Гланц за устни

  • 42 307
  • 368
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 624
Тези на Голден Роуз обаче перлени ли са? защото такива хич не харесвам. Най-добре ми седят гланцове които "сиропират" устните, т.е малко са като желе

а тези са за мене едни от най-хубавите, ама не искат да ни докарат в БГ цветове и това си е smile3515
В Beauty Zone имат 3 цвята на кръст!

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:14 от Jaquie

# 31
  • Мнения: 2 229
Тези на Голден Роуз обаче перлени ли са? защото такива хич не харесвам. Най-добре ми седят гланцове които "сиропират" устните, т.е малко са като желе

Пробвала ли си тези - Maybelline - shiny-licious
Аз имам един и мисля, че е точно такъв.

Сега се сетих - изобщо не препоръчвам на Max Factor - Silk Gloss - много е "сух", беше си чисто нов и в срок на годност, а почти нищо не излизаше. Мирише хубаво, иначе - на карамел.

# 32
  • Мнения: 341
Тези на Голден Роуз обаче перлени ли са? защото такива хич не харесвам. Най-добре ми седят гланцове които "сиропират" устните, т.е малко са като желе

Имат перлени, не-перлени с фин брокат, не-перлени без брокат - различни са. Аз също харесвам ефекта на "сиропиране", но двата на Golden Rose, които взех аз, НЕ са точно такива.

# 33
  • Мнения: 1 167
Последно ползвах на Евелин този щипещия, но честно да кжа не съм доволна.Това че уж уголемява устните си е просто мит,не е траен и малко лепне.
Искам нелепнещ, траен и да седи естествено newsm78 newsm78 newsm78, какъв ли да е той?

# 34
  • Мнения: 277
Тези на Голден Роуз обаче перлени ли са? защото такива хич не харесвам. Най-добре ми седят гланцове които "сиропират" устните, т.е малко са като желе

Пробвала ли си тези - Maybelline - shiny-licious
Аз имам един и мисля, че е точно такъв.

Сега се сетих - изобщо не препоръчвам на Max Factor - Silk Gloss - много е "сух", беше си чисто нов и в срок на годност, а почти нищо не излизаше. Мирише хубаво, иначе - на карамел.

Този розовия на МФ изглежда много добре,цветът ми харесва,мисля да го пробвам,обаче ме интересува наситен ли е или по-скоро прозрачен с розов отенък?

# 35
  • Мнения: 477
Аз имам периоди, в които през няколко дни си купувам гланц в търсене на най-добрия....Когато го намеря , за известно време се спирам да купувам, после решавам, че има още по-добри от този и пак се започва купуване.....ужасна съм Embarassed
Последно най-дълго време ползвах  Loreal Glam Shine - Moonlight ,
преди това имах пак на Лореал - 6 часовото - много лепкаво ,
на Мейбълин - Cafe Latte - никак не беше лошо,
скоро си купих отново на Мейбълин - не знам как се води в метален стик течен гланц - огледален блясък, но не е траен ,
а вчера не устоях на изкушението и си взех на  Revlon Colorstay Mineral , не е лошо , но малко лепне , така , че продължавам да търся...

# 36
  • София
  • Мнения: 10 309
Тези на Голден Роуз обаче перлени ли са? защото такива хич не харесвам. Най-добре ми седят гланцове които "сиропират" устните, т.е малко са като желе

а тези са за мене едни от най-хубавите, ама не искат да ни докарат в БГ цветове и това си е smile3515
В Beauty Zone имат 3 цвята на кръст!

Аз си ги купувам от Ягодка, но сега гледам че ги няма  Thinking

Иначе тези са ми любими  Hug

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49543&goChar=F#DETAIL

Този също е много хубав!


Не съм фен на стандартните гланцове на Лореал, по-нетрайни не съм виждала!

# 37
  • Мнения: 13 624
Имам няколко на Shiny-licious, ама хич не ги харесвам. Много са ми изкуствени на вкус и са ми мазни! Преди имаше нещо подобно на тях но го спряха! Мазно ми седят и тези на Макс фактор...само Juicy Tubes се доближават до това което харесвам, ама като си взема от нета и никога не си нацелвам цвета. На живо са съвсем различни

# 38
  • София
  • Мнения: 10 309
Имам няколко на Shiny-licious, ама хич не ги харесвам. Много са ми изкуствени на вкус и са ми мазни! Преди имаше нещо подобно на тях но го спряха! Мазно ми седят и тези на Макс фактор...само Juicy Tubes се доближават до това което харесвам, ама като си взема от нета и никога не си нацелвам цвета. На живо са съвсем различни

Те цветовете на Juicy Tubes са доста прозрачни, аз не виждам голяма разлика  Laughing

# 39
  • Мнения: 13 624
Някои да, други пък имат блестящи седефени частици и не ми седят добре.  Единственото, което ми седи добре е едно с цвят карамел...но пък много ме дразни вкуса...не обичам особено карамел! Може да опитам Pampelmousse някой път...

# 40
  • Мнения: 4 435
Аз съм с Dior addict, допадат ми много.

# 41
  • Мнения: 501
Аз съм много доволна от гланцовете на Lumene - трайни са и има страхотни попадения като цветове  4470

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
Моите любими (за които се сещам в момента) са:
1. Артдеко! Слагам линк, защото снимката не може да се копира : http://www.parfumi-market.net/glanc-ustni-artdeco-glam-couture-l … 4698571f6a6223e5c
2. 6 часовия на Лореал - заради трайността. Направо няма равен по трайност, а с лепкавостта се свиква.
3. Някъде назад споменаха Голдън роуз - имам един техен любим модел гланц, купила съм си няколко цвята, но не му помня името. Опаковката му е като на Артдеко.
4. Диор - Адикт - жестоки са  Peace
За тези се сещам в момента.

# 44
  • Мнения: 267
записче  Hug изчетох ви и ми се иска да ми предложите безцветен или с много лек нюанс гланц,тези на ланком много ми харесаха ако стоят така,както на снимката,иначе все си взимам едни такива за нищо не стават,но да е 20,30 лв,че повече не ми се дават  Peace

Общи условия

Активация на акаунт