бой" за уреди Shocked.....А аз отидох, защото просто този ден ми беше удобен...и смирено/ външно Laughing/ си тръгнах. Ехх, яд ме е .

Иначе с храната не прекалявам, пия много вода и чай....и така. Laughing

Страхотен ден на всички! Hug

# 423
  • София
  • Мнения: 1 950
erota Hug ЧРД! Много здраве , щастие, късмет, любов, успехи и Страхотна фигура! Heart Eyes

# 424
  • София
  • Мнения: 1 950
Позволих си да пусна новата тема, защото наближаваме 30 стр. Hug

Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 22

Общи условия

Активация на акаунт